کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی و برزیلی وسگ
    شماره عضویت
    9162
    سلام عروس هام نمیزارن تو لونه رو نگاه کنم ولی احتمال 80% امروز تخم گذاشن الان در تغذیشون چه کار کنم چیارو قطع کنم و چیارو بزارم باشن ویا زیاد کنم
    مولتی ویتامین جی قطع کنم؟! سنگو چی؟

بی زحمت تمام کارای باید بکنم یهم بگید؟!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan98 نمایش پست ها
    سلام عروس هام نمیزارن تو لونه رو نگاه کنم ولی احتمال 80% امروز تخم گذاشن الان در تغذیشون چه کار کنم چیارو قطع کنم و چیارو بزارم باشن ویا زیاد کنم
    مولتی ویتامین جی قطع کنم؟! سنگو چی؟

بی زحمت تمام کارای باید بکنم یهم بگید؟!
    به سلامتی.مولتی ویتامین و تخم مرغ رو از غذاش حذف کنید..تو ظرف غذاشون تخمه .ارزن و کتان بزارید باشه همیشه.هفته ای یک بارم میتونین کاهو بدین.همینا کافین بنظرم موفق باشید..زیاد به لونشون سرک نکشین در تاریکی هر وقت جفت بیرون اومدن با چراغ قوه میتونین یه دید کوچیک بزنین موفق باشید

کاربرفعال

شماره عضویت
    15092
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.بحث رام شدن با بحث وابسته شدن کاملا متفاوته.جوجه ای که قبلا رام شده با تغییر صاحبش شاید مثل قبل به صاحب جدید وابسته نباشه ولی بازهم رام و دستی هست.اما باید با گذشت زمان وابستگیش بیشتر بشه وگرنه در رام بودنش تغییری ایجاد نمیشه.
    سلام
    من فکر میکنم عروس من از روز اول توسط پدرومادرش بزرگ شده تا سن 2 ماهگی بعدم که دونخور شده توسط صاحبش جدا شده و بفروش رسیده و این گاز گرفتن رو هم از پدر و مادرش یاد گرفته و دیگه کاریش هم نمیشه کرد درسته؟
    احتمال داره در دراز مدت و بعد وابسته شدن، این از سرش بیوفته؟ راهکاری نداره؟
    من اینهمه بهش میرسم و هواشو دارم اما باز تا میام دونشو عوض کنم میخواد گاز بگیره!
    یادمه روز اول که خریدمش یعنی دوماهگی، فروشنده گفت صاحب قبلیش نتونسته دستیش کنه! و تمام شاه پراشم زده بود، ولی من در عرض 2 هفته تونستم تا حدود زیادی رامش کنم!
    موندم چکار کنم!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1champion نمایش پست ها
    سلام
    من فکر میکنم عروس من از روز اول توسط پدرومادرش بزرگ شده تا سن 2 ماهگی بعدم که دونخور شده توسط صاحبش جدا شده و بفروش رسیده و این گاز گرفتن رو هم از پدر و مادرش یاد گرفته و دیگه کاریش هم نمیشه کرد درسته؟
    من اینهمه بهش میرسم و هواشو دارم اما باز تا میام دونشو عوض کنم میخواد گاز بگیره!
    یادمه روز اول که خریدمش یعنی دوماهگی، فروشنده گفت صاحب قبلیش نتونسته دستیش کنه! و تمام شاه پراشم زده بود، ولی من در عرض 2 هفته تونستم تا حدود زیادی رامش کنم!
    موندم چکار کنم!
    سلام.درچه حالتی گاز میگیره؟محکم گاز میگیره و یا فقط به نوک خیلی آروم میگیره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    موندم چکار کنم!
    'گاز گرفتن یک حالت دفایی هست و اگه رام رام هم باشه و یکی بخواد اذیتش کنه گاز میگیره
    اما پرنده ی شما که الان گار میرگیره چون هنوز بهتون عادت نکرده و میترسه و نیاز به زمان داره
    ترک عادت گاز گرفتن هم برا پرنده ای خوبه که نمیدونه چیکار داره میکنه نه پرنده ای که از ترس و دفاع از خود گاز میگیره
    البته مورد شمارو یادم نیست چندوقته پیشتونه کلی گفتم

کاربرفعال

شماره عضویت
    15092
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.درچه حالتی گاز میگیره؟محکم گاز میگیره و یا فقط به نوک خیلی آروم میگیره؟
    سلام
    مثلا موقعی که میخوام دونشو عوض کنم فیس فیس میکنه و اگه دستم از کنارش رد بشه عکس العمل نشون میده! یا وقتی میارمش روی دستم میخوام نازش کنم هی انگشتمو گاز محکم میگیره!
    این در حالیه که همیشه تو قفس یا روی استند سر میده و میذاره نازش کنم، حالا یکی نیست بهش بگه این دست همون دسته، چرا گازش میگیری خب
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    'گاز گرفتن یک حالت دفایی هست و اگه رام رام هم باشه و یکی بخواد اذیتش کنه گاز میگیره
    اما پرنده ی شما که الان گار میرگیره چون هنوز بهتون عادت نکرده و میترسه و نیاز به زمان داره
    ترک عادت گاز گرفتن هم برا پرنده ای خوبه که نمیدونه چیکار داره میکنه نه پرنده ای که از ترس و دفاع از خود گاز میگیره
    البته مورد شمارو یادم نیست چندوقته پیشتونه کلی گفتم
    تقریبا دوماهه دارمش، البته روزای اول هردومون به خاطر بی تجربگی کمی اذیت شدیم، اما الان با هم نسبتا خوبیم، فقط تو همین دو مورد میخواد گاز بگیره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    مثلا موقعی که میخوام دونشو عوض کنم فیس فیس میکنه و اگه دستم از کنارش رد بشه عکس العمل نشون میده! یا وقتی میارمش روی دستم میخوام نازش کنم هی انگشتمو گاز محکم میگیره!
    این در حالیه که همیشه تو قفس یا روی استند سر میده و میذاره نازش کنم، حالا یکی نیست بهش بگه این دست همون دسته، چرا گازش میگیری خب

تقریبا دوماهه دارمش، البته روزای اول هردومون به خاطر بی تجربگی کمی اذیت شدیم، اما الان با هم نسبتا خوبیم، فقط تو همین دو مورد میخواد گاز بگیره.
    فقط باید عادت کنه
    کم کم وقتی رو دسته بهش چیزی که دوست داره رو بدید تا عادت کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    سلام. وجود ارزن تو فضله عروس ماده نشونه ی چیه؟

برای جفت با جوجه یک روزه چه غذایی باید گذاشت؟

الان ماش و لپه و گندم پخته. هویج رنده شده وکلم بروکلی. تخم مرغ ارزن و کتان و تخمه هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tutinaz نمایش پست ها
    سلام. وجود ارزن تو فضله عروس ماده نشونه ی چیه؟

برای جفت با جوجه یک روزه چه غذایی باید گذاشت؟

الان ماش و لپه و گندم پخته. هویج رنده شده وکلم بروکلی. تخم مرغ ارزن و کتان و تخمه هست.
    با سلام...ارزن در فضله اگر یکی دوبار اتفاق بیفته مشکلی نداره...غذای جفتم همینایی که گفتید مناسب و کافیه.موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی و برزیلی وسگ
    شماره عضویت
    9162
    بله همان ظور که گفتم تخم گذاشتن ولی اصلا تو تخمشون نمیخوابن !!!
    صبحی رفتم سر زدم بهشون دیدم نور خورشید روی لونه افتاده ایرادی نداره؟

صفحه 735 از 1915 نخستنخست ... 23563568571671771871972072172272372472572672772872973073173273373473573673773873974074174274374474574674774874975075175275375478583512351735 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)