فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  1,610
لایک لایک:  1,536
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 125 از 125 نخستنخست ... 2575115123124125
نمایش نتایج: از 1,241 به 1,243 از 1243
    کاربر عالی

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    میانگین پست در روز
    0.29
    تعداد ارسال ها
    368
    خیلی ممنون از راهنمایی دقیق شما و یک سوال دیگه
    من داخل این آکواریوم از پرت و آروانا هم نگهداری میکنم
    و به نظرم میزان نمک و شوری که اسکات نیاز داره برای آروانا و پرت مناسب نباشه
    درسته؟
    نظر شما برای تعویض اسکات ها با اسکار چی هست؟

آکواریوم تو پارکینگ منزل هست و با استفاده از 2 فیلتر برای جریان بیشتر آب و 2 بخاری 300 وات در 2 عرض آکواریوم هنوز دوما به 28 نرسیده
    و آیا دما سنج های جیوه که با یک بادکش به شیشه میچسبه قابل اعتماد هست و بدون خطا دما را نشان بده؟
    و یک سوال دیگه
    تاپ فیلتر با توان 1800 لیتر در ساعت برای تانک من مناسب هست؟
    ظرفیت حدود 400 لیتر

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.06
    تعداد ارسال ها
    5,807
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی دقیق شما و یک سوال دیگه
    من داخل این آکواریوم از پرت و آروانا هم نگهداری میکنم
    و به نظرم میزان نمک و شوری که اسکات نیاز داره برای آروانا و پرت مناسب نباشه
    درسته؟
    نظر شما برای تعویض اسکات ها با اسکار چی هست؟

آکواریوم تو پارکینگ منزل هست و با استفاده از 2 فیلتر برای جریان بیشتر آب و 2 بخاری 300 وات در 2 عرض آکواریوم هنوز دوما به 28 نرسیده
    و آیا دما سنج های جیوه که با یک بادکش به شیشه میچسبه قابل اعتماد هست و بدون خطا دما را نشان بده؟
    و یک سوال دیگه
    تاپ فیلتر با توان 1800 لیتر در ساعت برای تانک من مناسب هست؟
    ظرفیت حدود 400 لیتر
    پرت و آروانا به شکل ذاتی با نمک مشکل ندارن....کت فیش به نمک حساسه. مسئله اینه.
    بله غلظت های بالایی از نمک وجود داره که بین این ماهی ها فقط اسکات قادر به تحملشه ولی منظور من اون نقطه از شوری در آب تانک نیست. همین یک قاشق غذا خوری به ازای ۱۵ لیتر خوبه و پرت و آروانا بیسیار شور تر از این رو هم تحمل میکنند. در مورد کت فیش هم این غلظت اگر چه خیلی نا مناسبه ولی تو کوتاه مدت مطمعنم باعث مرگ نمیشه. مسئله اینجاست که کت فیش شما عملا جایی برای اشتباه نداره و برای همین میگم مراقب ای یکی باشید.

کلا امکان مردنش زیاده. منتقلش کنید به تانک دیگه و جداگانه درمانش کنید. نمک رو حذف کنید فقط از ترکیب فوق. جنرال تونیک هم نزنید برای این کت فیش. غذا براش زیاد بریزید. اینا غذای زیادی به صورت طبیعی در دسترسشون نیست بنا بر این اگر دما کمی بالا باشه و غذا زیاد بدید (به شرط و فرض حل شدن مشکل عامل بیماری زا) خیلی سریع برمیگردن... کت فیش بسیار به انگل های پوستی مثل ایک حساسه و بر خلاف خیلی از ماهی ها معمولا علائم پوستی رایج ایک رو در مراحل اولیه تا متوسط نشون نمیده آنچنان. همین لاغری شاید تنها علامتش باشه.

به نظرم بر اساس عدد و رقم این تاپ فیلتر میتونه بیش از ۴۰۰ لیتر رو هم تصفیه کنه. اگر اشتباه نکنم گردش آب واتر پمپ ۲۲۱۷ ایهایم در حدود ۱۰۰۰ لیتر بر ساعته؟ البته مطمعن نیستم ولی احتمالا یک همچین چیزیست.

دما سنج های جیوه ای هم چیز خاصی ندارن که بخواد خیلی بد یا خوب کار کنه احتمالا درسته ولی برای احتیاط یک دماسنج دیگه هم امتحان کنید. به هر حال احتمالا کل مشکل یعنی ریشه مشکل همون آکواریوم در گاراژ نسبتا سرد هست.

موفق باشید
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو میرود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.

به سوالاتی که در پیام خصوصی پرسیده میشه پاسخی نمیدم، در تاپیک ها بپرسید و لینکش رو برام ارسال کنید!

کاربر عالی

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    میانگین پست در روز
    0.29
    تعداد ارسال ها
    368
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    پرت و آروانا به شکل ذاتی با نمک مشکل ندارن....کت فیش به نمک حساسه. مسئله اینه.
    بله غلظت های بالایی از نمک وجود داره که بین این ماهی ها فقط اسکات قادر به تحملشه ولی منظور من اون نقطه از شوری در آب تانک نیست. همین یک قاشق غذا خوری به ازای ۱۵ لیتر خوبه و پرت و آروانا بیسیار شور تر از این رو هم تحمل میکنند. در مورد کت فیش هم این غلظت اگر چه خیلی نا مناسبه ولی تو کوتاه مدت مطمعنم باعث مرگ نمیشه. مسئله اینجاست که کت فیش شما عملا جایی برای اشتباه نداره و برای همین میگم مراقب ای یکی باشید.

کلا امکان مردنش زیاده. منتقلش کنید به تانک دیگه و جداگانه درمانش کنید. نمک رو حذف کنید فقط از ترکیب فوق. جنرال تونیک هم نزنید برای این کت فیش. غذا براش زیاد بریزید. اینا غذای زیادی به صورت طبیعی در دسترسشون نیست بنا بر این اگر دما کمی بالا باشه و غذا زیاد بدید (به شرط و فرض حل شدن مشکل عامل بیماری زا) خیلی سریع برمیگردن... کت فیش بسیار به انگل های پوستی مثل ایک حساسه و بر خلاف خیلی از ماهی ها معمولا علائم پوستی رایج ایک رو در مراحل اولیه تا متوسط نشون نمیده آنچنان. همین لاغری شاید تنها علامتش باشه.

به نظرم بر اساس عدد و رقم این تاپ فیلتر میتونه بیش از ۴۰۰ لیتر رو هم تصفیه کنه. اگر اشتباه نکنم گردش آب واتر پمپ ۲۲۱۷ ایهایم در حدود ۱۰۰۰ لیتر بر ساعته؟ البته مطمعن نیستم ولی احتمالا یک همچین چیزیست.

دما سنج های جیوه ای هم چیز خاصی ندارن که بخواد خیلی بد یا خوب کار کنه احتمالا درسته ولی برای احتیاط یک دماسنج دیگه هم امتحان کنید. به هر حال احتمالا کل مشکل یعنی ریشه مشکل همون آکواریوم در گاراژ نسبتا سرد هست.

موفق باشید
    اسکار میتونم به تانک فعلی اضافه کنم؟
    امروز دارو ها را تهیه کردم و ظاهرا باید 10 تا حداقل 250 میلیگرم و 5 تا 500 گرم از دارو 1 و 2 تو آکواریوم میریختم که اوکی شد فقط
    دارو 3 را داروخانه نداشت
    فردا همین موقع سیفون کنم؟

صفحه 125 از 125 نخستنخست ... 2575115123124125

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)