توضیحات


نام علمی: Balitora brucei (Gray, 1830)
نام رایج: لوچ سنگ خاکستری
محل پخش: -

تشخیص جنسیت:ماده ها بزرگتر از نرها هستند.

ماکزیمم سایز: 4 inches (10cm)شرایط نگهداری:لوچ سنگ خاکستری ساکن آ با جریان سطحی بالا و بسترهای سنگی می باشد.گیاهان مناسب در جریانهای بالا Anubias و Microsoreum می باشد که در محیطهایی با بستر صخره ای رشد خواهد کرد.
این ماهی ها نیاز به اکسیژن بسیار زیادی دارند و جهت نگهداری بهتر آنها تانک نگهداری آنها باید به سبک و مدل رودخانه درست شده باشد. همچنین محل سکونت آنها باید دارای سنگها و صخره ها جهت پنهان شدن آنها وجود داشته باشد.نور داخل تانک باید کمی زیاد بوده تا مستعد رشد جلبکها جهت تغذیه ی این گونه لوچ باشد!

تغذیه: از جلبک های داخل تانک بدلیل وجود میکرو ارگانیسم ها تغذیه می کند. همچنین غذاهای زیر آبی و منجمد مانند لارو پشه، میگوی شور، دافنی و ... را می خورد.

شرایط آب : PH 7.0-8.0 سختی: متوسط ماکزیمم dh: 12

دما:68ºF to 75ºF (20-23.8°C)
تولید مثل و تکثیر:در محیط آکواریوم تولید مثل نمی کند.

توجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به
پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله به این صورت ذکر کنید :


منبع : www.parsipet.ir

مترجم/نویسنده : مهرداد Discjockey