توضیحات


نام علمی:Annamia normani (Hora, 1931)
نام رایج: لوچ زرافه ای ویتنامی
محل پخش: حوضه ی مکونگ ، ویتنام ،لائوسوکامبوج

تشخیص جنسیت:ناشناخته

ماکزیمم سایز: 4 inches (10cm)


شرایط نگهداری:لوچ زرافه ای ویتنامی ساکن آ با جریان سطحی بالا و بسترهای سنگی می باشد. بدلیل سکونت این گونه در مناطق کوهستانی، دمای آب معمولا" کمی پایین تر از حد نرمال می باشد.
این ماهی ها نیاز به اکسیژن بسیار زیادی دارند و جهت نگهداری بهتر آنها تانک نگهداری آنها باید به سبک و مدل رودخانه درست شده باشد.

تغذیه: از جلبک های داخل تانک بدلیل وجود میکرو ارگانیسم ها تغذیه می کند. همچنین غذاهای زیر آبی و منجمد مانند لارو پشه، میگوی شور، دافنی و ... را می خورد.

شرایط آب : PH 6.5-7.5 سختی: سبک مایل به متوسط

دما:70ºF to 77ºF (21-25°C)
تولید مثل و تکثیر:ناشناخته
این ماهی می تواند بسیار حساس به پروسه حمل و نقل باشد و اغلب دچار کاهش وزن میشوند. از این رو آنها باید در شرایط مناسب استراحت و تغذیه شوند اگر شما ماهی کم وزن یا ضعیفی را به خانه آوردید، حتما به آنها غذای خوب داده و بهترین شرایط ممکن را فراهم آورید.
این نوع لوچ صلح آمیز بوده و به راحتی می تواند با دیگر گونه های لوچ هم زیستی داشته باشد. کمی خجالتی است و مناطق سایه دار و جریان دار را ترجیح می دهد.








توجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله به این صورت ذکر کنید :


منبع : www.parsipet.ir

مترجم/نویسنده : مهرداد Discjockey