صفحه 81 از 130 نخستنخست ... 316263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 1293
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gabbro نمایش پست ها
    سلام,ساله نویه شما هم مبارک,اینهمه کار ؟!خب برایه سفیدک فقط کافی بوده دمایه اب رو چند روز رویه ۳۱قرار بدین,با مصرفه بی رویه دارو ماهیاتون فقط ضعیف میشن,الانم سعی کنید سیفونه یک روز زر میون داشته باشین,دمایه ابتونم ثابت نگه دارین,البته اگر که همون بیماریه سفیدک هستش,
    از همه بزرگانه انجمن عضر میخوام اگر کمو کاستی تو گفته هام یا اشتباهی هست حتما اصلاح بشه که خودمم متوجه بشم,ممنون,:cool:

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk 2
    اگر سفیدک فقط با بالاب ردن دمای آب درمان میشد پس این همه شرکت معروف به چه دلیل دارو های ضد ایک و سفیدک تولید میکنند دوست گرامی؟

بالا بردن دما در مراحل خیلی سطحی ممکنه موقتا باعث ایجاد اختلال در عملکرد انگل های تک یاخته ای (بسیار متنوع هستند و ایک با عامل cryptocario فقط یکی از اون هاست) بشن ولی انگل نابود نخواهد شد . فقط ضعیت میشه و منتظر یک فرصت برای بازگشت زیر پوست ماهی زندگی میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش دیسکس آنجل 🐠🐟
    شماره عضویت
    12300
    سلام
    باید ببینید حالو روزه منو... دیشب تا حالا 2تا دیگه مردن... لطفا با توجه به عکسها بگین این چه بیماری هست؟؟ و چه داروی میخواد؟ من الان دما رو بردم رو 32درجه ولی هیچ دارویی استفاده نکردم.
    داروهامم الان آزوو مجیک تریتمنت.. آزو فانگ(قرصای بی مصرف).. سرا باکتاپور هست. ممنون میشم اگه سریعتر به دادم برسید.. در ضمن روی دم 2تاشونم رگه های خونی بوجود اومده.. از صبحم رفتن کف تانکو با این ک 2روز هیچی نخوردن واسه غذا میلی نداشتن.. منم ندادم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    از تو عکس که چیزی پیدا نیست

به هر حال یک داروی وسیع الطیف چند منظوره وجود داره با نام Yellow Powder محصول شرکت Ocean Free . این دارو طیف وسیعی از انگل های پوستی و عفونت های باکتریایی و قارچی گلد فیش رو پوشش میده ، وارد کنندش هم ایران آکواریوم (جمشیدیان ، جاده مخصوص کرج) هست . بگردید در فروشگاه هایی که محصولات Ocean Free دارن پیدا میشه

این هم عکس دارو :

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گلدفیش دیسکس آنجل 🐠🐟
    شماره عضویت
    12300
    ممنون از حمایت و راهنمایی شما استاد عزیز.من تا الان تمام تلاشمو کردم و از چیزی دریغ نکردم واسه نگهداریه ماهیام.. تو اوج خستگی کارای مربوط ب سیفون و تعویض آبشونو انجام دادم(1/1/93)
    با همه اینا راضیم و ب نظر خودم کار درستو انجام دادم.. اما همیشه همه چی اونطور نیس ک ما میخوایم...
    به هر حال من فردا این دارو رو تهیه میکنم.. دیگه با خداست...
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15591
    سلام
    من 1 روز قبل از عید 1 جفت اسکار خریدم هر دو سالم و شنگول. اونیکه خال نداره و شیطون بود حالش خوبه اما خالداره که فکنم نره بعد از 2 روز مثه افسرده ها رفت رو زمین نشست؛ کج میخوابه، لباشو نمیتونه ببنده دهنش باز مونده، بیشترم رو بخاری میشینه. غذا نمیخوره.
    آکواریومو 5 روز قبل از عید کامل شستیم.

1.دمای آب: 27
    2.سختی و PH آب: نمیدونم
    3.مدت زمانی که از معرفی ماهی جدید به تانک میگذرد: 7-8 روز
    4.مدت زمانی که از شروع اولین علایم بیماری میگذرد: 4 روز
    5.شفاف یا کدر بودن چشم: شفاف
    6.لاغر بودن ماهی: معمولی- فرق نکرده
    7.وضعیت مدفوع: چیزی نمیخوره که
    8.رنگ بدن ماهی:
    فرق نکرده
    9.سرعت تنفس ماهی: به سختی- آبشش هاشو خیلی باز میکنه
    10.وجود زخم روی پوست بدن ماهی: نه
    11.تغذیه ماهی: نمیخوره هیچی
    12.داشتن ورم شکمی(Bloated Stomach): نه صافه

13.وضعیت آبشش ها: سالم
    14.وجود پوسیدگی روی باله و دم ماهی: نه
    15.وجود سوراخ روی سر و بینی: نه
    16.وجود لکه های سفید روی بدن ماهی: نه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    9474
    باسلام خدمت دوست گرامي آقاي ازيده
    مدتي هستش كه آرواناي hbمن يكي ازچشماش دچارافتادگي مختصر شده. راه درماني هست ممنون

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    درود خدمت اساتید محترم.

امروز یکی از کوی ها دو نقطه ی قرمز روی پوستش بوجود اومده. نسبت به گذشته بی حاله. دمای آب 25.5 الی 26 درجه است. غذا معمولاً از محصولات شرکتی تترا و سرا مخصوص کوی و ماهیان سردآبی براشون استفاده می کنم. یک دو روزه از آبشش اش ماده ی موکوس مانندی که داخلش حبابهای ریز داره خارج میشه. داخل مدفوعش ذرات ریز حباب وجود داره بصورتی که مدفوع روی سطح آب میاد. موقع شنا تعادل مناسبی نداره. البته می دونم علائم مربوط به کیسه هواست ولی فکر نمی کنم لکه های قرمز به کیسه هوای ماهی مربوط باشه. احتمالاً بیماری دیگه ای هم وجود داره.

لطفاً به عکسهای زیر نگاه کنید:

ویرایش توسط Discjockey : 13th April 2014 در ساعت 12:19 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    2567749
    شماره عضویت
    15484
    سلام
    اسکات من بالای لبش یه زخم دایره شکل داره و خوب نمیشه.سرحال و قبراق واسه خودش میچرخه و خوب غذا میخوره
    زخمش ناشی از چیه؟
    نشانه بیماری یا انگله یا خوب میشه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    درود خدمت اساتید محترم.

امروز یکی از کوی ها دو نقطه ی قرمز روی پوستش بوجود اومده. نسبت به گذشته بی حاله. دمای آب 25.5 الی 26 درجه است. غذا معمولاً از محصولات شرکتی تترا و سرا مخصوص کوی و ماهیان سردآبی براشون استفاده می کنم. یک دو روزه از آبشش اش ماده ی موکوس مانندی که داخلش حبابهای ریز داره خارج میشه. داخل مدفوعش ذرات ریز حباب وجود داره بصورتی که مدفوع روی سطح آب میاد. موقع شنا تعادل مناسبی نداره. البته می دونم علائم مربوط به کیسه هواست ولی فکر نمی کنم لکه های قرمز به کیسه هوای ماهی مربوط باشه. احتمالاً بیماری دیگه ای هم وجود داره.

لطفاً به عکسهای زیر نگاه کنید:

سلام

شما دیگه چرا!!!

تو آپلود سنتر پارسی پت آپلود کنید ، عکس ها نمایش داده نمیشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاور همیشه مومن نمایش پست ها
    سلام
    اسکات من بالای لبش یه زخم دایره شکل داره و خوب نمیشه.سرحال و قبراق واسه خودش میچرخه و خوب غذا میخوره
    زخمش ناشی از چیه؟
    نشانه بیماری یا انگله یا خوب میشه؟
    زخم مگه نشانه چیز خوبی هم میتونه باشه

عکس اسکات رو بزارید . شوری آب رو بالا ببرید . یک قاشق غذا خوری کاملا سر پر به ازای هر ۲۰ لیتر

صفحه 81 از 130 نخستنخست ... 316263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)