صفحه 21 از 1915 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 19143
    کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    با سلام خدمت دوستان
    این عروس های من الان حدود 6روزه که مهمان ما هستن و رو هم دیگه هم سوار میشن و نره هم بیشتر میره تو لونه ولی خبری از تخم نیست.خواستم بدونم که چقدر طول میکشه که تخم بذارن؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    [QUOTE= ايلخاني;12667]مباركه آقا.....عروس خاكستريت كه ماده هست اما يه سوال دارم...آيا عروس سفيدت آواز ميخونه؟ اگر جوابت مثبته كه نره اما اگر آوازي در كار نيست به احتمال قوي ماده هست....راستي مطمئن هستي كه جفت خوردن؟
    بله صدای آواز از یکیشون میاد.نمیدونم کدومشونه چون زیاد سمتشون نمیرم.بله مطمئن هستم که جفت خوردن اینم عکس جفت خوردنشون
    فایل پیوست 187

مقدار كمي پوشال (دور ريز رنده نجاريها) و همچنين ماسه بادي تميز در داخل لونشون واجبه.....اگر روي هم برن يعني جفت خوردن و از اون به بعد بايد يك روز درميان به اندازه يك چهارم تخم مرغ آب پز براشون بزاري و بهتره كه پوست تخم مرغ رو هم آسياب كني و كمي بريزي روي تخم مرغ.....در غذاشون هم بايد جعفري و كلم بروكلي باشه....مخلوط تخم كتان +ارزن دانه درشت+كافيشن+تخمه آفتاب قهوه اي +مقدار كمي شاه دانه فراموش نشه.
    ماسه بادی نذاشتم ولی خاک اره گذاشتم.
    ویرایش توسط khaled3 : 22nd September 2010 در ساعت 04:29 PM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    این عروس های من الان حدود 6روزه که مهمان ما هستن و رو هم دیگه هم سوار میشن و نره هم بیشتر میره تو لونه ولی خبری از تخم نیست.خواستم بدونم که چقدر طول میکشه که تخم بذارن؟
    خوب ظاهرا يكي نر و ديگري ماده هست......جفت گيري هم مي كنند....لونه مناسب هم گذاشتي....داخل لونه هم خاك اره ريختي....انشا الله كه جاي قفس هم طبق گفته هاي قبليم مناسب باشه....غذاي خوب و تخم مرغ هم ميدي.....اما......و اما اگر شما همه اين كارها رو انجام بدي ممكنه يه وقت حتي تا 3-4 ماه ديگه هم خبري از تخم نباشه.....من خيلي از دوستان رو مي شناسم كه همه كارهاي شما رو انجام دادن و از جفتشون تخم گرفتن و خيلي ها رو هم مي شناسم كه حتي بارها و بارها با من صحبت كردن و گفتن كه همه اين كارها رو انجام دادن و هيچ تخمي حتي بعد از 3 ماه در كار نيست...اگر الان از من سوال ميكني كه علتش چيه من ميگم كه ممكنه يكيشون بالغ نباشه و يا مشكلات هورموني داشته باشه كه از اين به بعد هيچ كاري از دستت بر نمياد و هيچ راهي نداره البته اگر مشكل فقط عدم بلوغ باشه چارش صبر كردن هست تا سن باروري و بلوغ.

کاربر ساده

شماره عضویت
    183
    جوجه عروسم فعلا فقط علاقه به هفت تخمه داره(هفت دونه) هیچ میوه یا سبزیجاتی رو نمی خوره چون تا حالا امتحان نکرده و نمی دونه خوردنی هستن و یا چجوری میشه خوردشون. چجوری میشه میوه خورش کرد؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_ir57 نمایش پست ها
    جوجه عروسم فعلا فقط علاقه به هفت تخمه داره(هفت دونه) هیچ میوه یا سبزیجاتی رو نمی خوره چون تا حالا امتحان نکرده و نمی دونه خوردنی هستن و یا چجوری میشه خوردشون. چجوری میشه میوه خورش کرد؟
    سلام
    شما نبايد هميشه براش هفت تخمه بذاريد.هفته اي دو روز كافيه.بقيه روزا فقط ارزن و كتون.
    ميوه را يكبار بذاريد تو ظرف ارزنش تا بفهمه غذاست.من اولاش كه نبات ميوه نميخورد اينكارو ميكردم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام آقا یاسر گل
    میلاد جان درست میگن.نباید زیاد بهش هفت تخمه بدی.از ترکیب زیر استفاده کن بهش بده.
    4قاشق ارزن+1قاشق تخم کتان+نصف قاشق کافیشه+نصف قاشق شاهدونه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962

میوه رو مثلا یک تکه سیب با نخ ببند مثل اسباب بازی بره سر وقتش از مقدار ارزن و کتانش هم کم کم کم کن و با میوه و سبزیجات ریز شده مخلوط کن

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    با سلام خدمت دوستان عزیزم
    این جفت عروس هام یه تخم گذاشتن ولی نمیدونم که چطور کف قفس دیدمش سینی کف قفس که کشیدم بیرون شکست.
    خواستم بدونم که کف قفس تخم گذاشته.یا خودشون تخم انداختن بیرون چون ماده خیلی کم میره تو لونه؟
    و آیا دلیل نرفتن ماده تو لونه میتونه که از استرس محیط باشه چون تو خونمون 2تا بچه هست که خیلی فضول هستن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي
    شماره عضویت
    219
    با سلام خدمت دوستان گرامي، دوستاني که از عروس هلندي جوجه گرفتن قفس چه اندازه اي داشتن؟ اندازه آشيانه چقدر بوده؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم
    این جفت عروس هام یه تخم گذاشتن ولی نمیدونم که چطور کف قفس دیدمش سینی کف قفس که کشیدم بیرون شکست.
    خواستم بدونم که کف قفس تخم گذاشته.یا خودشون تخم انداختن بیرون چون ماده خیلی کم میره تو لونه؟
    و آیا دلیل نرفتن ماده تو لونه میتونه که از استرس محیط باشه چون تو خونمون 2تا بچه هست که خیلی فضول هستن.
    خالد جان کف قفس تخم نزاشته تخم افتاده بیرون اگه محیط طوری هست که بچه ها هی سرک می کشن نمی تونن جفت گیری موفقیت آمیزی داشته باشن زمان جفت گیری و تخم گذاری و بعدش که جوجه بزرگ کردن هست رسیدگی رو باید به غذا دادن محدود شه یعنی دیگه مثل قبل هی نگاشون نکنی و بری ببینی چیکار می کنن.

صفحه 21 از 1915 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940711215211021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)