توضیحات


نام علمی:
Acanthocobitis pavonacea (McClelland, 1839)
نام رایج: -
محل پخش: هند ، بنگلادش ، آسام، براهماپوترا و نیز احتمالا گنگ در غرب بنگال و احتمالا بنگلادش (که در آن گفته می شود Padma)

تشخیص جنسیت: مشخص نیست

ماکزیمم سایز: 6.5 inches (16 cm SL)
شرایط نگهداری: این ماهی ایده آل برای تانکهای بزرگ (50 گالن به بالا) است که با سبیلهای بلندش در کف تانک بعنوان یک لاشه خور فعالیت بسیار بالایی دارد. ماهی با سرعت بسیار بالایی تمامی درزها و شکاف ها و سنگ ریزه ها را بدنبال مواد غذایی جست و جو می کند. مانند بیشتر لوچها، آنها بسیار کمرو و خجالتی بوده و بدین ترتیب نیاز به دکوری انبوه از سنگهای رودخانه ای گرد می باشد. هوادهی و گردش آب باید بسیار خوب باشد و آب باید بصورت هفته ای (تا 50% در هر بار) تعویض گردد.

تغذیه: اکثر غذاها پذیرفته شده است. غذاهای تجاری زیر آبی و غذاهای زنده و همچنین غذاهای منجمد مثل کرم خونی / میگو آب شور مناسب است.


شرایط آب: pH: 6.0 -7.5 سختی: متوسط نرم تا حداکثر متوسط حداکثر سختی: : 12 dh

دما: 68ºF to 77 ºF (18-25°C)

تولید مثل و تکثیر: در آکواریومهای خانگی گزارش نشده
توجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به
پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله به این صورت ذکر کنید :


منبع : www.parsipet.ir

مترجم/نویسنده : مهرداد Discjockey