فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری فوری یک گربه نوزاد و شیر خواره

تشکر تشکر:  14
لایک لایک:  12
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر تازه وارد

تخصص
    ماشین کار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    2

درمان بیماری پلیگ دیسکس از راه تجربه شخصی خودم

فروش آنلاین غذای خشک و منجمد دیسکس
    با سلام برای درمان بیماری پلیگ یا طاعون دیسکس بنده از این راه رفتم و جواب هم گرفتم /تانگ قرنطینه را از قبل اماده کرده بودم که دمای اب مطابق با اب اکواریبوم بود ماهیها را به تانک قرنطینه انتقال دادم دما را تا 32.7 درجه حداکثر بالا بردم به ازای هر بیست لیتر یک قاشق غزا خوری نمک بدون ید اضافه کردم به ازای هر بیست لیتر یک کپسول داکسی ساکلین 100 اضافه کردم به ازای هر 10 لیتر یک قرض میترونیدازول اضافه کردم هر روصدر صد تعویض اب داشتم و دارو را تمدید میکردم که بعد از چند روز شرایط بهتر شد و ماهیها به غزا خوردن افتادن داروی داکسی ساکلین را تا 9 روز ادامه دادم در این زمان ماهیها کاملا سر حال و غزا خور بودن و قرص میترونیدازول رو هم تا 14 روز ادامه دادم بعد از چهارده روز سه روز هم از مولتی ویتامین محلول در اب استفاده کردم مارک جی بی ال در این مدت هر روز صد در صد اب تعویض و دارو را تمدید میکردم امیدوارم که مفید واقع شده باشه
    ویرایش توسط بابک آژیده : 13th July 2016 در ساعت 04:24 PM

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.21
    تعداد ارسال ها
    5,760
    منظور این دوست عزیز پلیگ یا همان طاعون دیسکس هست ولی احتمالا سهوا نوشته اند پلنگ!

بگذریم، پلنگ یا پلیگ یا هر چیز دیگری که باشه، چون ویروسیست برای خودش نمیشه کاری کرد و درمان های جانبی هم همیشه باید با توجه به عفونت های ثانویه احتمالی انتخاب بشن. بنا بر این درمانی که مثلا برای ماهی های آقای X جوابگو بوده، روی ماهی های Y بی اثر خواهد بود.

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 13th July 2016 در ساعت 04:26 PM
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو میرود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.

به سوالاتی که در پیام خصوصی پرسیده میشه پاسخی نمیدم، در تاپیک ها بپرسید و لینکش رو برام ارسال کنید!

مدیر ارشد انجمن دیسکس

تخصص
    .........
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    میانگین پست در روز
    0.92
    تعداد ارسال ها
    2,378
    نقل قول نوشته اصلی توسط کلوب دیسکس نمایش پست ها
    با سلام برای درمان بیماری پلیگ یا طاعون دیسکس بنده از این راه رفتم و جواب هم گرفتم /تانگ قرنطینه را از قبل اماده کرده بودم که دمای اب مطابق با اب اکواریبوم بود ماهیها را به تانک قرنطینه انتقال دادم دما را تا 32.7 درجه حداکثر بالا بردم به ازای هر بیست لیتر یک قاشق غزا خوری نمک بدون ید اضافه کردم به ازای هر بیست لیتر یک کپسول داکسی ساکلین 100 اضافه کردم به ازای هر 10 لیتر یک قرض میترونیدازول اضافه کردم هر روصدر صد تعویض اب داشتم و دارو را تمدید میکردم که بعد از چند روز شرایط بهتر شد و ماهیها به غزا خوردن افتادن داروی داکسی ساکلین را تا 9 روز ادامه دادم در این زمان ماهیها کاملا سر حال و غزا خور بودن و قرص میترونیدازول رو هم تا 14 روز ادامه دادم بعد از چهارده روز سه روز هم از مولتی ویتامین محلول در اب استفاده کردم مارک جی بی ال در این مدت هر روز صد در صد اب تعویض و دارو را تمدید میکردم امیدوارم که مفید واقع شده باشه
    سلام به شما دوست عزیز:
    در مورد بیماری پلیگ مطلب بسیار مفصلی در همین فروم هست حتما مطالعه نماییدهمچنین بخش زیر را در رابطه دیسکس حتما مطالعه نمایید تجربیاتی که اسانید اینجا خصوصا جناب آژیده عزیز طی سالها در اختیار دوستان قرار دادند بسیار مفید میباشد در ضمن اون دوز مترونیدازولی که فرمودید اصلا صحیح نیست و دوز بالایی هست

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=672
    ویرایش توسط B@B@K : 13th July 2016 در ساعت 06:18 PM
    یادش بخیر بهترین تانکی که داشتم

کاربر تازه وارد

تخصص
    ماشین کار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    2
    با سلام خدمت همه اساتیت محترم برای درمان بیماری پلیگ من اینو میدونم که باید دوره خودش رو سپری کنه اضافه کردن دارو فقط به این منظور بود که از عفونتهای احتمالی جلوگیری به عمل بیاد درضمن جناب اقای بابک خان عزیز من پلنگ ننوشتم همون پلیت نوشتم حتی اگر پلنگ هم نوشته بودم باز جای بحثی نبود البته بزی از دوستان هستند که با هزار مشقت میرن مالزی ماهی میارن با بهترین کیفیت بعد میبرن تو خونشون میندازن تو اکواریوم درجش رو هم میزارن رو 40 صبح بلند میشن میبینن که ماهیاشون ابپز شده حالا این اشتباس یا کار من
    ویرایش توسط بابک آژیده : 12th September 2016 در ساعت 08:06 AM

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.21
    تعداد ارسال ها
    5,760
    بله الان که بنده ویرایش کردم شده پلیگ ولی قبلش همانطور که اون دوستمون گفتند پلنگ بود!!
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو میرود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.

به سوالاتی که در پیام خصوصی پرسیده میشه پاسخی نمیدم، در تاپیک ها بپرسید و لینکش رو برام ارسال کنید!

کاربر ساده

تخصص
    danesh amoz
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    toti va mahii
    شماره عضویت
    20781
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    10
    با سلام خدمت استادان
    دیسکس های من دو روز توی ی گوشه ی تانک جمع شدن غذا هم زیاد نمیخورن فقط کف تانک درجا شنا میکنن خیلی هم استرس دارن یهویی از جاشون میشن ممنون میشم کمک کنین سیفون هم دیروز اینا کردم بعد سیفون اینطوری شدن

Sent from my SM-N910C using Parsipet mobile app

کاربر ساده

تخصص
    danesh amoz
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    toti va mahii
    شماره عضویت
    20781
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    10

مدیر ارشد انجمن دیسکس

تخصص
    .........
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    میانگین پست در روز
    0.92
    تعداد ارسال ها
    2,378
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran 4140 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استادان
    دیسکس های من دو روز توی ی گوشه ی تانک جمع شدن غذا هم زیاد نمیخورن فقط کف تانک درجا شنا میکنن خیلی هم استرس دارن یهویی از جاشون میشن ممنون میشم کمک کنین سیفون هم دیروز اینا کردم بعد سیفون اینطوری شدن

سلام تازه خریداری شدند؟سیفون با آب همدما و بدون کلر بوده؟هنگام سیفو.ن بهشون استرس زیاد وارد نشده؟موارد بیشتری از تانکتون گزارش کنید منتهی کاش سوالتون در قسمت سوال و جواب بیماری دیسکس انجام میدادید
    یادش بخیر بهترین تانکی که داشتم

کاربر ساده

تخصص
    danesh amoz
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    toti va mahii
    شماره عضویت
    20781
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    10
    سلام ببخشید نمیدونستم
    آب سیفون دو روز گذاشتم مونده بود ولی هم دما نبود با آب تانک ولی بدون کلر بود ضد کلر ضد استرس ریخته بودم وقتی سیفون میکردم ی طرف تانک جمع میشدن از آون موقع به بعد همش ی طرف جمع شدن غذا هم خیلی کم میخورن وقتی هم میخوان بخورن از ترس فرار میکنن الان دما رو تا ۳۲ بالا بردم نمک ریختم چراغ های تانک خاموش کردم کلا دیگه نمیدونم چیکار کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)