هر سگی باید چنین روزی را داشته باشد . جاناتان سویفت
چه روز خوبی خواهد بود اگر سگ شما در چنین جای لوکس و زیبایی به همراه شما استراحت و سرگرمی داشته باشد. نام این هتل

The Sniff Dog Hotel می باشد که بسیار معروف و محبوب بوده و در چندین ایالت امریکا که به حیوان دوستی شهرت دارن ساخته شده است.

خدمات این هتل شامل آرایش سگ ها , آموزش و مراقبت کامل از سگ می باشد حتی شما می توانید در مواقعی که روز سختی ور در پیش دارین سگتون رو به این هتل بسپارین و از سگ شما بصورا روزانه و یا ساعتی مراقبت به عمل می آید.

همچنین قسمتی برای سرو قهوه , و غذا و سایر نوشیدنی ها برای صاحبین سگ در نظر گرفته شده و مدل ساخت ساختمان به گونهایست که سگ و صاحب سگ می تونن همدیگر رو ببینن در عین حال که صاحب سگ مشغول خوش گذراندن با سایر صاحبین سگ و نوشیدن قهوه است سگ می تواند هم صاحبش را ببیند و هم با سایر سگها در پارک مخصوص بازی کند.

قیمت روزانه این هتل از 37دلار به بالا بسته به نوع اتاق سفارشی و راحت بودن اتاق بودن تخت های بسیار نرم و ساعات اضافه بازی و همچنین حمام کامل می باشد.

همچنین نور طبیعی و چشم انداز شهر از دیگر ویژگی های این هتل زیباست.

بعد از اتمام بازی سگ ها احتیاجی به نظافت توسط صاحب سگ نیست و خدمتکاران هتل کلیه امور نظافتی پارک مانند پاک کردن دستشویی سگها را انجام می دهند.

امور آرایشی و بهداشتی , آب درمانی و ماساژ درمانی برای شگ ها موجود است.

جاناتان گزارشگر می گوید من از نزدیک این هتل را دیدیم می تونم به جرات بگویم از هتل انسانها بسیار تمیزتر است و هوای بسیار مطبوعی دارد و همه جای هتل بوی خوبی به مشام می رسد.حتما از اینهمه امکانات تعجب کردین نه؟ امریکا امسال 27بیلیون دلار صرف خدمات حیوانات کرده است و بی شک سگ شما لذت خیلی زیادی خواهد برد.


ترجمه:شهرزاد
منبع:
www.care2.com