:همستر های روبو رو فسکی بسیار کوچک بوده و از گونه همستر های کوتوله دم کوتاه هستند . انها خانواده کاملی نیستند ولی شباهت کاملی به خانواده همستر ها ندارند و انها را به سختی میتوان در دست گرفت یا با انها بازی کرد .شما میتوانید هنگامی که در چرخ و فلک(سرعتش زیاد است) ناگه کنید یا هنگامی که دارد با جفت خود بازی میکند (انها باید جفتی نگه داری شوند ).


محل اصلی زندگی همستر های روبورفسکی در مغولستان است به سختی میتوان همسترهای روبوروفسکی را اهلی کرد به خاطر اینکه انها بسیار سریع و کوچک هستند .


شما میتوانید همستر های روبوروفسکی را جفتی بخرید چون بازی دو نفره انها بسیار لذت بخش تر از نگه داری یکی از انها است . برخی از افراد ممکن است نگران ان باشند که همستر ها همدیگیر را زخمی کنند .


همستر های روبورفسکی به صورت غریزی با همدیگر نگه داری میشوند به ندرت دیده شده که این همستر ها همدیگر را زخمی بکنند . دما برای زندگی همستر روبوروفسکی باید بین ۱۸ تا ۲۶ درجه سانتی گراد یا ۶۴ نتا ۸۰ درجه سانتی گراد باشد .همسترهای روبوروفسکی نمیتوانند بسیار دور را ببینند .


همستر های روبوروفسکی را باید در ۶۵ سانتی متری زمین یا ۲ فوت زمین قرار دهید . قیمت همستر های روبورفسکی متفاوت است و بستگی به پرورش دهنده ان دارد در ایران قیمت انها بین ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان است .


مترجم+ (اندکی تصرف): پارنیا.ختوجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله را ذکر کنید

Roborovski Hamsters - General Information