صفحه 79 از 251 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 2506
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_nod_32 نمایش پست ها
    دوست عزیز یه سوال .میشه برای مشکل بالا که گفتم از پماد تترا سایکلین استفاده کنم؟
    ممنون.
    سلام
    پماد تتراسیکلین برای زخم و عفونت استفاده میشه و در مورد پرنده شما فکر نمیکنم تاثیر داشته باشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم و طوطی ملنگوو مرغ عشق و فنچ و بلدرچین
    شماره عضویت
    12574
    سلام
    من تا حالا قناري نداشتم و اطلاعات كافي هم در اين موردم ندارم
    مي خوام يه قناري بخرم بايد به چه نكاتي توجه كنم؟
    شنيدم كه قناري رو با توجه به صداش قيمت گذاري مي كنن
    من چه جوري بايد يه قناري خوب انتخاب كنم و از كجا بدونم كه فروشنده داره بهم گرون نميده

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfand2d نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا قناري نداشتم و اطلاعات كافي هم در اين موردم ندارم
    مي خوام يه قناري بخرم بايد به چه نكاتي توجه كنم؟
    شنيدم كه قناري رو با توجه به صداش قيمت گذاري مي كنن
    من چه جوري بايد يه قناري خوب انتخاب كنم و از كجا بدونم كه فروشنده داره بهم گرون نميده
    سلام
    برای قیمت گذاری قناری معیارهایی هستش که نحوه اواز و صدای اواز یکی از این معیارها محسوب میشه دیگر موارد هم نژاد و رنگ , استایل و فرم بدن و سن قناری هستش
    اولین نکته برای خرید که باید دقت کنید سالم بودن اعضای بدن قناری مثل پا , بال , چشم , نوک و دیگر اعضای اصلی بدن قناری و معمولا قناری که اواز میخونه یکی از نشانهای اصلی سالم بودن قناری از لحاظ اعضای داخلی بدنش هستش
    اینکه از کجا متوجه بشید که فروشنده قناری رو به قیمت به شما فروخته نیاز به کمی تجربه داره قبل از خرید به چند جا سر بزنید و از قیمت معمول و متداول برای هر نژاد از قناری اطلاعات کسب کنید اگر هم با فردی با تجربه اقدام به خرید کنید خیلی بهتر هستش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    این قناری گلاستر 1 ساله چطوره؟ اصله؟ ایراداتش چیه؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arii28170 نمایش پست ها
    این قناری گلاستر 1 ساله چطوره؟ اصله؟ ایراداتش چیه؟
    سلام تبریک میگم قناری زیبایی هستش
    از لحاظ استایل و فرم بدن اینطور که در عکس دیده میشه مناسب و اصولی هستش اما فکر میکنم اگر کاکول پر تر داشت زیبا تر بود که سال اینده با رسیدگی شما اینگونه خواهد شد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    ممنون کاکلش رو کوتاه کردن - قیمتش هم میخواستم بدونم الان توی بازار حدودا باید چقدر باشه من خریدم 300تومان برای این یه ماده بخوام باید چه مشخصاتی داشته باشه و حدود قیمتش ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arii28170 نمایش پست ها
    ممنون کاکلش رو کوتاه کردن - قیمتش هم میخواستم بدونم الان توی بازار حدودا باید چقدر باشه من خریدم 300تومان برای این یه ماده بخوام باید چه مشخصاتی داشته باشه و حدود قیمتش ممنون
    سلام
    قیمتها در ایران متاسفانه بصورت دلخواه و نامشخص از طرف فروشنده به خریدار داده میشه این بستگی به انصاف فروشنده داره که در زمین تکثیر و پرورش قناری نفرات با انصاف زیاد هستند بنظر بنده برای اگاهی از ارزش و قیمت قناری قبل از خرید مشورت کنید مثل الان که ماده این نژاد رو قصد خرید دارید و بعد از خرید مهم اینکه شما این قناری رو پسند کردید و خریدید و در این میان نظرات مختلف هستش شاید شخصی قیمت بیشتر و یا فردی قیمت کمتری برای قناری شما در نظر بگیره و دیدگاه شما رو نسبت به قناری خریداری شده تغییر بده
    برای اگاهی از مشخصات ماده این نژاد اقای کمالی (Gloster)مدیر بخش قناری بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناري.ماهي
    شماره عضویت
    13852
    سلام دوستان عزيز قناري من چند روزي هستش كه خودشو پف ميكنه و تقريبا يه جا ثابت واميسه. نگرانش شدم.لطفا دليلشو بگيد?درضمن تازه داره از تو لك درمياد.ممنون.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_nod_32 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز قناري من چند روزي هستش كه خودشو پف ميكنه و تقريبا يه جا ثابت واميسه. نگرانش شدم.لطفا دليلشو بگيد?درضمن تازه داره از تو لك درمياد.ممنون.
    سلام
    پف کردن و بی تحرکی قناری دلایل زیادی میتونه داشته باشه که از دلایل اصلی تغییر شرایط اب و هوا و دمای محل نگهداری که با کاهش دما قناری دوچاره سرما خوردگی شده باشه یا الوده شدن دستگاه گوارشی پرنده به باکتریهای بیماری زا (ورم روده )
    اولین قدم در درمان دمای محل نگهداری رو 4 الی 5 درجه افزایش بدید محیط نگهداری در جایی دور از استرس برای پرنده در نظر بگیرید
    از دادن سبزیجات و میوه تا حد امکان خودداری کنید برای استفاده از دارو حتما از نوع بیماری مطلع بشید و بعد اقدام به درمان با دارو بکنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناري.ماهي
    شماره عضویت
    13852
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    پف کردن و بی تحرکی قناری دلایل زیادی میتونه داشته باشه که از دلایل اصلی تغییر شرایط اب و هوا و دمای محل نگهداری که با کاهش دما قناری دوچاره سرما خوردگی شده باشه یا الوده شدن دستگاه گوارشی پرنده به باکتریهای بیماری زا (ورم روده )
    اولین قدم در درمان دمای محل نگهداری رو 4 الی 5 درجه افزایش بدید محیط نگهداری در جایی دور از استرس برای پرنده در نظر بگیرید
    از دادن سبزیجات و میوه تا حد امکان خودداری کنید برای استفاده از دارو حتما از نوع بیماری مطلع بشید و بعد اقدام به درمان با دارو بکنید
    حرف شما درسته امروز که قناریو گذاشتم تو راه رو ساختمون هواش گرم تر از بیرون و خودشو پف نکرد ولی بعد که اوردم گذاشتم بالکن دیدم خودشو پف کرد ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 79 از 251 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129179 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)