جدیدترین دوربین فاقد آیینه شرکت المپوس با قیمتی منطقی و مقرون به صرفه معرفی گردید

جدیدترین دوربین فاقد آیینه شرکت المپوس با قیمتی منطقی و مقرون به صرفه معرفی گردید. این دوربین که Olympus E-M10 Mark II نام دارد ، بدنه ای فلزی داشته و تنظیمات دستی آن پیشرفته گردیده و با قیمتی تنها در حدود 600 دلار در اختیار کاربران است. این دوربین که نسل دوم و نسخه ی پیشرفته تر دوربین المپوس Olympus E-M10 است ، حسگر 16 مگاپیکسلی با اندازه ی میکرو سه چهارم دارد . صفحه نمایش ان سه اینچی لمسی و متحرک است . اما این دوربین به برخی ویژگی ها و گزینه های بیشترمجهز گردیده که مهم ترین آنها وجود لرزشگیر پنج مرحله ای 5-axis است.
از جمله دیگر گزینه های اضافه ی این دوربین می توان به گزینه های WiFi و NFC اشاره کرد که جفت شدن دوربین با گوشی های موبایل را راحت تر ساخته و کار اشتراک گذاری عکس را سهل می سازند.
در بخش فیلمبرداری شرکت المپوس ترجیح داده تا با حفظ عملکردی محافظه کارانه همچنان از کیفیت فول اچ دی استفاده کند و به سراغ 4k نرود. دلیل این محافظه کاری اما چندان روشن نیست.
این دوربین اواسط ماه سپتامبر وارد بازار بریتانیا می شود. قیمت بدنه این دوربین 550 دلار برآورد شده است . بسته به انواع لنز های مورد استفاده قیمت کیت این دوربین به شرح زیر تغییر می کند.
-دوربین با لنز
-دوربین با لنز 750 دلار
-دوربین با لنز 799 دلار

لینک:جدیدترین دوربین فاقد آیینه المپوس معرفی شد.