چگونه با خرگوش پیاده روی کنیم :نویسنده: Skyleaf, Nita


در دو قسمت :

قسمت اول :

بیشتر خرگوش ها از بیرون رفتن لذت میبرند و این لذت زمانی که ان ها علف تازه و قاصدک پیدا کنند بیشتر خواهد شد .در بیشتر مواقع بیشتر صاحب های بچه خرگوش ها سعی میکنند به پیاده روی با خرگوش خود اهمیت بدهند .

این بسیار خوب است چراکه هم نیاز خرگوش به تمرین و ورزش را از بین میبرد هم در محیط تازه ای با منظره تازه صورت میگیرد . این مهم است که با خرگوش خود در مسیر های امن و مناسب تمرین کنید .


تصمیم بگیرید که کجا میخواهید با خرگوش خود پیاده روی کنید :

از لحاظ اخلاقی ،خرگوش با شما راه خواهد امد . شما میتوانیداز یک قلاده مخصوص استفاده کنید تا هنگامی که خرگوش به سوی خطر میرود جلوی او را بگیرید و او را در تمام مسیر کنترل کنید و جلوی اسیب دیدن او در این امر را بگیرید .

مکانی برای پیاده روی با خرگوش ایده ال است که هیچ سگی وجود نداشته باشد و تردد ادم ها در منطقه کم باشد . همچنین جایی که علف و قاصدک داشته باشد برای خرگوش بسیار مناسب خواهد بود چون خرگوش خوردن علف تازه و قاصدک ها را دوست دارد .

مکان پیاده روی را چک کنید :

مکانی که میخواهید در ان با خرگوش خود پیاده روی کنید چک کنید تا مطمئن شوید که ایمن است .در مورد این مسائل اطلاعات کسب کنید :در چه زمانی بیشترین شلوغی را دارد ؟ایادر زمانی که میخواهید پیاده روی کنید هوا انقدر گرم است که پنجه های خرگوش را اذیت بکند ؟ایا شیشه یا اشغالی در انجا وجود دارد ؟اگر منطقه به نظر شما امن امد میتوانید مراحل بعدی را دنبال کنید .


ادامه دارد...

مترجم پارنیا.خ

لینک:http://www.wikihow.com/Walk-a-Rabbit