کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان کسی اگه روش داخل قفس بردن یک کاسکویی که تاحالا بیرون قفس نیومده رو بلده بگه انجام بدم میخوام کاسکومو بیرون قفس بیارم و باهاش تمرین کنم اما میترسم تو قفس نره و به زور ببرمش باز باهام قهر کنه .

روش هدایت کردن با دست رو امتحان کردم اما حرکت نمیکنه اندازه ای که دفعه اول دستم به پشتش خورد ولی حرکتی نکرد چند بار دیگه امتحان کردم و باز تکون نخورد و دستمو اروم گاز میگرفت روش چوب رو هم امتحان کردم چوبو بهش نزدیک کردم ولی روش نمیفرفت هرکاری میکردم به جز اینا روش دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون میشم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اگه روش داخل قفس بردن یک کاسکویی که تاحالا بیرون قفس نیومده رو بلده بگه انجام بدم میخوام کاسکومو بیرون قفس بیارم و باهاش تمرین کنم اما میترسم تو قفس نره و به زور ببرمش باز باهام قهر کنه .

روش هدایت کردن با دست رو امتحان کردم اما حرکت نمیکنه اندازه ای که دفعه اول دستم به پشتش خورد ولی حرکتی نکرد چند بار دیگه امتحان کردم و باز تکون نخورد و دستمو اروم گاز میگرفت روش چوب رو هم امتحان کردم چوبو بهش نزدیک کردم ولی روش نمیفرفت هرکاری میکردم به جز اینا روش دیگه ای هم اگه هست بگید ممنون میشم
    سلام . قبل از اینکه بیرون بیاد سقف قفس رو جدا کنید و طوری روی قفس بذارید که لق نباشه و وقتی طوطی روش وایمیسته تکون نخوره . وقتی میخواین ببریدش داخل قفس ، سقف قفس رو بردارید و کنار در قفس نگه دارید تا بره داخل قفس

روزای اول هر روشی که برای داخل قفس بردنش امتحان کنید ممکنه باعث ناراحتیش بشه اما کم کم راه رفتن به قفس رو یاد میگیره و کار شما راحت تر میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام خدمت دوستان
    من میخواستم به کاسکوم یا بدم که به پشت روی زمین بخوابه؟؟
    آموزش یاد دادنش چطوریه؟؟ اینو بگم که با راهنمایی های شما دوستان کاسکوی من خیلی باهوشه و همه چیزا را خیلی سریع یاد میگیره..

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من میخواستم به کاسکوم یا بدم که به پشت روی زمین بخوابه؟؟
    آموزش یاد دادنش چطوریه؟؟ اینو بگم که با راهنمایی های شما دوستان کاسکوی من خیلی باهوشه و همه چیزا را خیلی سریع یاد میگیره..
    سلام . من پیشنهاد میکنم قبل از این آموزش ، ترفند خفاش وارونه رو بهش یاد بدین :

http://www.parsipet.ir/thread12958.html

که طوطی آمادگی این رو داشته باشه که به پشت بمونه و بعد میتونید خیلی راحت تر به پشت خوابیدن رو یادش بدین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16802

دهان کاسکو

سلام خدمت همه دوستانی که جون کاسکوی من رو نجات دادن.
    یه سوال داشتم:الان دو روزه که داخل دهان کاسکوم سفیده.همون طوری که میدونید زبان کاسکو سیاهه ولی الان 2 روزه که داخل دهنش (نوک داخلی پایین و بالا و زبانش) سفید شده.یه چیریه مثل گچ.من که دستمو داخل دهنش میبرم میبینم که دستم سفیده.یه چیز مثل گچ رو دستمه.
    این چیه؟
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar M نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستانی که جون کاسکوی من رو نجات دادن.
    یه سوال داشتم:الان دو روزه که داخل دهان کاسکوم سفیده.همون طوری که میدونید زبان کاسکو سیاهه ولی الان 2 روزه که داخل دهنش (نوک داخلی پایین و بالا و زبانش) سفید شده.یه چیریه مثل گچ.من که دستمو داخل دهنش میبرم میبینم که دستم سفیده.یه چیز مثل گچ رو دستمه.
    این چیه؟
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    سلام . معمولا وقتی طوطی پرآرایی میکنه زبونش یکم با گرد و پودر پر ، سفید میشه اما طوری نیست که همیشگی باشه و زود این حالتش از بین میره .. اگه چیزی غیر از این هست و این دو روز زبونش سفید شده و از بین نرفته بهتره به یه دامپزشک مراجعه کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . من پیشنهاد میکنم قبل از این آموزش ، ترفند خفاش وارونه رو بهش یاد بدین :

http://www.parsipet.ir/thread12958.html

که طوطی آمادگی این رو داشته باشه که به پشت بمونه و بعد میتونید خیلی راحت تر به پشت خوابیدن رو یادش بدین
    خیلی ممنون سپیده خانم.
    ولی وقتی میخوام به پشت کاسکوم دست بزنم چند ثانیه اول مشکلی نداره ولی بعدش برمیگرده و میخواد دستمو دور کنه.
    این آموزش چطوری هست که به پشت کاسکوم دست بزنم.؟؟
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    خیلی ممنون سپیده خانم.
    ولی وقتی میخوام به پشت کاسکوم دست بزنم چند ثانیه اول مشکلی نداره ولی بعدش برمیگرده و میخواد دستمو دور کنه.
    این آموزش چطوری هست که به پشت کاسکوم دست بزنم.؟؟
    ممنون
    سلام . می تونید قبل از اینکه این تمرین رو شروع کنید . دست زدن به پشتش رو براش عادی تر کنید .

آروم دست رو روی پشتش بذارید و قبل از اینکه بخواد دست شما رو دور کنه بهش جایزه بدین ، اگه گاز گرفت یا بخواد دست شما رو دور کنه بهش جایزه ندین .

کم کم براش عادی میشه ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17326
    سلام
    ببخشید چه غذاهایی به یک جفت کاسکو در زمان "آماده کردنشون برای جفتگیری" باید داده بشه؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان من بعضی وقتا یک مدل سوت واسه کاسکویه خودم میزنم چونکه وقتی این سوت رو میزنم حس میکنم هیجان زده میشه و خیلی با دقت گوش میده گفتم با زدن این سوت شاید رابطه اش با من بهتر بشه امروز صبح وقتی خواستم غذاشو بدم برای اولین بار این سوت رو زد و همین الان ک دارم این تایپ میکنم چند دفعه ای عین سوت منو زد این تقلید سوت بعنی اینکه برای تقلید صدا و به حرف اومدن وقتشه و به صورت جدی باهاش کار کنم؟من کلمه سلام و خوبی و اسمشو زیاد واسش تکرار میکنم ولی با توجه به سن کمش دوستان گفتن هنوز نمیتونه به حرف بیاد ولی باهاش تمرین کنم بد نیست سوت رو تونست تقلید کنه درصورتی که زیاد هم واسش نزدم ایا کلمه رو هم میتونه تقلید کنه؟(میدونم بخاطر اینکه سوت به صدای طبیعی خودش نزدیک تره زودتر یاد میگیره) کلا دو مدل سوت بیشتر بلد نیست.

ببخشید طولانی شد.

صفحه 1100 از 1238 نخستنخست ... 1006001000105010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911501200 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)