حمل همستر

حمل همستر نیاز داره که شما با یک دامپزشک قرار ملاقات بگذارید و به دامپزشک نشان دهید و بگویید که میخواهید به شهر دیگر یا مکان دیگر مسافرت کنید . چیزهای کمی وجود دارد که هنگام حمل همستر با ماشین باید انجام شود تا همستر شما سفری ارام و کم و بی دردسر داشته باشد.ظرف


نوع ظرف حمل که برای همستر میشود مهم است چون اگر مناسب نباشد باعث اضطراب همستر و نخوردن غذا توسط او میشود .
جعبه کفش های مقوایی چیز های معولی هستند که برای حمل همستر استفاده میشوند اما با توجه به زمانی که شما و همسترتان به مقصد میرسد باید تعیین شود به طور مثال اگه مقصد طولانی باشد بعد از مدتی در اثر جویدن کارتون توسط همستر سوراخ بزرگی ایجاد میشود و همستر براحتی از ان فرار میکند.ظرف حمل ها با اندازه ها مختلف که مخصوص همستر هستند در بازار موجود بوده و سفر را راحت تر میکند،یا شما میتوانید از یک ظرف پلاستیکی با در پوش و سوراخی برای جریان داشتن هورا استفاده کنید .

ظروف استفاده شده پلاستیکی ،ظرف قهوه و ظرف های پلاستیکی که قیمت زیادی ندارند میتوانند حمل همستر را اسانتر و امن تر کنند و اط خطر فرار همستر جلوگیری کنند . البته برای استفاده اول از ایجاد سوراخ برای تنفس مطمئن شوید.تهویه هوا :

توانایی همستر در کم حجم کردن و فشرده کردن بدن خود را دست کم نگیرید !انها در برخی موارد میتوانند به دلیل کم بود اکسِژن از حال بروند پس باید مراقب تهویه مناسب ظرف باشید .

اما انها براحتی با فشردن بدن خود میتوانند فرار کنند .این اتفاق میگوید که همستر خود را در جعبه ای که سوراخ بزرگی دارد نگذاریدسوراخ جعبه باید اندازه پاکن مداد های پاکن دارد باشداما باید تعداد سوراخ ها زیاد باشد .البته در سفر های طولانی همستر شما میتواند سوراخ کوچکی که برای تهویه گذاشتید را جوییده و بزگتر کرده تا فرار کند.

دما :

همستر خود را در روزهایی که هوا خیلی سرد یا خیلی گرم است در ماشین تنها نگذارید .اگر هوا در بیرون سرد است باید بخاری را برای همستر خود روشن کنید تا احساس سرما نکند و سرما نخورد و اگر هوا بسیار گرم است باید کولر را روشن کنید تا همسترتان افتاب زده نشود یا نمیردپس باید در هر صورت دما را متعادل کنید .بستر :یک رانندگی راحت را برای همسترتان فراهم کنید . خردهای دستمال کاغذی و غیره که در روزهای عادی به عنوان بستر استفاده میکنید میتوانند بهترین انتخاب برای نگهداری همستر در طول سفر باشند .
.
اسباب بازی جویدینی

شما باید در طول رانندگی برای همستر خود اسباب بازی جویدنی ،غذا و غذای تشویقی بگذارید تا همستر اسیب نبیند البته اب را فراموش نکنید . این ها باعث میشود که همستر از جویدن ظرف حمل خود جلوگیری کند .


توجه : کلیه مطالب و مقاله های اين سايت متعلق به پارسي پت و شرکت شبکه ارتباطات کامپیوتری ایران(Aka Networks) است .استفاده از مطالب و مقاله های سایت پارسی پت بدون ذکر منبع و لینک معتبر و مستقیم مصداق بارز دزدی است و از طرف شرکت ارتباطات کامپوتری ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .در صورت تمایل به استفاده از مقاله های این سایت میبایست منبع را به صورت یک لینک معتبر و مستقیم به همراه نام مترجم و نویسنده مقاله به این صورت ذکر کنید :

مترجم:پارنیا.خ

http://www.parsipet.ir/

پایان


about.com