همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezu نمایش پست ها
    میدونین چیه من وقتی خریدمشون لونه ثو قفسشون بود فروشندهه گفت میخوان تخم بزارن تازه 10000 تومن هم گرونتر از بقیشون بودن
    این ماده کم سن و سال هست.باید حلقه ی دور چشم کامل بشه و فیبر بالای نوک هم به رنگ قهوه ای سوخته در بیاد تا بشه گفت ماده آماده ی تخم گذاری هست.بهتره قبل خرید با اطلاعات بالا برید توی مغازه تا نتونن از علاقه ی شما سو استفاده کنن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14471
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    این ماده کم سن و سال هست.باید حلقه ی دور چشم کامل بشه و فیبر بالای نوک هم به رنگ قهوه ای سوخته در بیاد تا بشه گفت ماده آماده ی تخم گذاری هست.بهتره قبل خرید با اطلاعات بالا برید توی مغازه تا نتونن از علاقه ی شما سو استفاده کنن.
    مرسی بابت راهنماییتون اره درست میگین پیش زمینه قبلی خیلی مهمه اخه من 2روز قبل از اشنایی با این انجمن اینا رو خریدم الان کلی درموردشون اطلاعات کسب کردم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    مرسی بابت راهنماییتون اره درست میگین پیش زمینه قبلی خیلی مهمه اخه من 2روز قبل از اشنایی با این انجمن اینا رو خریدم الان کلی درموردشون اطلاعات کسب کردم
    بهتون پیشنهاد میکنم لونه رو بردارید تا توی سن کم ماده تخم گذاری نکنه که بهش فشار بیاد و دچار دردسر بشید.توی این سه الی چهار ماه هم میتونید خیلی خوب تقویتشون کنید تا در آینده جفتی قوی و سلامت داشته باشید که جوجه های خوب هم بهتون بدن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و بلبل خرما و (علاقه مند به طوطی سانان و کاکادو)
    شماره عضویت
    11666
    جوجه ای که دارم الان 5 ماهشه نوک بالاییش کج شده.
    عکسشو میزارم.
    جفت جدیدی هم که گرفتم 4تا جوجه دارن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14471
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    بهتون پیشنهاد میکنم لونه رو بردارید تا توی سن کم ماده تخم گذاری نکنه که بهش فشار بیاد و دچار دردسر بشید.توی این سه الی چهار ماه هم میتونید خیلی خوب تقویتشون کنید تا در آینده جفتی قوی و سلامت داشته باشید که جوجه های خوب هم بهتون بدن.
    سلام دیروز لونه رو از قفسشون اوردم بیرون/ برا تقویت کردنشون چیاباید بهشون بدم؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام دیروز لونه رو از قفسشون اوردم بیرون/ برا تقویت کردنشون چیاباید بهشون بدم؟
    سلام

بهترين كار رو كرديد

براي تقويت جفت هم بارها درموردش صحبت شده

براي مخلوط دونه ها هميشه بايد به نسبت يك سوم ارزن، تخم كتان باشه. ميتونيد تخم كاهو رو هم به مخلوط دونه ها اضافه كنيد

هفته اي دوبار سبزي جعفري و گشنيز و هويج رنده شده. هفته اي يك بار جوانه گندم يا ماش، هر 10 روز سفيده تخم مرغ رنده شده.ميوه هاي مجاز رو هم ميتونيد بديد مثل سيب ولي حتما قبل از مصرفشون هسته هاي ميوه ها رو خارج كنيد. اگه بلال تازه هم در دسترس بود ميتونيد براشون بگذاريد

كف دريا هم هميشه در قفسشون باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14471
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام

بهترين كار رو كرديد

براي تقويت جفت هم بارها درموردش صحبت شده

براي مخلوط دونه ها هميشه بايد به نسبت يك سوم ارزن، تخم كتان باشه. ميتونيد تخم كاهو رو هم به مخلوط دونه ها اضافه كنيد

هفته اي دوبار سبزي جعفري و گشنيز و هويج رنده شده. هفته اي يك بار جوانه گندم يا ماش، هر 10 روز سفيده تخم مرغ رنده شده.ميوه هاي مجاز رو هم ميتونيد بديد مثل سيب ولي حتما قبل از مصرفشون هسته هاي ميوه ها رو خارج كنيد. اگه بلال تازه هم در دسترس بود ميتونيد براشون بگذاريد

كف دريا هم هميشه در قفسشون باشه

مرسی از راهنماییت کف دریا تو قفسشون هس/دون بهشون ارزن میدم ولی تخم کتانو تابحال ندادم/سبزیجات هم هویج رنده شده انگور دادم بهشون تخم مرغ رنده هم 3 روز

پیش دادم.بابت قطره ویتامینم یه جایی توپستا دیدم باید قاطی ابشون کرد راجع به اونم بگین کجا میشه تهیه کرد؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    مرسی از راهنماییت کف دریا تو قفسشون هس/دون بهشون ارزن میدم ولی تخم کتانو تابحال ندادم/سبزیجات هم هویج رنده شده انگور دادم بهشون تخم مرغ رنده هم 3 روز

پیش دادم.بابت قطره ویتامینم یه جایی توپستا دیدم باید قاطی ابشون کرد راجع به اونم بگین کجا میشه تهیه کرد؟
    خواهش ميكنم عزيزم

اگر رژيم غذاييشون رو رعايت كنيد اصلا نيازي به دادن قطره تقويتي نيست.خيلي بهتره كه مواد موردنياز بدنشون از طريق ميوه ها و سبزيجات تازه تامين بشه

انگور رو هم اگر خواستيد بديد حتما هسته هاش رو خارج كنيد

موفق باشي

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ....
    شماره عضویت
    14367
    سلام. چرا مرغ عشق روزنامه های کف قفس رو میخوره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق + عروس هلندی(در آینده نزدیک)
    شماره عضویت
    14498
    سلام
    این مرغ عشق ما که جریان چشم چپش رو براتون تعریف کردم یک بار دیگر جزییات رو شرح میدم امیدوارم دوستان اگر راه حل مناسبی سراغ دارن مارو هم در جریان قرار بدن. چشم چپ کاملا باز نمیشه بیشتر وقتها بسته است یا نیمه باز رنگش هم با چشم دیگر حدود 5 درصد تفاوت داره یعنی سفید تر هست . امروز که با چراغ قوه دقیق تر از نزدیک داخلش رو نگاه کردم دیدم رویه چشم مثل یک مشمای خیس کمی چروک داره البته خیلی کم. ضمنا بر خلاف چشم راست اصلا به نور واکنش نشون نمیده و از همه اینها بدتر امروز متوجه شدم به شدت و بصورت ناراحت کننده ایی چشمش رو به میله داخل قفس میخارونه. سه تا احتمال میدم: یا دوستش نوک زده یا هنگام پرواز به در و دیرار خورده و یا این اتفاق با همون خاروندن سر به میله های داخل قفس شروع شده.چه اقداماتی باید انجام بدم؟ دارو یا هر چیزی که میدونید معرفی کنید. در آخر هم نذر کردم اگر چشم این پسر ما درست بشه دوستش رو به رایگان به یکی از بچه ها واگذار کنم .
    تصاویر:
    چشم چپ:

چشم راست:

صفحه 157 از 475 نخستنخست ... 57107138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176207257 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)