کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.از صبح مدفوعش تغییری کرده یا همچنان مثل صبحه؟میشه از مدفوعش یک عکس بگذارید؟
    سلام
    همچنان مثل صبحه و هیچ تغییری نکرده
    بفرمایید

(دوستان عزیز ببخشید که داخل تاپیک میذارم،میدونم خیلی خوشایند نیست،شرمنده
    )

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    آقای اسکندری معذرت میخوام بنظرم چشم جوجه هم دراومده درسته؟یعنی از بی تجربگی غذا ندادن یا اینکه از مستی جوجه رو کشتن وشروع به جفت گیری کردن؟
    سلام.جفت نسبت به جوجه حساس هستن و برای اینکه جوجه رو وادار به تحرک کنن اقدام به نوک زدن بهش میکنن.ضمن اینکه چشم جوجه خیلی زود خشک میشه و وقتی خشک میشه به نظر میاد در اومده.درحالیکه اصلا باز نشده بوده هنوز.کشتن جوجه بیشتر توی سن ده الی پانزده روزگی هست و کمتر پیش میاد قبل ده روز جوجه رو به حدی بزنن که تلف بشه.ضمن اینکه جایی زخمی روی بدنش نیست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    همچنان مثل صبحه و هیچ تغییری نکرده
    بفرمایید
    (دوستان عزیز ببخشید که داخل تاپیک میذارم،میدونم خیلی خوشایند نیست،شرمنده
    )
    مشکلی نیست بهرحال همه باید یک جوری سوالشون رو مطرح کنن بخصوص عکس که گویا تر هست.
    به نظر مشکلی داخل مدفوع نیست جز آبکی بودن که ممکنه به دلایلی مثل سرماخوردن جزئی یا مصرف بیش از حد آب توی غذایی امروزش باشه که ممکنه به دلیل گرم بودن بیش از حد جاش باشه.
    بهتره تا فردا صبر کنید و جز ارزن و کتان چیزی بهش ندید و ببینید مدفوعش تغییری میکنه یانه.نتیجه رو خبر بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي -عروس هلندي
    شماره عضویت
    14246
    جناب اسکندری عزیز این دفعه می خوام دقت بیشتری بکنم.لطف میکنید بگید این براشون مناسبب هستش که از فردا من شروع کنم که به امید خدا بتونم جوجه دار بشم.
    از فردا به مدت 5 روز ad3e و 5 روز استراحت و 5 روز بعد هم توتال
    صبح ها دو روز در میون هفت تخم . جوانه هم هر 2 روز در میان.هویج ، سیب ، کلم بروکلی ، تخمه ، شاهدانه و کافیشه ، جعفری و گشنیز هم در هفته براشون بزارم.اگه چیزه دیگه ای هم میتونه بشون کمک کنه لطف کنید من رو راهنمایی بفرمایید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.oskuee نمایش پست ها
    جناب اسکندری عزیز این دفعه می خوام دقت بیشتری بکنم.لطف میکنید بگید این براشون مناسبب هستش که از فردا من شروع کنم که به امید خدا بتونم جوجه دار بشم.
    از فردا به مدت 5 روز ad3e و 5 روز استراحت و 5 روز بعد هم توتال
    صبح ها دو روز در میون هفت تخم . جوانه هم هر 2 روز در میان.هویج ، سیب ، کلم بروکلی ، تخمه ، شاهدانه و کافیشه ، جعفری و گشنیز هم در هفته براشون بزارم.اگه چیزه دیگه ای هم میتونه بشون کمک کنه لطف کنید من رو راهنمایی بفرمایید
    سلام.جفت شما انقدر آماده هستن که به این تغذیه نمیرسه و همین روزها شاهد تخم گذاری خواهید بود.
    فعلا تا قبل از تخم گذاری ad3e رو شروع کنید.سه روز در میون جوانه گندم و سفیده تخم مرغ بدید.
    ارزن و کتان و یک هشتمشون هفت تخم باشه تا تخم گذاری شروع بشه.هویج و سبزی جعفری هم یک روز در میون میتونید بدید.اگر هفت تخم ندارید ارزن چهار پیمانه،کتان یکی،شاهدونه نصف و کافیشه نصف پیمانه قاطی کنید براشون بگذارید کفایت میکنه.صبور باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، مینا ، ژرمن شپرد
    شماره عضویت
    3473
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

من زمانی میتونم بگم کسی تشخیص درست داده یا نه که خودم به موضوع اشراف داشته باشم . آیا شما به علم دامپزشکی اشراف دارید؟!
    ببخشید استاد ، علم پزشکی نیز جزئی از علوم اکتسابی است ، نه بنده هیچ درسی در باب علوم دامپزشکی از باب دانشگاه نخوندم ، بی احترامی به دکترهای عزیز نمی کنم ، این یک دردی بود که به عنوان تجربه عنوان کردم ، استاد عزیز سگ من حال خوبی نداشت در این سایت مطرح کردم ، ممنون از تمام دوستان در سایت ولی حیوان داشت کمکم تلف میشد و دامپزشکی که حاضر شد متوجه نشد ! باری ما شما رو دوست داریم .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3473
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.جفت نسبت به جوجه حساس هستن و برای اینکه جوجه رو وادار به تحرک کنن اقدام به نوک زدن بهش میکنن.ضمن اینکه چشم جوجه خیلی زود خشک میشه و وقتی خشک میشه به نظر میاد در اومده.درحالیکه اصلا باز نشده بوده هنوز.کشتن جوجه بیشتر توی سن ده الی پانزده روزگی هست و کمتر پیش میاد قبل ده روز جوجه رو به حدی بزنن که تلف بشه.ضمن اینکه جایی زخمی روی بدنش نیست.
    استاد اسکندری من خیلی دوست داشتم عکسی از این مورد ببینم اگر ممکنه این عکس رو ببینیم ( منظورم مدفوع نبود ) .

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_tiger نمایش پست ها
    استاد اسکندری من خیلی دوست داشتم عکسی از این مورد ببینم اگر ممکنه این عکس رو ببینیم ( منظورم مدفوع نبود ) .
    ببخشید که به جای جناب اسکندری پاسخ میدهم اما اگر منظورتان کشتن جوجه هست حدودا هفته پیش برایم اتفاق افتاد البته عکس ندارم اما پرنده نر جوجه 15 روزه ام را با نوک زدن به قسمت گردنش کشته بود.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_tiger نمایش پست ها
    ببخشید استاد ، علم پزشکی نیز جزئی از علوم اکتسابی است ، نه بنده هیچ درسی در باب علوم دامپزشکی از باب دانشگاه نخوندم ، بی احترامی به دکترهای عزیز نمی کنم ، این یک دردی بود که به عنوان تجربه عنوان کردم ، استاد عزیز سگ من حال خوبی نداشت در این سایت مطرح کردم ، ممنون از تمام دوستان در سایت ولی حیوان داشت کمکم تلف میشد و دامپزشکی که حاضر شد متوجه نشد ! باری ما شما رو دوست داریم .
    سلام.دوست عزیز اشتباه پزشکی در مورد تمام موجودات زنده هست.بین انسان ها نیست؟با اینکه دستگاه ها و تجهیزات بسیار پیشرفته ای هم ساخته شده و تعداد انسان هایی که به یک بیماری مشابه دچار هستن بسیار بیشتر از نسبتی هست که بین حیوانات زینتی ممکنه به یک بیماری دچار بشن.ما هیچکدوم در جایگاهی نیستیم که بر اساس دیدن یک یا چند عکس جان یک موجود زنده رو به بازی بگیریم و با تشخیص اشتباه باعث مرگ یک موجودزنده بشیم.دامپزشک ها هم قطعا قصد یا عمدی ندارن.بلکه تشخیص اشتباه یا تجربه ی کم باعث خطاشون میشه.بهرحال امیدوارم در این سایت بتونیم از تجربیات هم در نگهداری اصولی حیوانات و نه درمان خودسرانه به هم کمک کنیم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3473
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    ببخشید که به جای جناب اسکندری پاسخ میدهم اما اگر منظورتان کشتن جوجه هست حدودا هفته پیش برایم اتفاق افتاد البته عکس ندارم اما پرنده نر جوجه 15 روزه ام را با نوک زدن به قسمت گردنش کشته بود.
    سلام دوست عزیز ، پویش ، اگر حیوانی در مازندران به هر نوعی تلف می شه آیا شما عکس حیوانی که در گیلان تلف شده رو برای کسانی که ماجرا رو می خوان دنبال کنند نشون می دید ؟

صفحه 733 از 1915 نخستنخست ... 23363368371471571671771871972072172272372472572672772872973073173273373473573673773873974074174274374474574674774874975075175278383312331733 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)