کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچی
    شماره عضویت
    11020
    می خواستم ببینم که میگن کاکاتیل خونگرمه یعنی چی ؟؟؟ یعنی از کاسکو و بقیه طوطی ها از نظر دستی شدن و دوست شدن با آدم بهتر؟ و اگه یک کاکاتیل وحشی هم بگیریم 1 سال به بالا هم دستی و رام خواهد شد؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniyaltjm نمایش پست ها
    می خواستم ببینم که میگن کاکاتیل خونگرمه یعنی چی ؟؟؟ یعنی از کاسکو و بقیه طوطی ها از نظر دستی شدن و دوست شدن با آدم بهتر؟ و اگه یک کاکاتیل وحشی هم بگیریم 1 سال به بالا هم دستی و رام خواهد شد؟
    سلام بله خیلی خوب دستی میشه.اگه وحشی هم تکی بگیرین باید یه خورده باهاش کار کنین تا دستی بشه زمان میبره ولی هر چقدر سنش پایین باشه زودتر رام میشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    یه سوال دارم به نظرتون تک تک لوتینو بگیرم خوبه با هم جفت بندازم یا اینکه جفت بگیرم خوبه؟
    از همه لحاظ لطفا بگین مزیت و معایبشونو ممنون میشم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniyaltjm نمایش پست ها
    عروس هلندی پرنده ی فوق العاده خونگرمی هست که خیلی زود کانون توجه اهالی خونه قرار میگیره.خیلی به صاحبش وابسته میشه اگر تک باشه و بخصوص جوجه.هرچی بزرگتر میشه بیشتر توی حال و هوای جفت پیدا کردن و تکثیر میره و کمتر به انسان روی خوش نشون میده و معمولا تمام تمرکزش روی جفتش هست اگر داشته باشه.اینکه یک سال به بالا هم رام و دستی بشه خیلی دشواره ولی میشه اما نه مثل یک جوجه ی تازه دون خور شده و میزان رام بودنش خیلی کمتره.نسبت به سایر طوطی ها مثل کاسکو و شاطوطی خیلی لوس تر و وابسته تره ولی خوب نسبت به کاکادو ها نه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    یه سوال دارم به نظرتون تک تک لوتینو بگیرم خوبه با هم جفت بندازم یا اینکه جفت بگیرم خوبه؟
    از همه لحاظ لطفا بگین مزیت و معایبشونو ممنون میشم
    اگر جفت شده باشن و حتی هنوز تخم گذاری نکرده باشن خیلی خیلی بهتره و زودتر نتیجه میگیرید تا اینکه دوتا تک تک بخرید و جفت بندازید.البته اگر بتونید یه نر و ماده ی آماده پیدا کنید و کنار هم بندازید خیلی زودتر نتیجه میگیرید که باید ببینید شرایطشون چطوره و آیا خودتون میتونید با دیدن پرنده ی لوتینو اصلا نر و ماده بودنش رو تشخیص بدید یا نه.واسه همین پیشنهاد میکنم یه جفت تهیه کنید که قبلا با هم آشنا شده باشن توی یک قفس.
    ویرایش توسط اسکندری : 17th March 2013 در ساعت 04:02 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    اگر جفت شده باشن و حتی هنوز تخم گذاری نکرده باشن خیلی خیلی بهتره و زودتر نتیجه میگیرید تا اینکه دوتا تک تک بخرید و جفت بندازید.البته اگر بتونید یه نر و ماده ی آماده پیدا کنید و کنار هم بندازید خیلی زودتر نتیجه میگیرید که باید ببینید شرایطشون چطوره و آیا خودتون میتونید با دیدن پرنده ی لوتینو اصلا نر و ماده بودنش رو میتونید تشخیص بدید یا نه.واسه همین پیشنهاد میکنم یه جفت تهیه کنید که قبلا با هم آشنا شده باشن توی یک قفس.
    دلیل اینکه این سوال رو پرسیدم واسه انکه تک تک بگیرم 200 تومن میشه جفتش 400 تومن میشه ولی جفت بگیرم 600 تومن میشه تقریبا.من نگا میکنن خوب شد میخرم فوقش از پرنده فروش میپرسم که نر هست یا ماده من که نمیتونم تشخیص بدم.پس صلاح میدونین جفت بخرم دیگه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    دلیل اینکه این سوال رو پرسیدم واسه انکه تک تک بگیرم 200 تومن میشه جفتش 400 تومن میشه ولی جفت بگیرم 600 تومن میشه تقریبا.من نگا میکنن خوب شد میخرم فوقش از پرنده فروش میپرسم که نر هست یا ماده من که نمیتونم تشخیص بدم.پس صلاح میدونین جفت بخرم دیگه؟
    زیاد به حرف پرنده فروشا اعتماد نکنید.اکثرا نر و ماده رو نمیشناسن.باز خاکستری رو حدودی تشخیص میدن.لوتینو رو که اصلا تشخیص نمیدن.ولی اگر جفت خوب پیداکردید حتما بخرید.

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا اولین تخم رو امروز گذاشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتت

خیلی زود تخم گذاشت انتظار نداشتم درست 10 روز از اولین جفتگیری تخم گذاشت

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام دو سه روزه میبینم جوجه بزرگه میاد دم لونه ومیخواد بیاد بیرون،چون دیروز پرسیدم که ارتفاع لونه خوبه آقای اسکندری گفتن باید لونه رو بیارم پایین تر وارتفاع ممکنه به پای جوجه آسیب بزنه،خودم جوجه بزرگه رو آوردم گذاشتم کف قفس،کاری اشتباهی کردم یانه؟
    بعدش الان ججوجه کوچیکه با اینکه چینه دونش پر پره ولی بعضی وقتا صداش درمیاد ،احتمال داره چون جوجه بزرگه پیشش نیست اینوطری کنه؟البته مطمئنم این صداش چیز مهمی نیست.
    راستی الان هم سرلاک بهشون میدم هم اجازه میدم پدر ومادر بهشون غذا بدن اینجوری بهتر نیست؟اگر خوب نیست کمپلت جداشون کنم وبذارم تو یه قفس دیگه؟دلیل اینکارم این بودکه جوجه بزرگه دونخور شدن رو از پدر ومادر یاد بگیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام دو سه روزه میبینم جوجه بزرگه میاد دم لونه ومیخواد بیاد بیرون،چون دیروز پرسیدم که ارتفاع لونه خوبه آقای اسکندری گفتن باید لونه رو بیارم پایین تر وارتفاع ممکنه به پای جوجه آسیب بزنه،خودم جوجه بزرگه رو آوردم گذاشتم کف قفس،کاری اشتباهی کردم یانه؟
    بعدش الان ججوجه کوچیکه با اینکه چینه دونش پر پره ولی بعضی وقتا صداش درمیاد ،احتمال داره چون جوجه بزرگه پیشش نیست اینوطری کنه؟البته مطمئنم این صداش چیز مهمی نیست.
    راستی الان هم سرلاک بهشون میدم هم اجازه میدم پدر ومادر بهشون غذا بدن اینجوری بهتر نیست؟اگر خوب نیست کمپلت جداشون کنم وبذارم تو یه قفس دیگه؟دلیل اینکارم این بودکه جوجه بزرگه دونخور شدن رو از پدر ومادر یاد بگیره
    سلام.کف قفس روی چی گذاشتیش؟پاهاش اذیت نمیشه کف قفس؟اگر کف قفس اذیت نمیشه مشکلی نداره و خیلی هم خوبه که هم والدین تغذیش کنن هم با سرنگ بهش غذا بدی.ولی به نظر من کامل جداشون کن و خودت سرنگی بهشون غذا بده.اون صدا هم تا دونه خور بشن و مستقل بشن همراشون هست و مشکلی نداره.میتونی جداشون کنی و بذاری توی یه قفس کوچیک و خودت با سرنگ تنها تغذیشون کنی.

صفحه 376 از 1915 نخستنخست ... 2763263573583593603613623633643653663673683693703713723733743753763773783793803813823833843853863873883893903913923933943954264768761376 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)