همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط minanasab نمایش پست ها
    سلام
    دلیله اینکه ماده من غذایی زیاد نمی خوره چیه؟
    حد اکثر روزی یکی دو بار بره سمته دون خوری و غذا بخوره و و از غذاهای کمکی هم یکم میخوری مثلا به سیب 3 تا نوک میزنه میره روی چوب میشینه
    بیشتر به یک جا خیره است و تحرکش کمه یکم هم باد کرده است کلا انگار ناراحته
    ولی مرغه عشقه نرم برعکس چند برابر اشتها داره و عاشقه کتان و سبزیه
    اگه تخم مرغ یا چیزی ته قفس بزارم میره یکم میخوره اما ماده نه
    این جفت که عکس هاشون هستش 3 روز پیش لونه رو برداشتم و یک دونه جوجه شون رو که هم به دنیا اومده بود مرد و دارم اماده شون میکنم
    سلام.از پرنده ی ماده و مدفوعش عکس بگذارید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عشقی
    شماره عضویت
    15362
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از پرنده ی ماده و مدفوعش عکس بگذارید.

سلام
    مدفوع سیاهه تقریبا و یکمی شله و یکی از بالهای ماده انگاری درد میکنه .کلا پهنه یک طوریه پرنده نر کشیده است این انگار شکمشو میبره داخل خودشو پهن میکنه خیلی تنبله اصلا حوصله کاری نداره ولی خیلی موقعی که لونه و تخم داشتند شاداب بودند و مرتب جفتگیری میکردند و ناده میرفت تو لونه
    در ضمن یک بوی تند و تیزی ماده داره که شبیه یک چسبی ابکی کاغذ هستش
    بیشتر از اینکه ارزن بخورند کتان میخورن اگه نباشه انقد تو ظرف میگردن تا کتان پیدا کنند بخورند و عاشقه سبزی اند
    توی هفت تخم هم فقط کتان و یک چیزی که شبیه تخمه کوچکه رو فقط میخورند دونه های ریزشو ندیدم بخورند مدفوعشون ته قفس هستش و روی دسته دونه خوریشون ریخته شده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168

سلام
    مدفوع سیاهه تقریبا و یکمی شله و یکی از بالهای ماده انگاری درد میکنه .کلا پهنه یک طوریه پرنده نر کشیده است این انگار شکمشو میبره داخل خودشو پهن میکنه خیلی تنبله اصلا حوصله کاری نداره ولی خیلی موقعی که لونه و تخم داشتند شاداب بودند و مرتب جفتگیری میکردند و ناده میرفت تو لونه
    در ضمن یک بوی تند و تیزی ماده داره که شبیه یک چسبی ابکی کاغذ هستش
    بیشتر از اینکه ارزن بخورند کتان میخورن اگه نباشه انقد تو ظرف میگردن تا کتان پیدا کنند بخورند و عاشقه سبزی اند
    توی هفت تخم هم فقط کتان و یک چیزی که شبیه تخمه کوچکه رو فقط میخورند دونه های ریزشو ندیدم بخورند مدفوعشون ته قفس هستش و روی دسته دونه خوریشون ریخته شده
    سلام.براشون لونه بگذارید و مرتب دو روز در میون کاهو تکه های کوچک به همراه سبزی تره بدید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    درود بر دوستان ....
    دوستان عزیز من دوتا باجریگار دارم که باهم جفتن...همدیگرو میخارونن...به هم غذا میدن...ولی شبا باهم دعواشون میشهمثلا باجی مادم نمیذاره باجی نرم بیاد رو لونه و نوکش میزنه
    به نظرتون چی کار کنم؟؟دلیلش چیه؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عشقی
    شماره عضویت
    15362
    سلام.براشون لونه بگذارید و مرتب دو روز در میون کاهو تکه های کوچک به همراه سبزی تره بدید.
    سلام
    اگر امکانش هست بیشتر توضیح دهید
    کاهو که سرده؟ گشنیزو جعفری و شوید میدم خوب میخورند چشم میدم
    اگه میخوان برن برای تخم گزاری نباید غذای گرم بهشون بدم و غذاهای دیگه مثله هفت تخمو ... و تقویتی
    پایین لونه رو 2 تا 3تا سوراخه کوچک واسه تبادله هوا انجام بدم شاید دفعه پیش جوجه خفه شده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط KIA1999 نمایش پست ها
    درود بر دوستان ....
    دوستان عزیز من دوتا باجریگار دارم که باهم جفتن...همدیگرو میخارونن...به هم غذا میدن...ولی شبا باهم دعواشون میشهمثلا باجی مادم نمیذاره باجی نرم بیاد رو لونه و نوکش میزنه
    به نظرتون چی کار کنم؟؟دلیلش چیه؟؟
    سلام.میشه از جفتشون عکس بگذارید؟جفتگیری هم میکنن؟تغذیشون چیه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام
    اگر امکانش هست بیشتر توضیح دهید
    کاهو که سرده؟ گشنیزو جعفری و شوید میدم خوب میخورند چشم میدم
    اگه میخوان برن برای تخم گزاری نباید غذای گرم بهشون بدم و غذاهای دیگه مثله هفت تخمو ... و تقویتی
    سلام.
    شوید نیازی نیست.کاهو دو سه روز در میون،تکه های کوچک هیچ مشکلی نداره و به دفع راحت پرنده کمک میکنه.جوانه گندم هفته ای یک بار و سفیده تخم مرغ دو بار.هویج رنده شده هم فراموش نکنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    سلام.میشه از جفتشون عکس بگذارید؟جفتگیری هم میکنن؟تغذیشون چیه؟
    درود....من تابحال جفت گیریشون رو ندیدم ولی ماده تولونه میره و میمونه ولی گاهی اوقات هم میاد بیرونبهشون ارزن و میوهجاتی مثل :سیب و گوجه فرنگی و فلفل سبز و هویج و همچنین سفیده تخم مرغ
    اینم عکسش ولی ببخشید این مادم بدبختم کرد تا میرفتم که عکس بگیرم میدوید تو خونش...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط KIA1999 نمایش پست ها
    درود....من تابحال جفت گیریشون رو ندیدم ولی ماده تولونه میره و میمونه ولی گاهی اوقات هم میاد بیرونبهشون ارزن و میوهجاتی مثل :سیب و گوجه فرنگی و فلفل سبز و هویج و همچنین سفیده تخم مرغ
    اینم عکسش ولی ببخشید این مادم بدبختم کرد تا میرفتم که عکس بگیرم میدوید تو خونش...
    سلام.به نسبت یک سوم ارزن،تخم کتان هم قاطی ارزنشون بکنید حتما.گوجه رو حذف کنید و بجاش از سبزی جعفری حتما استفاده کنید.جوانه گندم هم هفته ای یکبار.سنگ کف دریاهم بگذارید توی قفسشون.جفتتون تقریبا آمادن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ مرغ عشق عروس هلندی قناری
    شماره عضویت
    15424
    سلام
    مرغ عشق نرم از دیشب تاحالا که ماده مرده (تو صفحه قبلی گفته بودم راهنمایی هم خواستم ولی تلف شد)هی خس خس میکنه انگاداره گریه میکنه براش جفت جدید هم گرفتم
    دیشب تا صبح ناله میکرد چیکارکنم میترسم اینم از دستم بره

صفحه 236 از 475 نخستنخست ... 136186217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255286336 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)