فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  1
لایک لایک:  1
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  مدیر انجمن طبیعت و حیات وحش
  مدیر سایت گالری عکس

  تخصص
  -
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  ماهی
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  10572
  میانگین پست در روز
  4.13
  تعداد ارسال ها
  7,741

  8 اخبار کوتاه برخورد با متخلفین شکار و صید در طول هفته گذشته

  ۲۰ شهریور ۱۳۹۴
  پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): در این گزارش به تخلفات شکار و صید کشف در طول هفته ای که گذشت می پردازیم.


  کشف لاشه میش وحشی از منزل یک شکارچی متخلف در اسفراین
  به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر انجام شکار غیرمجاز توسط یک شکارچی متخلف، نیروهای یگان محیط زیست شهرستان اسفراین به تحقیق در این زمینه پرداخته و یک منزل مسکونی را در این باره شناسایی نمودند.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی در این باره گفت: مامورین پس از هماهنگی با دادستان و اخذ نیابت قضایی به همراه پرسنل پلیس اطلاعات و امنیت اسفراین وارد منزل مظنون شده و به تفتیش خانه پرداختند.
  مهندس مطهری اظهار داشت: در جریان بازرسی از منزل این کتخلف کله و پاچه یک میش وحشی، یک قبضه اسلحه شکاری گلوله زنی، یک خورجین آغشته به خون، دوربین چشمی و تعداد زیادی انواع فشنگ کشف و ضبط گردید.  در این رابطه یک نفر متهم بازداشت شده و جهت واریز یکصد میلیون ریال ضرر و زیان وارده به محیط زیست و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.  بازداشت عامل شکار غیرمجاز ۷ پرنده حمایت شده دراج در شهرستان شوش

  اوایل هفته جاری نیروهای یگان محیط زیست پارک ملی کرخه خوزستان حین گشت و کنترل در مناطق آزاد اطراف شهرستان شوش با یک شکارچی متخلف روبرو شدند.
  رئیس اداره پارک ملی کرخه و مسئول منطقه حفاظت شده میشداغ در این مورد گفت: شکارچی متخلف به محض مشاهده محیط بانان سعی داشت بوسیله موتورسیکلت متواری شود که توسط مامورین بازداشت شد.
  مهرشاد احمدوند اظهار داشت: در بازرسی از این متخلف لاشه هفت عدد پرنده حمایت شده دراج به همراه یک اسلحه شکاری تک لول و تعدادی فشنگ کشف و ضبط و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.

  شکارچی متخلف پس از پرداخت ضرر و زیان وارده به محیط زیست به مبلغ ۱۴ میلیون ریال، در دادگاه به جرم شکار غیرمجاز جانوران وحشی حمایت شده تحت محاکمه قرار خواهد گرفت و بر اساس ماده ۱۲ قانون شکار و صید به حبس از سه ماه تا سه سال و یا جزای نقدی از یک میلیون و پانصد هزار ریال تا هجده میلیون ریال محکوم خواهد شد.
  بازداشت عامل شکار غیرمجاز یک کل وحشی در سربیشه خراسان جنوبی

  نیروهای یگان محیط زیست شهرستان سربیشه خراسان جنوبی حین گشت و کنترل در منطقه شکار ممنوع درح با دو شکارچی متخلف مواجه شدند.
  رئیس اداره محیط زیست شهرستان سربیشه در این باره گفت: محیط بانان جهت برخورد قانونی با متخلفین وارد عمل شده و پس از مدتی تعقیب و گریز در کوه یکی از شکارچیان بازداشت و نفر دوم موفق به فرار گردید.
  سعید ارشادی اظهار داشت: از متهم دستگیر شده بخشی از لاشه یک کل وحشی کشف و ضبط و متهم جهت تکمیل تحقیقات و رسیدگی به جرم به مراجع قضایی معرفی گردید.  بازداشت شکارچی متخلف دو عدد کبک وحشی در نی ریز فارس


  نیروهای یگان محیط زیست شهرستان نیریز فارس در ارتفاعات منطقه آزاد چشمه باغ برهرگان با یک نفر شکارچی متخلف مواجه شده و وی را بازداشت نمودند.
  جواد مهدی پور رییس اداره محیط زیست نی ریز گفت: از این متخلف یک قبضه اسلحه شکاری تک لول، لاشه دو عدد کبک پر کنده شده، تعدادی فشنگ و یک کوله پشتی کشف و ضبط و متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی گردید.
  بازداشت شکارچی متخلف یک خرگوش وحشی در ریگان

  نیروهای یگان محیط زیست شهرستان ریگان در استان کرمان حین گشت و کنترل شبانه در منطقه آبگرم و دهنه عباس علی ساعت ۴٫۳۰ متوجه نور پروژکتور درون دشت شدند.

  رییس اداره محیط زیست ریگان در این باره گفت: مامورین یک دستگاه موتورسیکلت را مشاهده نمودند که مشغول نور انداختن درون دشت بوده و جهت برخورد با متخلف وارد عمل شدند.


  محمد سعادت نژاد اظهار داشت: محیط بانان شکارچی متخلف را بازداشت نموده و از وی یک اسلحه شکاری، لاشه یک خرگوش وحشی و تعدادی فشنگ کشف و ضبط گردید.

  متهم پس از واریز مبلغ ۳ میلیون ریال بابت ضرر و زیان ناشی از شکار غیرمجاز یک خرگوش وحشی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.
  بازداشت شکارچی متخلف به همراه لاشه ۳۴ باقرقره و یاکریم در ایرانشهر


  نیروهای یگان محیط زیست شهرستان ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان حین گشت و کنترل در مناطق آزاد این شهرستان یک نفر شکارچی غیرمجاز را بازداشت نمودند.


  حمید ریگی فرمانده یگان محیط زیست سیستان و بلوچستان در این باره گفت: از این متخلف لاشه ۴ باقرقره و ۳۰ عدد یاکریم به همراه یک اسلحه شکاری و تعدادی فشنگ کشف و ضبط و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی گردید.
  کشف دو اسلحه قاچاق و لاشه یک قرقاول در شهرستان نکا

  روز چهارشنبه ۹۴/۶/۱۸ نیروهای یگان محیط زیست شهرستان نکا در استان مازندران حین گشت و کنترل در اطراف روستای للرد با دو نفر شکارچی متخلف برخورد نمودند.
  رییس اداره حفاظت محیط زیست نکا در این باره گفت: محیط بانان جهت برخورد با متخلفین وارد عمل شده و پس از ۳ ساعت تعقیب و گریز موفق شدند هر دو شکارچی غیرمجاز را بازداشت نمایند.

  محمد علی طالبی اظهار داشت: از متخلفین دو قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز (قاچاق)، شش تیر فشنگ و لاشه یک قرقاول کشف و ضبط گردید.

  متهمین به جرم حمل و استفاده از سلاح غیرمجاز و شکار غیرقانونی جانوران وحشی به مراجع قضایی معرفی شدند.  بازداشت عامل شکار غیرمجاز ۲۲ پرنده وحشی در سیستان و بلوچستان


  نیروهای یگان محیط زیست شهرستان ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان حین گشت و کنترل در مناطق آزاد این شهرستان یک نفر شکارچی غیرمجاز را مشاهده و بازداشت نمودند.

  فرمانده یگان محیط زیست سیستان و بلوچستان در این باره گفت: از این متخلف لاشه ۲۲ عدد انواع پرندگان وحشی و یک قبضه اسلحه شکاری کمرشکن کشف و ضبط گردید.

  حمید ریگی اظهار داشت: متهم یه جرم شکار غیرمجاز جانوران وحشی به مراجع قضایی معرفی گردید.
  ۱۱ میلیون و پانصد هزار ریال ضرر و زیان ۵ تیهو و ۱۵ کبوتر چاهی از شکارچی متخلف در لارستان اخذ شد

  به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر حضور شبانه یک شکارچی متخلف و صید کبوتر چاهی با تور از درون قنات ها و چاه ها، نیروهای یگان محیط زیست لارستان یک نفر مظنون را در این رابطه شناسایی نمودند.
  رییس اداره محیط زیست لارستان در این باره گفت: محیط بانان پس از هماهنگی با دادستان و اخذ نیابت قضایی ورود به منزل، بصورت غافلگیرانه وارد خانه مظنون شدند.

  خدانظر انصاری اظهار داشت: در جریان بازرسی از منزل این شکارچی متخلف یک رشته تور زنده گیری، لاشه ۱۵ عدد کبوتر چاهی، لاشه پنج عدد تیهو و یک قبضه اسلحه پنج تیر پران کشف و ضبط گردید.


  متهم پس از واریز مبلغ ۱۱ میلیون و پانصد هزار ریال ضرر و زیان وارده به محیط زیست (۲ میلیون ریال بابت هر یک عدد تیهو و ۱۰۰ هزار ریال بابت هر یک عدد کبوتر چاهی) جهت رسیدگی به جرم به مراجع قضایی معرفی گردید.

  ویرایش توسط RAMIN : 12th September 2015 در ساعت 08:37 AM
  همیشه و در همه حال به طبیعت احترام بگذاریم و حق زندگی برای حیوانات را هم محترم بشماریم​

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. خریدار رفلکتور متال 150وات دوتا یا یدونه دوتایی
  توسط erfan2251 در انجمن بازارچه پارسی پت - خرید و فروش آکواریوم، ماهی و حیوانات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 11th September 2015, 08:52 PM
 2. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 5th September 2015, 05:07 PM
 3. دستگیری صیاد هوبره پیش از اقدام به صید
  توسط RAMIN در انجمن اخبار حیات وحش
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 30th October 2013, 09:40 AM
 4. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 7th October 2013, 12:57 AM
 5. تفریح شنیع اعراب، ظلم موازی به صید و صیاد/ تصویری
  توسط A & H در انجمن حمایت از حقوق حیوانات
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 10th November 2011, 03:05 PM

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ