میگو اتشین تمیز کنندهنگهداری :اسان

خلق و خو: صلح جو

وضعیت اب: دما بین 22 تا 25 درجع سانتی گراد ،سختی اب 8تا 12 ،ph8،شوری اب 1.023تا1.025

حداکثر سایز :2

رنگ :سفید ،قرمز

رژیم غذایی :گوشتخوار

مکمل ها :کلسیم ،ید ،منیزیم

منشاء:سریلانکا،اندونزی

خانواده: Hippolytidae

میگو قرمز اتشین ،همچنین به میگو اتشین ،میگو تمیز کننده قرمزمعروف است .این میگو یکی از از گونه های مشهور میگو است که به عنوان یک تفنن در داخل اکواریوم نگه داری میشود .ب

دن این میگو ها قرمزاست و روی بدنشان دانه های فیدی وحود دارد. انها دارای شاخک های بلند سفیدی می باشند . انها دارای خال های سفیدی روی پوستشان میباشند ممکن است این خالها کل بدنشان را نیز د بر بگیرید.


میگو اتشین بر اساس عادات طبیعی دوست دارد در جاهایی مانند غار با روشنایی کم زندگی کند . هنگامی که این میگو در کنار همجنس خودش باشد میتواند با صلح زندگی کند اما اگر این میگو در کنار میگو دیگری باشد یا او را تعقیب میکند و یا به او لطمه میزند که البته این در بهترین حالت و خوشبینانه ترین حالت است.انها در کل با ریف ها و وسایل دیگری که در اکواریوم وجود دارد تا زمانی که به به قلمرو انها لطمه نزند کاری نخواهند داشت .

این میگو ها به سیستم تمیز کننده اکواریوم بسیار کمک خواهند کرد انها انگل ها ، جلبک ها و مواد اضافی که در اکواریوم وجود دارد از بین میبرند . انها به مقدار کمی گوشت گوشت نیاز خواهند داشت .اغلب اوقات تنها شاخک های این میگو معلوم خواهد بود .انها نمیتوانند میزان بالای مس یا نیترات اکواریوم را تحمل کنند اما انها ممکن است به ید نیازمند باشند چون این عنصر برای پوست انداختن انها نیاز است .


رژیم غذایی میگو اتشین باید شامل تکه های یخ زده میگو یا تکه های تازه ان باشد. شما میتوانید به انها خوراک زنده بدهید یا اینکه از غذاهای یخ زده بیرون استفاده کنید .


مترجم:پارنیا.خ