کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    14683
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    طوطی شما روی دست میاد بیرون قفس؟وقتی توی قفس هست سعی نکنید با دست لمسش کنید یا روی دست بیاریدش.وقتی بیرون قفس هست باهاش تمرین کنید و مدارم انگشت اشارتون رو جلوش پله کنید تا روی انگشتتون جابجا بشه.وقتی ترسش از دست ریخت به مرورخودش وابسته میشه و اعتمادش جلب میشه.
    من خیلی برام سوال شده بی زحمت اگه میتونی پاسخ بده
    1. من اینو وقتی خریدم دوتا مثل خودشم تو قفس بودن و من یه دونه خریدم اوردم با این حال که الان 18 روز حدودی میگذره بعضی از ساعات روز شیطونی میکنه هااز میله قفس برعکس اویزون میشه و کلی سروصدا نوکش رو میزنه به جا دونی ولی الان یه بارم نشده این براش یه چیز جالب بیاد بیاد تو حال یه کم بازی کنه با چیز میزا اصلا با چیزی بازی نمیکنه تا چند قدمی قفسش یه کم بهتره به نظرتون ایراد داره ؟؟؟ یعنی طوطی مشکل داره ؟
    2.ایینه که براش میزاری با کله شیرجه میزنه توش کلی هم سر وصدا میکنه عاشق ایینه من خودم فکر میکنم چون سه تا بودن به علت وابسته گی این طوریه نیمدونم
    خواستم بخرمش اقا با دست گرفتش گذاشت رو دستم باهاش بازی میکردم دستمو میبردمش جلوش میومد روش
    ولی اینجا نه میترسه اصلا رو دستم نمیاد
    من یه جا دیگه اینو گفتم گفتن مریضه عوضش کن گفتم با شما در میون بزارم چرا اینقدر شیطونیش نسبتا کم تره ؟ یعنی توی حال این نباید یه چیز جالب براش بیاد باهاش بازی کنه ؟؟

عکساشم که شما قبلا دیدیت اگه یادتون نیست بگید دوباره بزارم تا بفهمم موضوع چیه
    راستی بالشم طوری قیچی شده نیم مترم به زور میتونه به پره
    دستمم میبرم نزدیکگاز نمیگیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط gamer47 نمایش پست ها
    من خیلی برام سوال شده بی زحمت اگه میتونی پاسخ بده
    1. من اینو وقتی خریدم دوتا مثل خودشم تو قفس بودن و من یه دونه خریدم اوردم با این حال که الان 18 روز حدودی میگذره بعضی از ساعات روز شیطونی میکنه هااز میله قفس برعکس اویزون میشه و کلی سروصدا نوکش رو میزنه به جا دونی ولی الان یه بارم نشده این براش یه چیز جالب بیاد بیاد تو حال یه کم بازی کنه با چیز میزا اصلا با چیزی بازی نمیکنه تا چند قدمی قفسش یه کم بهتره به نظرتون ایراد داره ؟؟؟ یعنی طوطی مشکل داره ؟
    2.ایینه که براش میزاری با کله شیرجه میزنه توش کلی هم سر وصدا میکنه عاشق ایینه من خودم فکر میکنم چون سه تا بودن به علت وابسته گی این طوریه نیمدونم
    خواستم بخرمش اقا با دست گرفتش گذاشت رو دستم باهاش بازی میکردم دستمو میبردمش جلوش میومد روش
    ولی اینجا نه میترسه اصلا رو دستم نمیاد
    من یه جا دیگه اینو گفتم گفتن مریضه عوضش کن گفتم با شما در میون بزارم چرا اینقدر شیطونیش نسبتا کم تره ؟ یعنی توی حال این نباید یه چیز جالب براش بیاد باهاش بازی کنه ؟؟

عکساشم که شما قبلا دیدیت اگه یادتون نیست بگید دوباره بزارم تا بفهمم موضوع چیه
    راستی بالشم طوری قیچی شده نیم مترم به زور میتونه به پره
    دستمم میبرم نزدیکگاز نمیگیره
    سلام مجدد.من تا جاییکه در توانم باشه جواب میدم و اگر پاسخم قانع کننده نیست عذرخواهی میکنم.بهرحال تجربه و سواد بنده در همین حد هست متاسفانه.
    بارها قید شده که آینه باعث میشه پرنده وابستگی کاذب پیدا کنه به یک موجود همنوع خیالی و این اصلا خوب نیست.
    پرنده توی مغازه چون محیطی هست که تعداد زیادی پرنده هست و محیطی قابل اعتماد براش تداعی میشه قطعا جنب و جوش بیشتری داره و وقتی توی یک محیط جدید وارد میشه که هیچ شناختی ازش نداره و بهش اعتمادی نداره کسل و کم تحرک میشه.به جاهای دیگه ی خونه سرک نمیکشه چون فقط به قفسش اعتماد داره و نمیتونه اعتماد کنه ازش دور بشه.
    شما همون نیم متر که از قفس دور شد سعی کنید انگشتتون رو جلوی سینش بگیرید و آروم فشار بیارید تا بیاد روی انگشت و این کار رو مدام تکرار کنید تا هی روی انگشت جابجا بشه و ترسش از انگشت و دست شما بریزه.وقتی به شما عتمادش جلب بشه،کم کم وابسته میشه و دنبال شما میاد توی همه جای خونه.از طرفی وقتی به انسان ها اعتماد کنه دیگه با همه ی اهالی خونه کم کم صمیمی میشه.
    اگر دنبال این هستید که از توی قفس و بدون هیچ تمرینی خودش به مرور رام بشه و به شما وابسته بشه آب در هاون کوبیدنه و این شما هستید که باید با پرندتون تمرین کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    14683
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام مجدد.من تا جاییکه در توانم باشه جواب میدم و اگر پاسخم قانع کننده نیست عذرخواهی میکنم.بهرحال تجربه و سواد بنده در همین حد هست متاسفانه.
    بارها قید شده که آینه باعث میشه پرنده وابستگی کاذب پیدا کنه به یک موجود همنوع خیالی و این اصلا خوب نیست.
    پرنده توی مغازه چون محیطی هست که تعداد زیادی پرنده هست و محیطی قابل اعتماد براش تداعی میشه قطعا جنب و جوش بیشتری داره و وقتی توی یک محیط جدید وارد میشه که هیچ شناختی ازش نداره و بهش اعتمادی نداره کسل و کم تحرک میشه.به جاهای دیگه ی خونه سرک نمیکشه چون فقط به قفسش اعتماد داره و نمیتونه اعتماد کنه ازش دور بشه.
    شما همون نیم متر که از قفس دور شد سعی کنید انگشتتون رو جلوی سینش بگیرید و آروم فشار بیارید تا بیاد روی انگشت و این کار رو مدام تکرار کنید تا هی روی انگشت جابجا بشه و ترسش از انگشت و دست شما بریزه.وقتی به شما عتمادش جلب بشه،کم کم وابسته میشه و دنبال شما میاد توی همه جای خونه.از طرفی وقتی به انسان ها اعتماد کنه دیگه با همه ی اهالی خونه کم کم صمیمی میشه.
    اگر دنبال این هستید که از توی قفس و بدون هیچ تمرینی خودش به مرور رام بشه و به شما وابسته بشه آب در هاون کوبیدنه و این شما هستید که باید با پرندتون تمرین کنید.

مرسی اقا ممنون
    یعنی دیگه ایینه نزارم براش ؟؟
    اخه از قفسشم که دور میشه انگشت رو میبرم سمتش یه نفس کوچولو میزنه که مثلا بترسونه چون اصلا گازش درد نداره خلی ارومه چون جوجست یا بعضی مواقعه میره عقب این موقعه ها چکار کنم ؟
    ولی میبرمش توی اتاق که اصلا تاحالا نرفته تا انگشتم رو میبرم سمتش میاد روش نظرتون چیه ؟
    بهش گوجه میشه داد ؟
    من امروز بهش هویج رنده با فلفل دلمه ای دادم مدفوعش ببخشید ها معذرت میخوام یه حالت رقیق پیدا کرده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ميناوعروس هلندي
    شماره عضویت
    14852
    من عكسارو چند مرتبه ارسال كردم ارسالمم با موفقيت انجام شد.دريافت كرديد؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط gamer47 نمایش پست ها
    مرسی اقا ممنون
    یعنی دیگه ایینه نزارم براش ؟؟
    اخه از قفسشم که دور میشه انگشت رو میبرم سمتش یه نفس کوچولو میزنه که مثلا بترسونه چون اصلا گازش درد نداره خلی ارومه چون جوجست یا بعضی مواقعه میره عقب این موقعه ها چکار کنم ؟
    ولی میبرمش توی اتاق که اصلا تاحالا نرفته تا انگشتم رو میبرم سمتش میاد روش نظرتون چیه ؟
    بهش گوجه میشه داد ؟
    من امروز بهش هویج رنده با فلفل دلمه ای دادم مدفوعش ببخشید ها معذرت میخوام یه حالت رقیق پیدا کرده
    خیر آینه نگذارید.
    شما به اون حالت تهاجمی یا عقب رفتن هاش توجه نکنید و فقط آروم سعی کنید روی انگشت بیاریدش.در تمرین حوصله و پشتکار داشته باشید و اعتنا نکنید و چند روز مدام بیاریدش روی انگشت دیگه خودش براش عادی میشه.عرض کردم که توی قفس یا نزدیک قفس چون حریمش هست و احساس امنیت میکنه چندان به روی دست اومدن روی خوش نشون نمیده.
    گوجه هم میشه داد ولی چه نیازی به گوجه هست؟این همه مواد خوراکی دیگه هست که ریسکی هم نداره.
    درمورد هویج و فلفل دلمه هم خیلی خوبه و در هفته حداقل یکبار بهش بدید.تغییر در تغذیه اولین نشانش تغییر مدفوع هست که طبیعی هست و به مرور دیگه این تغییرات رو نخواهید دید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parastos نمایش پست ها
    من عكسارو چند مرتبه ارسال كردم ارسالمم با موفقيت انجام شد.دريافت كرديد؟
    خواهر خوبم عکس هارو برای کی ارسال میکنید؟وقتی آپلود بشه عکس رو خودتون هم میتونید رویت کنید.کسی قرار نیست دریافت کنه که!شما عکس رو آپلود کنید و آدرس لینک رو توی قابی که کنار کره ی زمین توی تولبار هست کپی کنید.خیلی کار ساده ای هست و توی لینکی هم که بهتون معرفی شده آموزش تصویری داره.قضیه خیلی سادس

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ميناوعروس هلندي
    شماره عضویت
    14852

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ميناوعروس هلندي
    شماره عضویت
    14852

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ميناوعروس هلندي
    شماره عضویت
    14852

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parastos نمایش پست ها
    بسلامتی موفق شدید.
    وقتی لونه میگذارید درقفس رو باز نگذارید تا جفت هم دچار استرس نشن و هم هوس پرواز و گشت و گذار به سرشون نزنه که لونه رو ترک کنن.این باعث میشه تخم گذاریشون عقب بیفته.
    سنگ کف دریا هم که توی قفس نیست.ماده مدفوع میخوره چون کمبود مواد معدنی داره.

صفحه 633 از 1915 نخستنخست ... 13353358361461561661761861962062162262362462562662762862963063163263363463563663763863964064164264364464564664764864965065165268373311331633 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)