برترین ها: از نظر ما «لیزا ون کولا داناوان» یک زن بسیار شجاع است. اما عنکبوت های کشنده، شور و شوق لیزا هستند. این حشره شناس آمریکایی که اکنون در استرالیا زندگی می کند 5 عنکبوت در خانه خود دارد (زمانی او بیش از 10 عنکبوت داشت.) و او و بچه هایش هر روز با آن ها بازی می کنند.


او یک نفیلا به نام شارلوت، یک عنکبوت هانتسمن Isopedella به نام فیلیپ و سه Holconia به نام های کادلز، آقای کادلز و پارکر دارد. کادلز بزرگترین آن ها، ماده و 16 سانتیمتر است. آقای کادلز دوست پسر او است و لیزا او را از خانه دوستش قبل از اینکه با اسپری حشره کش کشته شود نجات داده و امیدوار است آن ها به زودی بچه دار شوند. نام پارکر از پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) گرفته شده است. علاقه لیزا به عنکبوت ها از هشت سال پیش که به استرالیا نقل مکان کرد آغاز شد، اما او ویدئویی را به یاد می آورد که در آن نشان داده شده بود که سال ها پیش در ایالات متحده یک عنکبوت گرگی بزرگ در دام یک عنکبوت کوچک افتاده بود و برای لیزا جالب بود که چطور چنین عنکبوت کوچکی یک عنکبوت بزرگ را شکار کرده است.


لیزا یکی از اتاق های خانه اش را به طور کامل به حشرات اختصاص داده و عنکبوت هایش در گوشه ای از این اتاق زندگی می کنند. آن ها سوسک، کرم و جیرجیرک می خورند. اگرچه بسیاری از مردم به خاطر اینکه لیزا اجازه می دهد عنکبوت های سمی روی او راه بروند او را دیوانه خطاب می کنند اما برای افرادی که عنکبوت ها را می فهمند، عنکبوت های لیزا مثل توله سگ های خانگی هستند.