طی مراسمی در حرم مطهر امام خمینی (ره)؛
اهدای جایزه ملی ضامن آهو به محیط بانان نمونه کشور

تهران-ایرنا-امروز شنبه (7 شهریور) همزمان با ششمین روز از هفته دولت در مراسمی با حضورمعاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و کارکنان این سازمان درحرم مطهر امام راحل و نثار تاج گل، ازمحیط بانان نمونه کشور با اهدای جایزه ملی 'ضامن آهو ' تقدیر خواهد شد.


به گزارش گروه علمی ایرنا، در ششمین روز ازهفته دولت معصومه ابتکار به همراه معاونین ، مدیران و جمعی از محیط بانان و کارکنان این سازمان ظهر امروز با حضور در حرم مطهر حضرت امام (ره ) و نثار گل با آرمان های رهبرکبیرانقلاب اسلامی ایران و ****ی انقلاب و جنگ تحمیلی تجدید پیمان می کنند.


به مناسبت روز محیط بان، همزمان با حضور درمرقد مطهر امام راحل(ره) ، مراسم بزرگداشت مقام محیط بان و تقدیر از محیط بانان برگزیده با حضور حجت الاسلام سید حسن خمینی برگزارمی شود.

در این مراسم از بین 2700 محیط بان درسراسر کشور 70 محیط بان به عنوان محیط بان نمونه کشوری با دریافت جایزه ملی ' ضامن آهو ' تقدیر خواهند شد.

این مراسم با همکاری سازمان محیط زیست و بنیاد ملت وابسته به بانک ملت به دلیل اهمیت محیط بانی، در راستای همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست و پشتیبانی ازمحیط بانان با عنوان اهدای جایزه ملی' ضامن آهو ' توسط بنیاد ملت تدارک دیده شده است.

منبع:ایرنا