کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14295
    سلام
    صدای کاسکو بلند تره یا شاه طوطی؟ قدرت گاز کاسکو بیشتره یا شاه طوطی؟ جوجه شاه طوطی چنده؟ جوجه کاسکو چنده؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام سپیده خانوم
    خوبی ؟
    من بعد مدت ها تونستم بیام اینجا
    دفعه آخر باهم صحبت کردیم راجب اینکه همسایه مون چند تا کبوتر داره . شما گفتین با پزشک مشورت کنم . تو شهرمون دامپزشک خوبی نتونستم پیدا کنم متاسفانه .
    این روزا هوا داره گرم میشه ما پنجره ها رو باز نمی کنیم . از کولر هم به خاطر اینکه میترسم هوای کبوتر ها رو بیاره داخل استفاده نمیکنیم . به طور عجیبی داریم اذیت میشیم . نمیدونم چیکار کنم . به خاطر نفس داریم تحمل میکنیم اما خیلی سخته .

یه سوال دارم نفس با پدرم وقتی که من تو خونه هستم بد رفتاری میکنه . اما من که نیستم با هم دیگه خوب میشن . یه جورایی وقتی منو میبینه شیر میشه . پدرم هیچوقت کاری نکرده که باعث ناراحتیش بشه . اول که آوردیمش خونه بعد مدتی که رو دست اومد روی دست پدرم هم میرفت اما الان بدجور گازش میگیره . راجب این موضوع راهنماییم میکنین ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    رنگ چشای کاسکو من این شکلیه حالا شاید یکم پرنگ تر یا کم رنگ تر دور چشاش بیشتر زرده هرچی به مردمک که نزدیک تر میشی رو به سفیدی میره
    اینم عکس

http://8pic.ir/images/xg1lbh3wwq8fyzmb3ghf.jpg

البته من که حسابی نا امید شدم انقد ک گفتن به درد نمیخوره سرت کلاه رفته زیاد پول دادی از دوستام و اطرافیانم ک اگه کسی خواستش شاید نصف پولی که خریدمش بفروشمش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    رنگ چشای کاسکو من این شکلیه حالا شاید یکم پرنگ تر یا کم رنگ تر دور چشاش بیشتر زرده هرچی به مردمک که نزدیک تر میشی رو به سفیدی میره
    اینم عکس

البته من که حسابی نا امید شدم انقد ک گفتن به درد نمیخوره سرت کلاه رفته زیاد پول دادی از دوستام و اطرافیانم ک اگه کسی خواستش شاید نصف پولی که خریدمش بفروشمش
    سلام دوست عزیز

سن کاسکو شما 3 تا 4 سال هست با اوصافی که شما گفتین . رنگ چشم کاسکوییکه گذاشتین تازه از حالت سفیدی به کرم رفته البته ممکنه زردی بیشتری داشته باشه و با نور فلاش کمتر شده ولی خب اونچه که معلومه رو گفتم .نا امیدی هم نداره دوست عزیز . خیلی کاسکو ها بودن با سن 6 7 سال چند ماهه رام شدن خیلی از کاسکو های 2 3 ساله بعد از یکسال رام نشدن ...تمرین و تلاش درست خوده شما هم شرطه عزیز .هرکی هم گفته به درد نمیخوره اشتباه کرده چون هیچوقت نمیشه گفت پرنده ای بدرد میخوره یا نمیخوره (شرایط زیادی در تربیت درست پرنده موثر هست ) . درباره پولتون هم بنده نظری نمیدم .
    نظر من اینه شما چند ماه تمرین کنید به صورت درست باهاش تمرین کنید اگه نا امیدتون کرد اون موقع بفروشیدش . چون چه الان بفروشید چه چند ماه دیگه باز هم ضرر داره ولی اینطوری شانس و تجربتونرو امتحان کنید .
    انشالله که موفق میشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmoti نمایش پست ها
    سلام
    صدای کاسکو بلند تره یا شاه طوطی؟ قدرت گاز کاسکو بیشتره یا شاه طوطی؟ جوجه شاه طوطی چنده؟ جوجه کاسکو چنده؟

sent from my gt-n7100 using tapatalk
    سلام.از نظر تن صدایی تقریبا برابرن و هردو واضح صحبت میکنن.بنظرم شاطوطی بدترگازمیگیره!!!هرچند سوال بی ربطیه.
    جوجه شاه طوطی حدود ۷۰۰-۷۵۰ تومن و جوجه کاسکو حدود ۱۵۰۰ هست.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچ تا بعد
    شماره عضویت
    16021
    راستی یه سوال تو ذهنمه!اگه اذم بخواد یه جفت کاسکو بگیره که ازش جوجه بگیره باید چند سالشون باشه!میشه یکم کامل توضیح دهید.ممنون داستان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از نظر تن صدایی تقریبا برابرن و هردو واضح صحبت میکنن.بنظرم شاطوطی بدترگازمیگیره!!!هرچند سوال بی ربطیه.
    جوجه شاه طوطی حدود ۷۰۰-۷۵۰ تومن و جوجه کاسکو حدود ۱۵۰۰ هست.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

آقای اسکندری جوجه کاسکو تیمنه از 800 تا 1.200 و جوجه کاسکو کنگو از 1300 تا 1800 هستش حلقه پاهاشونم حدودا 2.300 تا 2600 هستن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم
    خوبی ؟
    من بعد مدت ها تونستم بیام اینجا
    دفعه آخر باهم صحبت کردیم راجب اینکه همسایه مون چند تا کبوتر داره . شما گفتین با پزشک مشورت کنم . تو شهرمون دامپزشک خوبی نتونستم پیدا کنم متاسفانه .
    این روزا هوا داره گرم میشه ما پنجره ها رو باز نمی کنیم . از کولر هم به خاطر اینکه میترسم هوای کبوتر ها رو بیاره داخل استفاده نمیکنیم . به طور عجیبی داریم اذیت میشیم . نمیدونم چیکار کنم . به خاطر نفس داریم تحمل میکنیم اما خیلی سخته .

یه سوال دارم نفس با پدرم وقتی که من تو خونه هستم بد رفتاری میکنه . اما من که نیستم با هم دیگه خوب میشن . یه جورایی وقتی منو میبینه شیر میشه . پدرم هیچوقت کاری نکرده که باعث ناراحتیش بشه . اول که آوردیمش خونه بعد مدتی که رو دست اومد روی دست پدرم هم میرفت اما الان بدجور گازش میگیره . راجب این موضوع راهنماییم میکنین ؟
    سلام . ممنون . شما خوبی ؟ والا من اصلا شما رو یادم نبود مجبور شدم پستای قبلیتون رو بخونم

شما مگه تهران نیستید ؟ چندتا دکتر خوب تو تهران هست . آقای برهانی کیا هم هستن باهاشون تماس بگیرید و شرایط رو توضیح بدین ، راهنمایی میکنن

پستای قبلیتون رو که خوندم آقای وکیلی هم پیشنهاد خوبی دادن در مورد اسپری جرمی ساید .. .

متاسفانه این رفتارا یه جورایی عادی هست و اگه پیش کسی باشن که نسبت به بقیه بیشتر دوستش دارن ، با بقیه ممکنه رفتار خوبی ندارن ... واکنش پدرتون هم ممکنه براش جذاب بوده باشه که این رفتار رو داره ادامه میده و ممکنه ترس رو تو چهره یا حالت پدرتون دیده باشه . تنها راهی که من میدونم این هست که پدرتون کارهای دلخواهش رو انجام بده مثلا عذای مورد علاقش رو شما ندید بهش ، اجازه بدین پدرتون بده بهش ... کارایی از این قبیل که طوطی شما رو خوشحال میکنه ... بعد رفتار بدش هم میتونید بذاریدش داخل قفس که بفهمه گاز گرفتن یعنی یه کار بد که شما بخاطرش تو قفس گذاشتینش ...

نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    اینم عکس

به توضیحات دوستمون اضافه کنم که لطفا با نا امیدی با طوطی تمرین نکنید چون هیچ مشکلی نداره ... من خودم تو همین فروم شاهد این بودم که کاسکو های سن بالا رام شدن دقیقا مثل یه کاسکوی کم سن و کاسکو های کم سنی بودن که به سختی به صاحبشون اعتماد کردن . پس اینقدر زود نا امید نشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid0451 نمایش پست ها
    خریدار جوجه کاسکو پرورش داخل دونخور شده
    دوست عزیز اینجا تاپیک پرسش و پاسخ هست.بهتره به بخش خرید و فروش مراجعه کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام دوستان سیب رو یکی دو ساعت بیرون بذاری سیاه میشه میخوام بدونم این مشکلی نداره برا کاسکو وقتی میخوره اونو ؟

صفحه 887 از 1238 نخستنخست ... 387787837868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906937987 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)