فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  6
لایک لایک:  6
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

  تخصص
  ...
  محل سکونت
  کرج
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  عروس هلندی
  تاریخ عضویت
  Sep 2010
  شماره عضویت
  3006
  میانگین پست در روز
  0.37
  تعداد ارسال ها
  975

  دوران بلوغ در طوطی خاکستری (ترجمه)

  غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
  دوران بلوغ در طوطی خاکستری :


  در دو قسمت  قسمت 1:

  کاسکو ها بزرگ خواهند شد .انها همیشه بچه نخواهند ماند . کاسکو خود را به عنوان یک نوجوان فرض کنید .کاسکو ها میتوانند هیجان زده باشند .انها میتوانند رفتار های عادی و استاندارد خود را در این دوره از دست بدهند .این هم تنها یک مرحله از زندگی کاسکو ها است .این مرحله همانند مراحل دیگر خواهد گذشت . شما میتوانید این مرحله زندگی طوطی را مرحله نوجوانی خود بدانید و سعی کنید او را در این مرحله درک کنید و از تجربیات خود بهره بگیرید . به عنوان یک طوطی نوجوان شما باید اسان ترین راه را به او نشان دهید و با او دوست باشید تا برای برگشت طوطی راهی وجود داشته باشد . ممکن است که طوطی شما اعتمادش را در این دوره به شما از دست بدهد یا اینکه شما دیگر به کاسکو اعتماد نداشته باشید اما این مسئله به راحتی میتواند از بین برود و حل شود .
  بلوغ طوطی خاکستری با اظهار کردن استقلال او همراه خواهد بود . شما نباید در این دوران به طوطی خود دستور دهید و باید تمام راههای ایمنی که وجود دارد را برای او ازاد بگذارید . به نظر من در این دوره مهم است که شما رفتار خود را کنترل کنید .شما نباید سعی کنید به کاسکو خود دستور بدهید بلکه باید سعی کنید اجازه بدهید تا خود او تصمیم بگیرد و در شرایط متفاوت از خود واکنش نشان دهد .  دوره بلوغ پرندگان باید همراه با انتخاب کردن باشد . در مدت بلوغ اگر با طوطی خاکستری رفتار شایسته ای شود و از روش درست کارهای او زیر نظر گرفته شود میتوان گفت که طوطی رابطه عمیقی با صاحبش برقرار خواهد کرد . در این دوره طوطی های خاکستری کمی پرخاشگر میشوند و گاز میگیرند اما هوش انها تکمیل میشود و شاید از روش درست مهارت های جالبی از انها بتوانید ببینید . مسائل اخلاقی که در اینده برای طوطی ممکن است پیش بیاید از همین رفتار نادرست در زمان بلوغ شکل میگیرد اگر شما احساسات انها را جدی نگیرید و راه را برای بلوغ انها باز نگذارید ممکن است طوطی خاکستری در اینده دچار مشکل بشود و بلوغ کاملا در او شکل نگیرد .  همه رفتارهایی که در مقابل رفتارهای هیجانی و پرخاشگرانه طوطی صورت میگیرد باید با صبر ،بردباری،دلسوزی و اگاهی کامل صورت گیرد تا در اینده برای طوطی مشکلی پیش نیاید .
  شما باید با طوطی هنگامی که رفتار ناشایسته ای میکند به طور کامل برخورد کنید و سعی کنید با حوصله رفتار بد را از سرش بندازید . شما به هیچ وجه نباید کاسکو خود را تنبیه ،حبس و... کنید چون باعث میشود طوطی نه تنها رفتار اشتباه را ترک نکند بلکه در انجام ان پا فشاری نیز بکند . این راه مناسبی برای جلب اعتماد و ادامه دادن رابطه دوستی با طوطی در دوران بلوغ نیست.

  یک طوطی خاکستری پرنده ای است که غرایز دست نخورده بسیار در زندگی خود خواهد داشت .در برخی از موارد این غرایز که شامل استرس ،تشویش ،رنجش و... میتوانند اتفاق افتند . معمولا پرندگانی که دوران زیادی را با انسان ها گذرانده اند و اهلی هستند زودتر میتوانند مسائل خود را با کمک انسان ها حل کنند . طوطی خاکستری تنها یک پرنده نیست .بلکه او یک پرنده با غرایز گوناگون وحشی است . این پرنده غرایز متعدید دارد که برخی اوقات با برقراری رابطه با انسان ها غرایز خود را فراموش میکند .  مترجم:پارنیا.خ

  منبع: Winged Wisdom Pet Bird Magazine - The Adolescent African Grey
 2. #2
  همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

  تخصص
  ...
  محل سکونت
  کرج
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  عروس هلندی
  تاریخ عضویت
  Sep 2010
  شماره عضویت
  3006
  میانگین پست در روز
  0.37
  تعداد ارسال ها
  975
  قسمت 2:  ممکن است ارتباط شما با طوطی دچار تغییر شود –در این مسئله هیچ شکی وجود نخواهد داشت .ممکن است کاسکو شما کمتر بپذیره که مدت طولانی بر روی دست شما باشد .او هنگامی که شما این درخواست را ازش داشته باشید خواهند فهمید . این اتفاق بیشتر زمانی رخ میدهد که قبل از زمان خوابیدن باشد .شما پرنده را به چیزی مجبور نکنید . شما باید بفهمید چه زمانی پرنده پرنده نیاز به اینکه شما نوازشش کنید دارد و شما باید اجازه بدهید خود طوطی این زمان را معین کند . طوطی عواطف و احساسات انسانی زیادی دارد که شاید باعث متعحجب کردن شما بشود .  طوطی خاکستری که در این دوره رفتارش کنترل شود و با او به درستی رفتار شود و از راه مناسب با او رفتار شده باشد میتواند هنوزم به رابطه با انسان ها علاقه مند بماند.طوطی های خاکستری کودک میتوانند بسیار شیرین باشند و لی این شیرینی را در طوطی ها بزرگتر نباید انتظار داشت . ما هم هنوز بچه گی خودمان را به یاد داریم و نمیتوانیم همه لحظات بچه گی خودمان را فراموش کنیم اما با گذر زمان شخصیت ما تغییر کرده و بچه چند سال پیش نیستیم برای طوطی هم همین است با بزرگ شدن شیرینی ها بچگی خود را از دست میدهند و شخصیت بزگتری به دست می اورند و هوش انها در این مدت کامل میشود و مهارت انها در یادگیری مواردی که شما میخواهید بالاتر میرود و باعث میشود که طوطی چیزهای بیشتری را اموزش ببند ولی به یاد داشته باشید همانگونه که انسان ها بزرگ میشوند و دیگر نمیتوانند به بچگی خود برگردند طوطی ها هم بزرگ میشوند و دیگر نمیتوانند به کودکی خود با شخصیت قبلی باز گردند .

  کاسکو ها نیاز دارند تا به انها فضا داده شود و انها بتوانند شخصیت خودشان را انتخاب کنند و ان را تشکیل بدهند .این فضای ازاد برای پرندگان مانند دادن فضا برای پیدا کردن اعتماد به نفس و استقلالی که انسان ها دوست دارند است .این فرصت باعث میشود انها بسیاری از چیزها را یاد بگیرند و بتوانند خیلی از احساسات و مشکلاتی که در زندگیشان پیش می اید حل کنند .


  این مهم است که شما از پرداختن به رفتار هایی مانند پرخاشگری و... بپرهیزید چون این باعث تاثیر بدی در طوطی خواهد شد شما در این دوره باید بی تفاوت باشید و به طوطی اجازه بدهید دوران بلوغ را به سرعت طی کند .


  این دوره که با تغییر شخصیت کاسکو شما همراه است ممکن است حدود 6 ماه طول بکشد .در طبیعت وحشی ،دوره بلوغ در گله های نوجوان با دقت انجام میشود .این دوران همراه با یاد گرفتن پرواز ،جنگیدن ،دفاع و... است که بدون حضور خانواده انجام میگیرد .این دوره در طبیعت برای کاسکو ها از 18 ماهگی شروع میشود شاید شما بگویید این بسیار وحشتناک است .اما این برای انها وحشتناک نیست و غریزه ای است که در وجود انها شکل گرفته و در زمان معینی خود را نشان خواهد داد . هرچند در اسارت این زمان فرق خواهد داشت و کمنی رفتار ها هم تفوت خواهد داشت اما از همین غریزه شکل میگیرد .


  فعالیت در ازادی که به طوطی داده شده است ممکن است مهم ترین قسمت راه و زندگی انها را معین کند . ظهور استقلال در طوطی بسیار خطرناک و حساس است که شما باید ان را درک کنید و در زمان معین رفتار مناسبی از خود نشان دهید .

  مترجم:پارنیا.خ

  .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. عکس انواع بستر و خاک دستشوی همستر و دیگر جوندگان
  توسط Black_Heart در انجمن معرفی لوازم جانبی جوندگان
  پاسخ: 4
  آخرين نوشته: 17th February 2013, 09:31 PM
 2. آروغ زدن طوطی
  توسط sepideh در انجمن فیلم و کلیپ های زیبا از طوطی سانان
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 17th June 2012, 02:09 PM
 3. حقیقت مهیب در پس بزرگترین دروغ دنیا– صنعت دامپروری
  توسط hsoonheb در انجمن مخالفان تولید صنعتی حیوانات
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 29th December 2011, 09:09 AM

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ