کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.خواهر گلم مسئله ی خاصی نیست و توی بهار زیاد شاهد پرریزی پرنده ها هستیم.جای نگرانی نیست.براشون سبزی جعفری و هویج رنده شده حتما در هفته دوبار بذارید.غذاهای گرم مثل شادونه و کافیشه هم بهشون ندید.در هفته حتما یکبار جوانه گندم فراموش نشه.
    واسشون هویج خام رنده شدم ریختم اما هیچ تمایلی بهش نشون نمیدن.از وقتی که خریدمشون 2ماه میگذره اما نتونستم حمومشون کنم .پرهاشون نسبت به اول تمیزتره اما بازم تمیز نیست به اون صورت.هردوتاشون هم اعصاب ندارن بهشون نزدیک بشم تمیزشون کنم. مجله انداختم کف قفس انگار قسمت هایی از مجله رو کنده بودن (شایدم خوردن) میتونه نشونه این باشه که میخوان بزارن تو لونه شون؟قبلا واسشون براده چوب ریخته بودم همه شو از لونه ریختن بیرون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    واسشون هویج خام رنده شدم ریختم اما هیچ تمایلی بهش نشون نمیدن.از وقتی که خریدمشون 2ماه میگذره اما نتونستم حمومشون کنم .پرهاشون نسبت به اول تمیزتره اما بازم تمیز نیست به اون صورت.هردوتاشون هم اعصاب ندارن بهشون نزدیک بشم تمیزشون کنم. مجله انداختم کف قفس انگار قسمت هایی از مجله رو کنده بودن (شایدم خوردن) میتونه نشونه این باشه که میخوان بزارن تو لونه شون؟قبلا واسشون براده چوب ریخته بودم همه شو از لونه ریختن بیرون
    عروس پرنده ی بد غذاییه و به سادگی نمیشه غذاییش رو تغییر داد.باید مدت ها وقت بگذره.میتونید براشون توی یک هوای متمایل به گرم و بدون وزش باد یه ظرف روشن آب بذارید تا خودشون رو حمام کنن.شما نمیتونید تمیزشون کنید.فقط با حمام کردن حالا یا خودشون یا اسپری کردن آب با آب پاش باید باشه.مجله رو هم کف قفس اگر میله ای نداره که کفی از سطح جدا بشه نندازید چون خوردن وگرنه عروس تمایلی به لانه سازی نداره.میتونید از پوشال کولر هم استفاده کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    آخي...ميگم چه مهربون شده...نگو دنبال جفته...البته فك كنمبه پرنده داييم عادت كرده...چون قبلا اينطور نبود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاکتیل
    شماره عضویت
    11662
    در کل الان که جوجه من 2 ماهه یا شاید 3 ماهست چه چیزایی بهش یاد بدم .فعلا رو دست میاد و دونه میخوره.
    منظورم اینه که الان چیا میشه باهاش تمرین کرد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط محراب نمایش پست ها
    در کل الان که جوجه من 2 ماهه یا شاید 3 ماهست چه چیزایی بهش یاد بدم .فعلا رو دست میاد و دونه میخوره.
    منظورم اینه که الان چیا میشه باهاش تمرین کرد
    سلام فکر میکنم قبلا هتون گفتم،این انجمن مطالب زیادی داره که شما میتونید یاد بدید،اولیش هم روی دست اومدن یا STEP UPهست.
    آموزش به طوطی سانان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام جوجه عروس من وقتی تو قفسه یهویی انقدر بال بال میزنه که میترسم به خودش صدمه بزنه،مجبور میشم بیارمش بیرون.
    هرچیزی هم که به دستش میرسه دوست داره نوک بزنه وبجوه،الان به میله های کف قفس علاقه نشون میده،به دست آدم،لباس و...
    مشکل خاصی نداره؟
    راستی ارزن هم کاملا میتونه بشکونه،من امتحان کردم دیدم هرچی ارزن بهش میدم پوست میکنه ومیخوره.از کی میتونم تخمه رو هم تست کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    آخي...ميگم چه مهربون شده...نگو دنبال جفته...البته فك كنمبه پرنده داييم عادت كرده...چون قبلا اينطور نبود
    یه مدتی مستی میکنه و به زودی از سرش میره.بهتره بهش غذاهای گرم و تحریک کننده ندید تا زودتر مستیش از بین بره و آروم بشه.زیاد از قفس خارجش نکنید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام جوجه عروس من وقتی تو قفسه یهویی انقدر بال بال میزنه که میترسم به خودش صدمه بزنه،مجبور میشم بیارمش بیرون.
    هرچیزی هم که به دستش میرسه دوست داره نوک بزنه وبجوه،الان به میله های کف قفس علاقه نشون میده،به دست آدم،لباس و...
    مشکل خاصی نداره؟
    راستی ارزن هم کاملا میتونه بشکونه،من امتحان کردم دیدم هرچی ارزن بهش میدم پوست میکنه ومیخوره.از کی میتونم تخمه رو هم تست کنم؟
    تخمه براش زوده.سنگینه و هضمش از ارزن سختتره و از طرفی چرب تره و به کبدش فشار میاره.چون پرها در حال رشد هستن و پرنده شوق بال زدن داره بعضی اوقات بال ها خسته میشه شروع به بال زدن میکنه که طبیعیه.پرنده تمام حساسیت ها یا کنجکاوی هاش رو با نوک زدن تست میکنه.طبیعیه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    سلام یه سوال داشتم که قیمت جوجه ی عروس هلندی که تازه دون خور شده باشه چقدره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم که قیمت جوجه ی عروس هلندی که تازه دون خور شده باشه چقدره؟
    نسته به رنگ متغیر دوست عزیز از 120هزارتومان هست تا حدود 500هزار تومان

صفحه 410 از 1915 نخستنخست ... 3103603913923933943953963973983994004014024034044054064074084094104114124134144154164174184194204214224234244254264274284294605109101410 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)