صفحه 51 از 81 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 803
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    از شما بسیار سپاسگزارم
    وقتی کیفیت دیسکسها بالا باشه با کمی رسیدگی آنها رشد خوبی خواهند داشت
    دیسکسهای دوستان همه زیبا هستند که نشان از تبحر آنها در امر پرورش و نگهداری دیسکس میباشد
    بزرگواری می کنید وگرنه در هنر خاص شما که شکی ندارم. به نظرم اگه علاقه همیشگی باشه رسیدگی و تبحر و....همه بوجود میاد.
    جا داره یه تشکر ویژه هم از شما بکنم که با صبر و بردباری به سوالات ما بی ادعا جواب میدین و راهنمایی می کنید
    یه سوال داشتم ولی قبلش عذر خواهی میکنم اگه در جای مناسبی نمی پرسم .می خواست شخص شما جواب بدین
    قبلا یه نفر را می شناختم که دیسکس نگهداری و سایز می کرد و یه اکواریوم دیگه داشت که تعدادی ماهی زنده زا(گوپی و دم شمشیری داشت)و فقط از این ها بچه می گرفت و می داد به دیسکس ها می خوردند به نظر شما این کار در رشد و سلامتی دیسکس موثر است؟
    در ضمن باید بگم ایشان خیلی به این کار اعتقاد داشتن ولی من مخالف بودم((چون قبلا به ماهیان گوشت خوار ماهی زنده میدادم که خیلی هم خوب رشد می کردند ولی بعد یه مدت یک دفعه می مردند و یه دوستی بهم گفت که استخوان های این ماهیان در روده ماهی می ماند و می میرند و وقتی هم دیگه ماهی زنده ندادم بهشون مشکل بر طرف شد و به این نتیجه رسیدم ایشان صحیح می گن))
    ببخشید طولانی شد

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط s---j نمایش پست ها
    بزرگواری می کنید وگرنه در هنر خاص شما که شکی ندارم. به نظرم اگه علاقه همیشگی باشه رسیدگی و تبحر و....همه بوجود میاد.
    جا داره یه تشکر ویژه هم از شما بکنم که با صبر و بردباری به سوالات ما بی ادعا جواب میدین و راهنمایی می کنید
    یه سوال داشتم ولی قبلش عذر خواهی میکنم اگه در جای مناسبی نمی پرسم .می خواست شخص شما جواب بدین
    قبلا یه نفر را می شناختم که دیسکس نگهداری و سایز می کرد و یه اکواریوم دیگه داشت که تعدادی ماهی زنده زا(گوپی و دم شمشیری داشت)و فقط از این ها بچه می گرفت و می داد به دیسکس ها می خوردند به نظر شما این کار در رشد و سلامتی دیسکس موثر است؟
    در ضمن باید بگم ایشان خیلی به این کار اعتقاد داشتن ولی من مخالف بودم((چون قبلا به ماهیان گوشت خوار ماهی زنده میدادم که خیلی هم خوب رشد می کردند ولی بعد یه مدت یک دفعه می مردند و یه دوستی بهم گفت که استخوان های این ماهیان در روده ماهی می ماند و می میرند و وقتی هم دیگه ماهی زنده ندادم بهشون مشکل بر طرف شد و به این نتیجه رسیدم ایشان صحیح می گن))
    ببخشید طولانی شد
    سلام:
    خب اگر این نوزادان ماهی عاری از هرگونه بیماری باشند میتواند در رشد دیسکسها تاثیر داشته باشند ولی اکثرا (البته نظر شخصی ) سالم نیستند و حرف آن بزرگوار را در مورد ماهیان گوشتخوارمن نمیتوانم در موردش نظر بدم
    ارادتمندم
    ویرایش توسط B@B@K : 21st July 2014 در ساعت 11:25 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    سلام
    با تشکر از شما.
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم.
    من قبلا یه سری سورم که از یک مولد و هم اندازه بودند را تقسیم کردم در دو اکواریوم با شرایط یکسان(از لحاظ مقدار سیفون و کیفیت اب و...) بعد به سورم های یه اکواریوم غذا فقط دل گاو(بدون اضافه کردن هیچ چیزی به دل) می دادم و به یه اکواریوم علاوه بر دل انواع غذا های خشک هم می دادم . بعد که اینها بزرگ شدند تفاوتی از لحاظ اندازه نداشتند و فقط ماهیانی که غذا های علاوه بر دل را خورده بودند کمی پر رنگ تر بودند.
    این را گفتم ببینم چنین کاری را با دیسکس انجام داده اید یا کسی را می شناسید این کار را انجام داده باشد؟

ببخشید ولی من فکر می کنم اکثر این غذاها فقط جنبه تجاری دارند و تاثیر چندانی ندارند(در مقایسه با دل) ((حداقل در مورد اندازه و سایز که این طور بود))
    ممنون از شما

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    سلام
    با تشکر از شما.
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم.
    من قبلا یه سری سورم که از یک مولد و هم اندازه بودند را تقسیم کردم در دو اکواریوم با شرایط یکسان(از لحاظ مقدار سیفون و کیفیت اب و...) بعد به سورم های یه اکواریوم غذا فقط دل گاو(بدون اضافه کردن هیچ چیزی به دل) می دادم و به یه اکواریوم علاوه بر دل انواع غذا های خشک هم می دادم . بعد که اینها بزرگ شدند تفاوتی از لحاظ اندازه نداشتند و فقط ماهیانی که غذا های علاوه بر دل را خورده بودند کمی پر رنگ تر بودند.
    این را گفتم ببینم چنین کاری را با دیسکس انجام داده اید یا کسی را می شناسید این کار را انجام داده باشد؟

ببخشید ولی من فکر می کنم اکثر این غذاها فقط جنبه تجاری دارند و تاثیر چندانی ندارند(در مقایسه با دل) ((حداقل در مورد اندازه و سایز که این طور بود))
    ممنون از شما
    سلام :
    دقیقا همینطور هست
    غذا های تجاری روی رنگ اثر خوبی دارند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15992
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    دقیقا همینطور هست
    غذا های تجاری روی رنگ اثر خوبی دارند
    با تشکر
    ببخشید ولی من باز فکر می کنم فقط غذای تترا خوب روی رنگ ماهی تاثیر می گذارد و مهم تر رنگ ماندگار هم می ماند . به نظرم خیلی از این غذا ها یه سری رنگ دانه هایی دارند که بعد یه مدت که ماهی این غذا ها را نخورد دوباره رنگ به حالت اولیه بر می گردد و یه جوری ماهی وابسطه به ان می شود . باز به نظرم این طوری اصلا جالب نیست و اگه رنگ بخواهد به حالت اولیه (کم رنگی) برگردد اصلا استفاده نشود بهتر است.
    ببخشید خیلی سوال می پرسم ولی این ها واقعا ذهنم را در گیر کرده بودند.

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    با تشکر
    ببخشید ولی من باز فکر می کنم فقط غذای تترا خوب روی رنگ ماهی تاثیر می گذارد و مهم تر رنگ ماندگار هم می ماند . به نظرم خیلی از این غذا ها یه سری رنگ دانه هایی دارند که بعد یه مدت که ماهی این غذا ها را نخورد دوباره رنگ به حالت اولیه بر می گردد و یه جوری ماهی وابسطه به ان می شود . باز به نظرم این طوری اصلا جالب نیست و اگه رنگ بخواهد به حالت اولیه (کم رنگی) برگردد اصلا استفاده نشود بهتر است.
    ببخشید خیلی سوال می پرسم ولی این ها واقعا ذهنم را در گیر کرده بودند.
    سلام:
    این بستگی به ژن ماهی هم دارد برخی اصالتا دارای رنگ مناسب هستند و برخی با تغذیه از این غذاها رنگ بهتری میگیرند به هر حال من از استفاده غذای تترا ضرری ندیدم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    سلام

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12657
    بسیار بسیار عالی بابک جان .با سلیقه و حرفه ای مثل همیشه .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    سلام عکسهای بسیار زیبایی گذاشتید دستتون درد نکنه
    اون لجن خوار به اون بزرگی با دیسکس ها کاری نداره ؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh@mm@d reza نمایش پست ها
    بسیار بسیار عالی بابک جان .با سلیقه و حرفه ای مثل همیشه .
    سلام:
    محمدرضا جان ممنونم استاد منتظر دیدن تکثیر های جدیدتان هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    سلام عکسهای بسیار زیبایی گذاشتید دستتون درد نکنه
    اون لجن خوار به اون بزرگی با دیسکس ها کاری نداره ؟
    سلام سایش عزیز تا حالا کاری نداشته و خیلی در تمیز کردن تانک کمک میکنه

صفحه 51 از 81 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)