کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
    دوستان چیلر hailea HC-250A برای 100 تا 600 لیتره؟

HC-250A 100~600L
    1/6HP R134a
    220~240V(110~120V) 600~2200L/H
    50Hz(60Hz) 18kg
    1.3A(2.8A) 448×330×440mm

تانک من 350 لیتره.باید بیش از نیاز تانکم بگیرم؟محاسبه خاصی داره؟ یا همین کافیه؟
    چیلیر 250 هایلا به راحتی جوابگوی تانک شما می باشد البته مدل 300 و 350 آن را اگر پیدا کنید خیلی بهتر است ولی اگر نبود همین 250 جوابگو است با این فرق که بیشتر روشن می ماند تا مدل بزرگتر از خوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    15086
    سلام
    برای گرفتن پیستول باید چیکار کنم
    راهی برای از بین بردنش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط candy نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش آمدید
    جز درآوردن لایوراکها و حذف فیزیکی راه دیگه ای نداره متاسفانه !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    دوستان پادر بلو سفیدک گرفته! واقعا واسم عجیبه.من در یک اقذام خودجوش واسه اینکه میدونستم جراح ها راحت ich میگیرن 2 روز بود ich attack kordon میزدم! غذا دهی عالی.ماهی همه چی میخوره. از میگو گرفته تا جلبک و گرانول .ماهی سالم سر حال. میگو باکسر هم دارم که اتفاقا ارتباط خوبی با پادر بلو داره.عجیب اینکه همه علایم تو کمتر از 2 ساعت نمودار شد.در ضمن Uv که نقش پیشگیری کننده هم داره روشنه شبا.خوب میشه؟اگر خوب بشه سفیدک ها از بدنش میره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    دوستان پادر بلو سفیدک گرفته! واقعا واسم عجیبه.من در یک اقذام خودجوش واسه اینکه میدونستم جراح ها راحت ich میگیرن 2 روز بود ich attack kordon میزدم! غذا دهی عالی.ماهی همه چی میخوره. از میگو گرفته تا جلبک و گرانول .ماهی سالم سر حال. میگو باکسر هم دارم که اتفاقا ارتباط خوبی با پادر بلو داره.عجیب اینکه همه علایم تو کمتر از 2 ساعت نمودار شد.در ضمن uv که نقش پیشگیری کننده هم داره روشنه شبا.خوب میشه؟اگر خوب بشه سفیدک ها از بدنش میره؟

خیلی تحقیق کردم تو سایت های خارجی.اینا کاراییه که مبشه انجام داد:

1) بالا بردن دما تا 88 درجه فارنهایت(باعث میشه سیکل عمر باکتری سریعتر انجام بشه و عمرش زودتر بسر بیاد)
    2) بالا بردن شوری( به ازای هر 1 گالن-3.785 لیتر- یک قاشق غذا خوری نمک)
    3)سیفون آب
    4) استفاده کردن از ich attack korodon به میزان 3 برابر چیزی که گفته ( روی بطری زده 5 میل به ازای هر 40 لیتر) پس هر 8 ساعت اینو تکرار میکنم، بعضی جاها هم ذکر کردن از rid ich kordon راضی تر بودن و اثر بخشی بهتری داشته.
    نکته : استفاده از دارو میتونه در سیکل شما باعث اختلال بشه.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    خیلی تحقیق کردم تو سایت های خارجی.اینا کاراییه که مبشه انجام داد:

1) بالا بردن دما تا 88 درجه فارنهایت(باعث میشه سیکل عمر باکتری سریعتر انجام بشه و عمرش زودتر بسر بیاد)
    2) بالا بردن شوری( به ازای هر 1 گالن-3.785 لیتر- یک قاشق غذا خوری نمک)
    3)سیفون آب
    4) استفاده کردن از ich attack korodon به میزان 3 برابر چیزی که گفته ( روی بطری زده 5 میل به ازای هر 40 لیتر) پس هر 8 ساعت اینو تکرار میکنم، بعضی جاها هم ذکر کردن از rid ich kordon راضی تر بودن و اثر بخشی بهتری داشته.
    نکته : استفاده از دارو میتونه در سیکل شما باعث اختلال بشه.

در استفاده از دارو عجله نکنید چون همونطور که روی عوامل بیماری تاثیر میزارن روی ماهی هم تاثیر منفی دارن و اونها رو ضعیف میکنن
    وقتی ماهی غذا خور هستش به احتمال بسیار زیاد ماهی خوب میشه شما در روز یه وعده غذا رو با عصاره سیر مخلوط کن و یه وعده با مولتی ویتامین ، وقتی ماهی قوی باشه و سیستم ایمنی رو با عصاره سیر و مولتی ویتامین تقویت کنیم خودش از پس بیماری بر میاد ولی اگه دیدید که ماهی حالت نرمال نداره مثلا گوشه گیر شده اون وقت از دارو استفاده کنید و بهتره که در تانک قرنطینه استفاده بشه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه شرمنده،واتر پمپ تودستگاه اب ro چه کاری انجام میده؟وجودش تو سیستمی که میخوایم تهیه کنیم واجبه؟آخه تو سایتای اروپایی دستگاههای ro برای تانکشون استفاده میکنند فقط 3تا فیلتر با ممبران بدون هیچ چیز دیگه ای،ولی اینجا اکثر دستگاههای بازار واتر پمپ دارن!

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح میکنم یا نه شرمنده،واتر پمپ تودستگاه اب ro چه کاری انجام میده؟وجودش تو سیستمی که میخوایم تهیه کنیم واجبه؟آخه تو سایتای اروپایی دستگاههای ro برای تانکشون استفاده میکنند فقط 3تا فیلتر با ممبران بدون هیچ چیز دیگه ای،ولی اینجا اکثر دستگاههای بازار واتر پمپ دارن!
    سلام
    واتر پمپ کار ایجاد فشار رو در سیستم انجام میده چون آب از شش فیلتر باید رد بشه و در منبع مربوطه با فشار زخیره بشه پس نیاز به واتر پمپ داره چون فشار آب شهر جواب گو نیست
    شما میتونید خودتون درست کنید کوزه هاش رو بخرید با فیلتر های مربوطه که یکی جرم گیره و یکی زغال اکتیو داره برای جذب کلر ولی من نمیدونم با فشار آب شهر فیلتر ممبران که وظیفه سبک کردن آب رو بر عهده داره میشه اضافه کرد یا نه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط candy نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش آمدید
    جز درآوردن لایوراکها و حذف فیزیکی راه دیگه ای نداره متاسفانه !
    سلام
    من برای از بین بردن این موجود پر سر و صدا راه خوبی پیدا کرده ام و در تانک های تازه تاسیس که هنوز هیچ نرم تن و مرجانی وجود ندارد شما می توانید از داروی کوپرامین سیچم استفاده کنید به راحتی تمامی صدف ها و خرچنگ ها از بین می روند البته تا حدی هم میکرو ارگانیسم های لایوراک ها آسیب می بیند ولی از شر کلیه موجودات مزاحم خلاص می شوید این دارو را درون سطل و یا تانک اصلی می توانید استفاده کنید و بعد از استفاده می توانید با زغال اکتیو و یا آکواتن خارجش کنید تا به باکتری های فیلتراسیون آسیب زیادی نزند و کمی هم در پایان باکتری به تانک اضافه کنید
    موفق باشید

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    واتر پمپ کار ایجاد فشار رو در سیستم انجام میده چون آب از شش فیلتر باید رد بشه و در منبع مربوطه با فشار زخیره بشه پس نیاز به واتر پمپ داره چون فشار آب شهر جواب گو نیست
    شما میتونید خودتون درست کنید کوزه هاش رو بخرید با فیلتر های مربوطه که یکی جرم گیره و یکی زغال اکتیو داره برای جذب کلر ولی من نمیدونم با فشار آب شهر فیلتر ممبران که وظیفه سبک کردن آب رو بر عهده داره میشه اضافه کرد یا نه

send by tapatalk
    یعنی فشار اب شیر قدرت عبور از ممبران بعد از گذشتن از 3 فیلتر اولیه رو نداره؟

صفحه 515 از 1093 نخستنخست ... 154154654964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315325335345656151015 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)