کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    اسمش bio reefclear
    والا این محصول بیشتر شفاف کننده هست و اونطوری که در موردش نوشته از ذرات اتشفشانی تشکیل شده و ذرات ریز اب رو میچسبونه به هم تا توسط فیلتر جمع بشن و فکر نمیکنم روی امونیاک و نیتریت تاثیر داشته باشه.

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    والا این محصول بیشتر شفاف کننده هست و اونطوری که در موردش نوشته از ذرات اتشفشانی تشکیل شده و ذرات ریز اب رو میچسبونه به هم تا توسط فیلتر جمع بشن و فکر نمیکنم روی امونیاک و نیتریت تاثیر داشته باشه.
    a sera biotechnology product for marine water aquariums, breaks down ammonium and nitrite due to the purification bacteria it contains.
    The included mineralic volcanic rock removes pollutants, effectively binds turbidities and provides settling space for the purification bacteria. For healthy, clear and biologically active water
    هم رو نیتریت تاثیر داره هم رو امونیاک
    شما اگه باکتری زنده میخوای از سرا استفاده کن اگرم غذای باکتری میخوای micro bacter7 استفاده کن
    موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    اول پلاستیک ماهیو روی اب قرار میدم یه 10 دقیقه تا هم دما شه
    بعد اونو تو یه سطل بزرگ خالی میکنم،یه شلنگ هوا برمیدارم سرش یه شیر میزم باهاش ابو هدایت میکنم تو سطل میزارم تا سطل کامل پر شه و با تور ماهیو میگیرم میندازم تو اب 2 3 ساعت اول هم چراغارو خاموش نگه میدارم
    اقا یه جای کار میلنگه به نظرم تستاتو پیش یه فروشنده دیگه هم بزن،ph رو چنده تست میگیری؟
    تست مس هم حتما بزن
    چیزی فلزی نداری با اب در تماس باشه؟
    سلام فربد جان
    فکر کنم متوجه شدم عیب کار کجاس یه مقداری آمونیاک رفته بالا من نمیدونم هنوز سیکلم راه نیفتاده یا اینکه اتفاق دیگه ای افتاده الان یه ماهی از آبگیری میگذره من از باکتری هم استفاده کردم ولی نمیدونم چی شده شاید چون موجود زنده ای تو آک نبوده سیکل تشکیل نشده ولی اگه سیکل راه افتاده چرا رفته بالا منکه ماهی تو آک نداشتم و الان فقط یکی دارم به نظر دوستان عیب از چی هست خودم حدس میزنم سیکل راه نیفتاده .راستی استفاده از بیوبال چقدر کمک میکنه به بهتر شدن تانک چون یه مقداری بیوبال دارم که میخوام ازشون استفاده کنم .راستی حتما باید آبشاری آب بریزه روشون درسته؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    سلام فربد جان
    فکر کنم متوجه شدم عیب کار کجاس یه مقداری آمونیاک رفته بالا من نمیدونم هنوز سیکلم راه نیفتاده یا اینکه اتفاق دیگه ای افتاده الان یه ماهی از آبگیری میگذره من از باکتری هم استفاده کردم ولی نمیدونم چی شده شاید چون موجود زنده ای تو آک نبوده سیکل تشکیل نشده ولی اگه سیکل راه افتاده چرا رفته بالا منکه ماهی تو آک نداشتم و الان فقط یکی دارم به نظر دوستان عیب از چی هست خودم حدس میزنم سیکل راه نیفتاده .راستی استفاده از بیوبال چقدر کمک میکنه به بهتر شدن تانک چون یه مقداری بیوبال دارم که میخوام ازشون استفاده کنم .راستی حتما باید آبشاری آب بریزه روشون درسته؟
    سلام اقا احسان بیوبال باید تو سیستم تر و خشک به کار بره و همونطور که خودت اشاره کردی باید ابشاری بریزه روش تا کامل تو غوطه ور نباشه
    اسم باکتری که استفاده کردی چیه و به چه صورت استفاده کردی؟
    الان ماهی انداختی باز؟
    ویرایش توسط farbodb : 12th July 2014 در ساعت 10:29 AM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    ابی باهاش ابگیری کردی ro بود دیگه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام اقا احسان بیوبال باید تو یستم تر و خشک به کار بره و همونطور که خودت اشاره کردی باید ابشاری بریزه روش تا کامل تو غوطه ور نباشه
    اسم باکتری که استفاده کردی چیه و به چه صورت استفاده کردی؟
    الان ماهی انداختی باز؟
    اسم باکتریشو نمیدونم فروشنده خیلی تعریف کرد ازش توی یک ۲لیتری بود و میگفت آمریکایی هست من ۱۰۰میل گرفتم ولی خودم به مرغوب بودنش شک دارم ، الان آره دیشب گرفتم امروز بازم همونجوری بی تعادل شده بود و اگه شنا نکنه میاد روی آب و آب شش هاش قرمز شده بود احتمالا حیونکی تا حالا مرده آخه الان سر کارم دیشب تست که زدم ۲۰ دقیقه صبر کردم که آمونیاک روی تست تترا ۲۵/. بود یه کمی میخوام مدیای مرغوب اضافه کنم شما چی پیشنهاد میدی البته ماتریکس گرونه و نمیخوام به غیر از ماتریکس چی خوبه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    ابی باهاش ابگیری کردی ro بود دیگه؟
    نه آب شیر اصلا برام امکان نداره از آر او استفاده کنم به هیچ وجه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    اسم باکتریشو نمیدونم فروشنده خیلی تعریف کرد ازش توی یک ۲لیتری بود و میگفت آمریکایی هست من ۱۰۰میل گرفتم ولی خودم به مرغوب بودنش شک دارم ، الان آره دیشب گرفتم امروز بازم همونجوری بی تعادل شده بود و اگه شنا نکنه میاد روی آب و آب شش هاش قرمز شده بود احتمالا حیونکی تا حالا مرده آخه الان سر کارم دیشب تست که زدم ۲۰ دقیقه صبر کردم که آمونیاک روی تست تترا ۲۵/. بود یه کمی میخوام مدیای مرغوب اضافه کنم شما چی پیشنهاد میدی البته ماتریکس گرونه و نمیخوام به غیر از ماتریکس چی خوبه؟
    تست تترا به هیچ عنوان به درد نمیخوره و خطا داره
    تو این شرایط الکی برا ماهی هزینه نکن که بمیره پولت هدر بره
    مدیا هم اگه میخوای اضافه کنی سرامیک فله بگیر یا شش ضلعی ایستا
    به نظرم ایه همه پول ماهی دادی یه باکتری خوب میخریدی روزی 5 میل میزدی به اب 2 هفته ای تانک راه میوفتاد
    حالا هم دیر نشده یه سری محصولات مثل
    amuquel،bioreef clear
    که امونیاک رو میارن پایین

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نه آب شیر اصلا برام امکان نداره از آر او استفاده کنم به هیچ وجه
    میدونی تی دی اس منطقه چنده؟این خودش تو اب تانکت تاثیر زیادی داره،حداقل یه محصول برا اماده سازی اب بگیر ابی که میخوای اضافه کنی با اون اماده کن که به مشکل نخوری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    تست تترا به هیچ عنوان به درد نمیخوره و خطا داره
    تو این شرایط الکی برا ماهی هزینه نکن که بمیره پولت هدر بره
    مدیا هم اگه میخوای اضافه کنی سرامیک فله بگیر یا شش ضلعی ایستا
    به نظرم ایه همه پول ماهی دادی یه باکتری خوب میخریدی روزی 5 میل میزدی به اب 2 هفته ای تانک راه میوفتاد
    حالا هم دیر نشده یه سری محصولات مثل
    amuquel،bioreef clear
    که امونیاک رو میارن پایین
    سلام دوست عزیز اتفاقا الان از سایت نسیم یاس یخورده سرامیک فله و سرامیک توپی خریدم البته قبلا یه بسته خریده بودم خیلی خوب بودن همشون سوراخهای ریزی دارن الان هم یک کیلو و نیم خریدم ایشالا درست بشه.آب مشکلی نداره چون این آکواریومی که من ازش خرید میکنم نزدیک خونمون هست و از همین آب استفاده میکنه و خودش گفت چیزی برای آب استفاده نکرده حتی میخواستم تست phبخرم که خودش گفت من ۲سال هست که آکواریوم دارم و هنوز تست phنزدم کلا اینجا آب لوله کشی مشکلی نداره

صفحه 631 از 1093 نخستنخست ... 131531581612613614615616617618619620621622623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643644645646647648649650681731 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)