(((انگل در همستر ها )))

هجوم انگل به بدن همستر یکی از عادی ترین بیماری هایی است که همستر به ان ابتلا پیدا خواهد کرد ومیتواند بر پوست و سیستم گوارشی و هضم کننده بدن همستر تاثیر گذار باشد .کرم ها و انتی بیوتیک های موجود در بازار میتوانند انواع انگل ها را در همستر از بین ببرند اما با مراجعه به دامپزشک شما میتوانید یکباره تمام انگل ها را از بین ببرید و از به وجود امدن مسائل دیگر جلو گیری بکنید .

اگر شما به دنبال درمان انگل همستر خود نباشید این اگل وارد بدن همستر شده و سیستم دفاعی را ضعیف خواهد کرد و بعد از مدتی به سیستم داخلی راه پیدا کرده وو باعث مرگ همستر میشود .
انواع:
انگل های خارجی شامل دِمودِستیک وسارکپیسهستند که مثال های انها ککها ،شپش ها،انگل گوش است که باعث ریزش مو و کچلی همستر میشود .
شناسایی:
خارش بیش از حد و ثابت ،پدیدار شدن زخم و جراحت در هر قسمت از پوست ،پوست خشک و پوسته پوسته شده ،پوست زخمی در ناحیه گوش ها و ریزش فراوان یک نقطه از مو همستر نشانه های مبتلا بودن به انگل می باشد .

درمان:
مطابق برا روش درمانی انجمن همستر انگلیسی ،میتوان از انتی بیوتیک اوِرمِکشن برای بهبود وضعیت پوستی استفاده کرد برای درمان انگل در همستر دارو میتواند تزریق هم شود.
دوستان من نام دارو جهت خرید نیست شما باید با دامپزشک مشورت کنید .

نکات:
خرید بستر ها از مغازه های حیوان فروشی میتواند باعث مبتلا شده همستر به کرم های ریز شود . اگر همستر شما از بستر انگل را گرفته اسیت حتما دفعه بعدی محل خرید بستر را تعویض بفرمایید .
هشدارها:
انگلی که در همستر وجود دارد بسیار مسری به انسان ها و حیوانات دیگر میباشد پس شما باید محل زندگی همستر را استریلیزه کرده و وسایل همستر را از بقیه جدا فرمایید .موفق باشید


مترجم پارنیا.خ

http://www.ehow.com/facts_5914515_parasites-hamsters.html