چگونه همستر مرده را دفن کنیم :همستر میتوانند یک پت بسیار شگفت انگیز و قابل ستایش باشند –اما انها برای همیشه زندگی نکرده و پیش شما نخواهند بود . هنگامی که زمان رفتن بیاید شما مساهده خواهید کرد که همسترتان چشم های خود را برای همیشه بستنه و با زندگی خدا فظی کرده است و شما باید او ا دل دل زمین خاکی بخوابانید و انها را خاک بکنید .

سختی : نسبتا اسان


دستور:


وسایل مورد نیاز :


۱-دستکش پلاستیکی یا دستکش ظرفشویی


۲-پلاستیک زیپ کیپ یا یک کیسه پلاستیکی
۳-صابون


۴- الکل


۵-ماسک صورت


۶- بیل یا بیلچه


مرحله ۱:


یک جفت دستکش پلاستیکی یا یک جفت دستکش ظرف شویی تهیه فرمایید –شما با دستکش ظرفشویی هم میتوانید انجام دهید .


مرحله ۲:


همستر تان را که برای همیشه رفته است باید در پلاستیکی سخت بگذارید همانند پلاستیک زیپ کیپ ،پس یک پلاستیک تهیه کنید .


مرحله ۳ :
تمام قفس همستر و وسایل جانبی قفس همستر را با اب د اغ و صابون تمیز بشوریید . شما میتوانید برای شضد عفونی کردن از محلول های سفید کننده استفاده کنید که رنگ قفس را می برند پس میتوانید به جای استفاده از انها از الکل ۷۰ درصد استفاده کنید . پوشال کثیف یا بستر کثیف را در پلاستیکی بریزید و شب هنگام در بیرون خانه قرار بدهید .
مرحله ۴:
همستر را در بیرون دفن کنید – زمین را ۳ فوت بکنید تا مطمئن شوید که قبلا در اینجا حیوان دیگری دفن نشده است .سپس همستر را در انجا دفن کنید . مطمئن شوید که که اجازه دارید در ان محل همستر را دفن کنید .
مرحله ۵ :


دستکش هایتان را در اشغالی انداخته و دست هایتان با دقت با اب و صابون یا ماده ضد عفونی کننده بشویید . هر قسمت از بدنتان که با بدن بی جان همستر یا وسایلش برخورد کرده بشویید .


خطر ها و فنون :


شما میتوانید قفس همسترتان را برای حیوان دیگری استفاده کنید و برای اینکار با مغازه ای که همستر را از ان خریدید مشورت بکنید .


موفق باشید


توجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله به این صورت ذکر کنید :


How to Dispose of a Dead Hamster | eHow.com


مترجم:پارنیا.خ

http://www.parsipet.ir/

پایان