کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز گرسنگی چه تاثیری میتونه تو رام شدن طوطی داشته باشه؟؟؟؟در برخی موارد توصیه میشه برای چند ساعت کوتاه پرنده رو گرسنه بزارید تا گرنگیش باعث بشه به ترسش غلبه کنه ولی این روال نیاد زیاد تکرار بشه,به عنوان مثال ما میگیم برای شروع با دست غذا دادن میتونید ند ساعتی پرنده رو گرسنه بزارید اما بعد از 1-2 روز این گرسنه نگه داشتن دیگه نیازی نیست,در برخی موارد هم بدون گرسنه نگه داشتن پرنده هم میشه این تمرین رو شروع کرد که بستگی به خود پرنده داره.
    بعضی وقتها هم برای آموزش تریک توصیه میشه پرنده رو 1-2 ساعت نیمه گرسنه نگه دارید که بری گرفتن جایزه رغبت داشته باشه اما نه در همه موارد یا برای همه طوطی ها....
    برای رام کردن طوطی هم تمرین نیازه,هیچ طوطی همینطوری یک گوشه بمونه خود به خود رام و اهلی نمیشه
    شما میخواین طوطیتون باهاتون دوست بشه؟؟؟؟اول باید اهلیش کنید بعد با هم دوست بشید,شما الان باید شروع کنید با دست بهش غذا بدید
    روش با دست غذا دادن هم چندین بار در صفحات آخر همین تاپیک توضیح داده شده
    برای برقراری ارتباط هم اطلا سعی نکنید بشینید کنار قفس طوطی و قربون صدقش برید,شما باید 1-2 کلمه رو براش تکرار کنید که بتون یاد بگیره,وقتی کلمات زیاد میشه طوطی نمیتونه یاد بگیره و در سخنگوییش تاثر منفی داره
    برا غذا دادن با دست الان وقتشه ؟ با وجود اینکه اون هنوز میترسه و تا نزدیکش میشم میره رو دیواره قفس ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    برا غذا دادن با دست الان وقتشه ؟ با وجود اینکه اون هنوز میترسه و تا نزدیکش میشم میره رو دیواره قفس ؟
    گفتم که طوطی تا باهاش کار نشه اهلی نمیشه
    2 ماه دیگه هم بمونه ممکنه باز هم همین حالت رو داشته باشه,اگر الان استرسش کم شده و نسبت به ورودش آرومتره میتونید شروع کنید با دست بهش غذا بدید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام عزیزم.در مورد اون قسمت آخر پست،شما چیزی نگفته بودین.یکی از دوستان پیشنهاد دادن که گرسنه نگهش دارم تا برای خوردن غذا مجبور شه بیاد پایین.ولی تاثیری نداشت[emoji26]

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام . منظور شما اینه که برای غذا خوردن از بالای قفس بره داخل قفس و از تو ظرفش غذا بخوره ؟ چند ساعت در روز بیرون از قفسه ؟ وقتی بیرون از قفسه بازی میکنه یا فقط میشینه ؟ کلا تحرک داره ؟
    داخل قفس که هست از ظرف خودش غذا میخوره ؟

من تایم خوابیدنم معلوم نیست یه شب 12 میخوابم یه شب 2 میخوابم یه شب .....
    این برا کاسکو مشکلی ایجاد نمیکنه با وجود اینکه چراغ روشنه ؟
    عادتش بدین که یه ساعت مشخص بخوابه . بعد از یه مدت عادت میکنه . ساعتی که میخوابه سعی کنید سر و صدا رو به حداقل برسونید .
    بهترین حالت اینه که چراغ اتاق خاموش باشه اما اگه شرایطتون جوری هست که نمیتونید برق رو خاموش کنید سعی کنید محیط آروم باشه . از کاور استفاده کنید حتما.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    ببینید دوست عزیز وقتشو خوده شما و پرندتون مشخص میکنید وقتی پرنده از نزدیک شدن شما دیگه قار نکشید میشه وارد مرحله بعد شد . برای غذا دادن هم ممکنه ازتون فرار کنه . راه پیشنهادی من اینه : ابتدا تکه میوه ای رو توی دست بگیرید مثل یه تیکه موز طوری که پرنده کامل ببینه . بعدش آروم بهش نشون بدین و بذارید توی ظرف غذاش و دور بشید تا خودش بیاد پایین و بخوره . حدودا یکی دو روز که اینطوری بهش غذا دادید حالا اون میفمه غذا دادن شما و نزدیک شدنتون ترسی براش نداره پس میوه رو با دست نگه دارید تا خودش بیاد جلو آروم بگیره از دستتون . برای ترقیب شدنش میتونید هربار کمی میوه رو دور کنید و دوباره نزدیک ببرید تا بگیره . حالا بجای میوه میتونید از هرچیزی مثل جوانه ها یا تخمه استفاده کنید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوست عزیز یک ماه زمان زیادی نیست که شما نگران باشید,اگر سن کاسکوتون مناسبه و روش تمرین مناسبه مطمئن باشید دیر یا زود به حرف میاد,سعی کنید به جای تمرنی غیر حضوری بیشتر از تمرین حضوری استفاده کنید.
    الان هم دیگه سراغ کلمه جدید نرید,تغییر کلمه فقط و فقط باعث گیج شدن پرنده میشه و تاثیر منفی میزاره....همون کلمه هایی که تو این 1 ماه باهاش کار کردید رو از الان به بعد هم باهاش کار کنید ان شالله تا چند هفته آینده به حرف میاد
    مرسی آقای وکیلی.
    سنش که به گفته ی شما و دوستان 1 سال تا 1/5 سال است و چشماش دودی است.
    الان حدود 7 تا کلمه براش با صدای خودم ضبط کردم و بیشتر اوقات خودم میگم و وقتی خونه نباشم براش میذارم.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    مرسی آقای وکیلی.
    سنش که به گفته ی شما و دوستان 1 سال تا 1/5 سال است و چشماش دودی است.
    الان حدود 7 تا کلمه براش با صدای خودم ضبط کردم و بیشتر اوقات خودم میگم و وقتی خونه نباشم براش میذارم.
    خوب دوست عزیز 7 کلمه خیلی زیاده
    برای شروع از 2-3 کلمه آسون مثل سلام-بیا-بابا-آقا و ... استفاده میکنند که طوطی زود راه بیوفته
    پیشنهاد میکنم فعلا 2-3 کلمه راحت از داخل این 7 کلمه انتخاب کنید و باهاش کار کنید تا راه بیوفته و بقیشو بعدا براش تکرار کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    خوب دوست عزیز 7 کلمه خیلی زیاده
    برای شروع از 2-3 کلمه آسون مثل سلام-بیا-بابا-آقا و ... استفاده میکنند که طوطی زود راه بیوفته
    پیشنهاد میکنم فعلا 2-3 کلمه راحت از داخل این 7 کلمه انتخاب کنید و باهاش کار کنید تا راه بیوفته و بقیشو بعدا براش تکرار کنید

چشم حتماٌ اینکارو میکنم.
    فقط سنش برای یادگیری خوبه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    سلام دوستان
    اول از همه ممنونم بابت فروم خوبتون و اینکه یه پیشنهاد، چرا یه فروم پرسش و پاسخ تغذیه کاسکو ایجاد نمیکنید تا کسایی مثل من بتونن سوالاتشون رو اونجا بپرسن ، درسته که شما اطلاعات تغذیه کاسکو رو نوشتین ولی بعضی اوقات لازمه که سوالاتی در این زمینه پرسیده بشه
    در هر صورت ببخشید که متن طولانی شد ، میخواستم بدونم که شاه دانه و ارزن واسه کاسکو مشکلی نداره چون کاسکوی من علاقه زیادی به شاه دانه داره، ممنون میشم جواب بدین؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اول از همه ممنونم بابت فروم خوبتون و اینکه یه پیشنهاد، چرا یه فروم پرسش و پاسخ تغذیه کاسکو ایجاد نمیکنید تا کسایی مثل من بتونن سوالاتشون رو اونجا بپرسن ، درسته که شما اطلاعات تغذیه کاسکو رو نوشتین ولی بعضی اوقات لازمه که سوالاتی در این زمینه پرسیده بشه
    در هر صورت ببخشید که متن طولانی شد ، میخواستم بدونم که شاه دانه و ارزن واسه کاسکو مشکلی نداره چون کاسکوی من علاقه زیادی به شاه دانه داره، ممنون میشم جواب بدین؟
    سلام.شما مطالب این لینک رو کامل مطالعه کنید و بعد هر سوالی داشتید مطرح کنید:تغذیه طوطی خاکستری (کاسکو)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.شما مطالب این لینک رو کامل مطالعه کنید و بعد هر سوالی داشتید مطرح کنید:تغذیه طوطی خاکستری (کاسکو)

من این ها رو مطالعه کردم ، ولی چیزی در مورد بد یا خوب بودن شاه دانه و ارزن برای کاسکو و یا میزان مصرفی آنها در روز رو ندیدم!

صفحه 825 از 1238 نخستنخست ... 325725775806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844875925 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)