فنگ شويي و حيوانات خانگي

از آنجا که در برخي خانه ها حیوانات خانگی جزء اعضای مهم محسوب مي شوند، بهتر است افرادي كه صاحب حيوان خانگي هستند نكاتي را در خصوص رابطه اصول فنگ شويي و حيوانات بدانند و از نحوه تاثير انرژي هاي محيطي موجود در خانه بر حيوانات مطلع شوند. در اين بخش اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار مي دهيم. با ما همراه شويد.


به همان اندازه که انرژي هاي محيطي بر زندگی انسان ها تاثير گذارند مي توانند بر حيوانات نيز تاثیر زيادي داشته باشند. حيوانات در برابر تمام انرژی های منفی که ممکن است در هر خانه اي وجود داشته باشند واكنش نشان مي دهند. از اين رو بايد سعي بر اين داشته باشيد تا هم براي آرامش زندگي خود و هم براي آرامش و سلامت حيوان خانگي انرژي هاي منفي موجود در محيط را خارج و انرژي هاي مثبت را جايگزين آن ها سازيم و هم چنين از راكد شدن انرژي در محيط نيز جلوگيري كنيم.
حيوانات خانگي و انرژي منفي
پرسش و پاسخ هاي مهم در اين زمينه
سوال: رفتار و واكنش حيوانات هنگام مواجه شدن با انرژي منفي چگونه است؟
پاسخ: حيوانات در مواقعي كه با انرژي منفي مواجه مي شوند، بي قرار و پرخاشگر مي شوند و هم چنين اگر در خانه چند حيوان خانگي وجود داشته باشد در زماني كه انرژي منفي يا راكد در فضا است حيوانات مدام با هم در حال جنگ و ستيز هستند و مدام مي توانيد تنش و استرس را در حركات آن ها مشاهده كنيد.


سوال : چگونه انرژي منفی حیوانات خانگی را احاطه مي كند؟ آيا مي تواند بر زندگي فرد صاحب حیوان خانگی تاثير بگذارد؟
پاسخ: انرژي منفي و هم چنين انرژي هاي را كد در محيط سبب مي شود هم حيوان و هم انسان دچار عدم تعادل رواني، عاطفي، و فيزيكي شوند. از اين رومي تواند سبب شود انسان و حيوان احساس كلافگي و پريشاني بكنند.
وقتی که یک حیوان از لحاظ فيزيكي و روحي دچار عدم تعادل مي شود، نمي تواند با محيط اطراف و هم چنين صاحب خود به خوبي در تعامل باشد و از اين رو سبب ايجاد دردسر و مشكلات براي اعضاي خانواده كه با آن زندگي مي كنند مي شود.


سوال : علم فنگ شويي چه راه حل ها و درمان هايي را براي صاحبان حيوانات خانگي توصيه مي كند؟
پاسخ: تعداد زيادي راه حل جالب و ساده در علم فنگ شويي وجود دارد كه صاحبان يك حيوان خانگي مي توانند با رعايت آن ها محيطي سالم و آرام را براي خود و حيوان خود فراهم كنند:
• نام حيوان را روي ظرف غذايش بنويسيد.
• يك قلاده زيبا و خوش رنگ به گردن حيوان بياندازيد.
• براي جاي خواب حيوان نام او را درج كنيد.


حيوانات و انرژي مثبت
پرسش : حيوانات زماني كه توسط انرژي مثبت احاطه شده ميشوند چه رفتاري از خود نشان مي دهند؟
پاسخ: مانند انسان ها! حیوانات نيز زماني كه در معرض انرژي مثبت قرار مي گيرند رفتاري آرام، دوستانه، سالم، و توام با عشق و شادی دارند. سلامتي جسم و روح حيوانات و قوي بودن و منعطف بودن بدن حيوان نيز از ديگر مزايا و علايم وجود انرژي مثبت در محيط است. حيواناتي كه در محيط هايي با انرژي مثبت زندگي مي كنند هم چنين داراي هوش بهتري نيز هستند.


پرسش:صاحبان حيوانات خانگي چه بايد بكنند تا انرژي مثبت در خانه به جريان بيافتد؟
پاسخ: كافيست قداعد و قوانين فنگ شويي را كه بايد براي به آرامش رسيدن خودتان انجام دهيد در خانه اجرا كنيد. حیوانات خودشان به خوبي مي دانند كه چگونه بايد با انرژي هاي طبيعي رفتار كنند و دراين كار استاد هستند. شما تنها كافيست براي سلامت جسمي و روحي آن ها مقداري تلاش كنيد و بقيه كار را به عهده خودشان بگذاريد. نهايتاً براي آنها یک رژیم غذایی سالم و ارگانیک در نظر بگيريد و ظرف آب و غذاي ان ها را مدام تميز نگه داريد.
manzelmag.com
=>فنگ شویی (به چینی: 風水) که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می*شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد. مهم*ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت*های مناسب است.))ویکی پدیا