فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  10
لایک لایک:  9
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
 1. #1
  کاربر ثابت

  تخصص
  مترجم؛ روانشناس مشاوره
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  طوطی خاکستری
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  شماره عضویت
  962
  میانگین پست در روز
  0.40
  تعداد ارسال ها
  1,089

  با طوطی های ماکائو بیشتر آشنا شوید

  غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
  ماکائو آبی , زرد  توانایی سخنگویی: متوسط رو به خوب

  میزان سر و صدا : خیلی زیاد

  ماکائوآبی زرد رایج ترین ماکائویی می باشد که بهنوان حیوان خانگی در خانه ها و پت شاپ ها موجود است.طوطی بسیار فعال و بازیگوش می باشد البته برای نوازش و خاراندن سرش بسیار آرام می شود تا بتوانین به راحتی سرش را بخارانید.

  با صاحبشان رابطه خوبی دارن و البته گاهی خجالتی و جنگجو می شون.

  بطور غریزی جونده هستن و با منقار بزرگ و قدرتمندشان براحتی چوبهای بزرگ را می جون بنابراین به اسباب بازیهای زیاد و قفس بزرگ نیاز دارن.  ماکائو Milatary:  توانایی سنگویی : خوب

  میزان سر و صدا: بالا
  در بین ماکائوهای بزرگ این کاگائو کوچکترین است مانند سایر طوطی ها بهتر است از زمان جوجگی اجتماعی و تربیت شود به نظر می رسد ماکائو نظامی راحت تر از سایر طوطی ها خانه جدید را قبول می کند نسبت به سایر ماکائوها پرهای چندان رنگارنگ و براقی ندارد و به همین دلیل از محبوبیت کمتری برای حیوان خانگی برخوردار است.

  عمده پرهای این ماکائو سبز است و نسبت به سایر ماکائوها بسیار ارزانتر می باشد ولی فریب رنگارنگ نبودن پرهایش را نخورین بعنوان پرنده خانگی و خصوصیات رفتاری میزان جور شدن با انسان و مهربان بودنش مواردیست بر ارزشمند بودن این طوطی .

  در واقع این ماکائو عالیترین انتخاب برای عاشقان ماکائو با توانایی مالی کمتر هستن.  ماکائو پیشانی قرمز:  توانایی سخنگویی: متوسط

  میزان سروصدا : بالا  ماکائو پیشانی قرمز جز پرندگان بسیار باهوش است حرکاتش به گونهایست که بسیار فریبنده و جذاب می باشد.رفتار بچه گانه و حرکات جالبش کافیست تا انسان را عاشق خود کند.

  من خودم یکی از این ماکائوهای شیطون دارم دوست داره برگرده و یواشکی دست من رو گاز آرومی بگیره و بعد بدو بدو فرار می کنه و می خنده .

  طوطی بسیار بامزه ایست ما ساعت ها با هم بازی می کنیم زمانی که من حوصله ندارم به در اتاق می زنه و وقتی بر می گردم سرشو قایم می کنه و بعد از می خواد که بوسش کنم واقعا این طوطی قلب من رو تسخیر کرده.  ماکائو بال سبز:  توانایی سخنگویی: پایین رو به متوسط

  میزان سر و صدا: بسیار بالا
  ماکائو بال سبز از خانواده نزدیکش یعنی ماکائو آبی زرد بسیار ارامتر می باشد ولی در زمان جوانی و جوجگی از بازی و فعالیت زیاد لذت می برد.

  نسبت به سایر ماکائوها بیشتر به صاحبشان وابسته می شون و حساس تر هستن و به زمان زیادی نیاز دارن بنابراین برای همه افراد مناسب نیستن.

  خیلی مواقع ماکائو بال سبز با ماکائو اسکارلت اشتباه گرفته می شود در حالیکه این 2 ماکائو بسیار با هم فرق دارن از نظر روحیه و استعداد بسیار با هم متفاوت هستن ماکائو بال سبز هیچگونه پر زرد رنگی ندارد و همچنین کمی از اسکارلت بزرگتر هستن.

  برای عدم بروز ناهنجاریهای رفتاری باید توسط افراد حرفه ای تربیت شون.


  اسکارلت:  توانایی سخنگویی: متوسط

  میزان سر و صدا : خیلی بالا

  طوطی بسیار زیبا و شیرین و دوست داشتنی طبیعتی دوستانه و مهربان دارد.اینگونه ماکائو بسیار گان قیمت می باشد به دلیل زیبایی و شخصیت جالبش.  سرزنده و باهوش , آموزش به این ماکائو آسان می باشد برای افرادی که دوست دارن راحت طوطی ها را بغل کنن و با آنها بازی کنن عالیترین انتخاب است.


  Hyacinth  توانایی سخنگویی: پایین

  میزان سر و صدا: خیلی زیاد  آرامترین و مهربانترین گونه ماکاو.ها می باشد. رفتار بسیار آرامی دارن ولی بازیگوش هستن به خصوص زمانهایی که بیرون از قفس هستن.

  قویترین منقار در بین طوطی سانان متعلق به این ماکائو می باشد همچنین عضلات نیرومندی دارد .ماکائو Hyacinthکه دستی بزرگ شده حیوان خانگی رویایی می باشد.

  تنها دور چشم و منقار زرد نیست بلکه پرهای زرد پراکنده سرتاسر بدن به جز قسمت پاهاوجود دارد.  ترجمه:شهرزاد

  سری اول

 2. #2
  کاربر ثابت

  تخصص
  مترجم؛ روانشناس مشاوره
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  طوطی خاکستری
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  شماره عضویت
  962
  میانگین پست در روز
  0.40
  تعداد ارسال ها
  1,089
  Harlequin  توانایی سخنگویی: متوسط

  میزان سر و صدا : بالا  این ماکائو بسیار بزرگ بوده و بسیار بسیار زیباست رفتاری شیرین و بازیگوش دارد.به مکانی بزرگ برای فعالیت و بازی و همچنین توجه زیاد نیاز دارد.

  نسبت به چیزهایی که دارد حساس است به شما که صاحبش هستی به قفسش به اسباب بازیهایش و در صورت تحریک حسادت و اینکه چیزی که دوست دارد را دارد از دست می دهد ممکن است حمله کند و در واقع رابطه عاطفی بسیار قوی با صاحبش برقرار می کند.

  این ماکائو روحیه حساس و عاشق پیشه دارد در صورت تمرین به خوبی می تواند حرف بزند بسیار باوهش بوده و انرژی زیادی دارد.  Catalina  توانایی سخنگویی: متوسط
  میزان سروصدا: بالا  به ماکائو رنگین کمان در استرالیا شهرت دارد بسیار کنجکاو باهوش و بازیگوش است.خود را یکی از اعضای خانواده می داند و به عشق و توجه زیادی نیاز دارد در صورت آموزش مناسب سخنگوی خوبیست.

  جونده ماهریست و به لمس کردن همه چیز با منقار و دهانش علاقه دارد.بنابراین گازهای آرام جز رفتار همیشگی اوست و منظور پرخاشگری و صدمه زدن ندارد گازهای دردناک و طرناک تنها زمانیکه بسیار ناراحت و خشمکین است صورت می گیرد.

  از دست زدن به دمش متنفر می باشد.

  این ماکائو در حیات وحش وجود ندارد و حاصل پرورش ماکائو آبی زرد و اسکارلت است.  ماکائو گردن زرد Yellow Collar:  توانایی سخنگویی : پایین

  میزان سروصدا: متوسط  ماکائویی با اندازه متوسط و برخی نیز کوچک ولی از نظر خصوصیات رفتاری و زیبایی بسیار بزرگ است. در بین عاشقان طوطی طرفداران بی شماری دارد اگر تمایل به داشتن ماکائویی کوچک ولی با خصوصیات رفتاری شیرین ماکائوها و زیبایی هستین این طوطی گزینه انتخابی شماست.

  نسبت به سایر ماکائوها بسیار سر و صدای کمتری دارن بسیار باوهش بوده و سریع آموزشها را فرا می گیرد.تعداد زیادی از این ماکائوها سخگو شده ان.

  علاقه به نوازش توسط صاحبشان دارن با خانه های پرسرو صدا و همچنین کودکان رابطه خوبی ندارن.زیرا با صداهای بلند و شلوغ مضطرب و عصبی می شون.  ترجمه:شهرزاد

  سری دوم

  منبع:

  www.birdsplace.com
  ویرایش توسط Shahrzad : 11th November 2010 در ساعت 08:01 PM

 3. #3
  کاربر ثابت

  تخصص
  مترجم؛ روانشناس مشاوره
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  طوطی خاکستری
  تاریخ عضویت
  Jul 2010
  شماره عضویت
  962
  میانگین پست در روز
  0.40
  تعداد ارسال ها
  1,089
  Severe  توانایی سخنگویی: متوسط

  میزان سروصدا: متوسط  دارای شخصیت رنگارنگ شخصیتش نیز مانند پرهایش رنگی و جالب است نام دیگر این ماکائو , ماکائو پیشانی فندقی است که همه خصوصیات ماکائوهای بزرگ را در قالب ماکائو با اندازه کوچ شده دارد.

  به شدت اجتماعی و علاقه زیادی به تقلید صداها دارد. شروع آموزش باید از سنین کوچکی باشد مستعد برای وابسته شدن به یکنفر است بنابراین باید از سنین پایین اجتماعی تربیت شود.

  باخودش زیاد حرف می زند این طوطی مرا یاد کودکی که درون مغازه پر از اسباب بازی هیجان زده شده می اندازد بسیار فضول و بازیگوش است.

  توانایی سخنگویی خیلی خوبی دارد بهتر است با او تمرین حرف زدن کنید تا حرف جایگزین سروصداها شود.  Hahn's  توانایی سخنگویی: متوسط
  میزان سروصدا : متوسط  کوچکترین ماکائو می باشد ولی رفتارهایش تفاوتی با ماکائوهای بزرگتر ندارد.بسیار شجاع و باهوش می باشند توانایی فراگیری بسیاری از آموزشها را دارد و عاشق خاراندن سرش می باشد به خصوص اگر بعد از خاراندن تشویقی و جایزه هم در کار باشد..

  گاهی موزی و بدجنس می شون ولی می توان با تربیت و آموزش های مناسب شیطنت های طوطی را نظم بخشید.

  بسیاری از افراد در تشخیص hans و Noble دچار مشکل می شون طوطی هانس کوچکترین گونه ماکائوها می باشد و از طوطی نوبل کوچکتر است و تفاوت مختصری نیز از نظر رنگبندی دارن.


  Noble:  توانایی سخنگویی: متوسط
  میزان سروصدا: کم رو به متوسط  مانند ماکائو هانس بازیگوش و حیوان خانگی مناسبیست از نظر سخنگویی استعداد خوبی دارن و آموزش دادن به آنها کار سختی نیست.در صورت بی توجهی پرسوصدا می شون با رفتار بامزه و جالب خود می توانن ساعتها شما را مجذوب خود کنند.


  ترجمه:شهرزاد
  سری آخر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. روش صحیح جویدن غذا!
  توسط مهربان در انجمن گالری تصاویر
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 24th September 2012, 01:17 AM
 2. با حمله دکتر ماهیها درمان شوید
  توسط A & H در انجمن اخبار دنیای حیوانات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 27th November 2011, 12:54 PM
 3. خطر انقراض در کمین ماهی خاویار
  توسط sara_tokli در انجمن حیوانات در حال انقراض ایران
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 13th April 2011, 02:32 PM
 4. کوفتۀ هویج(کاملا گیاهی)
  توسط Shahrzad در انجمن آشپزی گیاهی
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 13th November 2010, 05:45 PM

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ