کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    سلام.من تازه یک ملنگو خریدم فروشنده گفت 8 ماه داره یک خط سبز کمرنگ هم دور گردنش هست و چشم هاشم طوسی تقریبا پرنگه.و همش میترسه میرم طرف قفس.اولا میشه فهمید نره یا ماده؟ و سنش ؟ و چکار کنم آروم بشه الان 10 روزه خریدمش جاشم خوبه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash12458 نمایش پست ها
    سلام.من تازه یک ملنگو خریدم فروشنده گفت 8 ماه داره یک خط سبز کمرنگ هم دور گردنش هست و چشم هاشم طوسی تقریبا پرنگه.و همش میترسه میرم طرف قفس.اولا میشه فهمید نره یا ماده؟ و سنش ؟ و چکار کنم آروم بشه الان 10 روزه خریدمش جاشم خوبه
    سلام.برای تعیین سنش باید یک عکس واضح از چشمش قرار بدید.اگر هاله ای از خط دور گردنش افتاده احتمالا نر هست و سنی هم حدود یکسال باید داشته باشه.قفسش رو کجا قرار دادید؟برای رام کردنش چکاری انجام دادید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    قفس را روی میز تقریبا 1 متری قرار دادم از ما فاصله داره و لی ما را میبینه صبح تا شب گشنه گذاشتم شب با دست سیب و تخمه دادم خیلی دستم را نگه داشتم نازشم با حرف کشیدم اما هی میکوبید خودش را به قفس و گازم میگیره. اولا کمکم کنید رامش کنم.چکارا کنم؟ دوما اون حلقه سبز کمرنگ یعنی نره؟ دمش هم بلنده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    راستی دکتر هم بردم واکسن زد گفت سالمه و لی غذا کم میخوره و خیلی ساکت هست.در این مورد هم کمک کنید تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    قفس را روی میز تقریبا 1 متری قرار دادم از ما فاصله داره و لی ما را میبینه صبح تا شب گشنه گذاشتم شب با دست سیب و تخمه دادم خیلی دستم را نگه داشتم نازشم با حرف کشیدم اما هی میکوبید خودش را به قفس و گازم میگیره. اولا کمکم کنید رامش کنم.چکارا کنم؟ دوما اون حلقه سبز کمرنگ یعنی نره؟ دمش هم بلنده.
    سلام.بهتره جاش رو جایی قرار بدید که حداقل از دو طرف به دیوار محدود بشه تا موقع ترس یا استرس به سمت دیوارها بره تا کمتر دچار استرس بشه.
    این مقاله رو بخونید خیلی کمکتون میکنه برای رام کردنش Welcome to nginx!
    این رو هم مد نظر قرار بدید که ملنگو خیلی لجباز هست و اگر نقطه ضعفی از کسی که نگهداریش میکنه پیدا کنه به سادگی فراموش نمیکنه.
    در مورد طوق سبز رنگ هم بله نر هست ربطی به دم نداره.اما بهتره یک عکس ازش ارائه بدید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    عکس چطوری بزارم؟ درمورد ساکت بودن و کم غذا خوردنش چی؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    راستی دکتر هم بردم واکسن زد گفت سالمه و لی غذا کم میخوره و خیلی ساکت هست.در این مورد هم کمک کنید تشکر
    عکس چطوری بزارم؟ درمورد ساکت بودن و کم غذا خوردنش چی؟
    واکسن برای چی؟
    طوطی ها تا به جا و شرایطشون عادت نکنن و اعتماد نکنن کلا هم تحرکشون کمتره و هم سرو صدای کمی دارن.
    در مورد غذاهم باید عرض کنم یک امر نسبی هست و اندازه ای نداره که بشه میزانی براش در نظر گرفت.به اندازه ای میخورن که همیشه سیر باشن و گرسنه نمونن.غذاش چی هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    واکسن برای پرندگان طوطی و مینا اینا.غذا تخمه.سبزیجات.میوه.ارزن.این ها.چقدر طول میکشه عادت کنه؟ الان 10 روزه خریدم قفسش هم بزرکه برای کاسکو هست قفس.بعد امیدی به حرف زدنش هست؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    واکسن برای پرندگان طوطی و مینا اینا.غذا تخمه.سبزیجات.میوه.ارزن.این ها.چقدر طول میکشه عادت کنه؟ الان 10 روزه خریدم قفسش هم بزرکه برای کاسکو هست قفس.بعد امیدی به حرف زدنش هست؟
    دوست عزیز باید ازش عکس بگذارید همونطور که دوستان گفتن

تا عکس نگذارید سنش رو نمیشه حدس زد و درمورد رام شدن یا حرف زدنش هم چیزی نمیشه گفت

آموزش قرار دادن عکس

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    حداقل 2 هفته زمان میبره تابه محیط جدید عادت کنه اگر اصولی پیش برید کاری به کارش نداشته باشید اصلا و بعد از دو هفته شروع به تمرین کنید.باید ببینید نظرتون در موردرام کردن و به حرف آوردنش چی هست؟هرگز مثل یک جوجه ی تازه دون خور رام نمیشه و سخنگو هم نمیشه.اما اگر هنوز به یک سالگی نرسیده باشه میشه به رام شدن و یاد گرفتن کلماتی امید داشت.در مورد واکسن هم پرنده ای که توی اسارت هست و با پرندگان وحشی سرو کار نداره واکسن نیاز نداره.ضمن اینکه تزریق استرس زیادی به پرنده وارد میکنه.برای عکس هم باید عکستون رو توی آپلود سنتر آپ کنید بعد آدرسش رو توی مربعی که عکس درخت هست توش بالای همین کادر کپی کنید تا عکس نمایش داده بشه.

صفحه 188 از 529 نخستنخست ... 88138169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207238288 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)