فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  156
لایک لایک:  149
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44
    کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.06
    تعداد ارسال ها
    5,807
    ممکنه تا چند ماه هم نمیره ولی ۲ هفته زمان زیادیست. به جای این مدت زمان طولانی، هر روز غذا دهی رو با یک دانه پلت غذای خشک شروع کنید. سعی کنید ماهی رو حریص نگه دارید تا به محض انداختن غذا توی آب حمله کنه و ببلعتش. در این صورت هر بار که غذای خشک رو بندازید حد اقل دفعه اول رو بدون اینکه بفهمه چی بوده میخوره .... ممکنه کمی بازی کنه و در نهایت پس بده بیرون غذا رو ولی به مرور عادت میکنه.
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو میرود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.

به سوالاتی که در پیام خصوصی پرسیده میشه پاسخی نمیدم، در تاپیک ها بپرسید و لینکش رو برام ارسال کنید!

کاربر تازه وارد

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    21100
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    2
    سلام
    من یه اروانا سیلور حدود 25 سانت دارم چند روز پیش یه ضربه به شیشه اکواریوم خورد الان 3 . 4 روزه غذا نمیخوره و تا از کنار اکواریوم رد میشم در میره خودشو میکوبه به شیشه وهمش فرار میکنه دیروز یه پارچه انداختم رو اکواریوم که کلا جایی رو نبینه البته چراغ اکواریوم روشنه و داخل اکواریوم 5 تا ماهی تگزاس هم هست نمیدونم چیکارش کنم دوباره به غذا بیفته دیروز دل گاو هم بهش دادم نخورد همش شنا می کنه در سطح اب و از کنار غذا رد میشه لطفا یکی بگه چیکارش کنم نگرانشم

کاربر تازه وارد

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    21100
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    2
    سلام
    من یه اروانا سیلور حدود 25 سانت دارم چند روز پیش یه ضربه به شیشه اکواریوم خورد الان 3 . 4 روزه غذا نمیخوره و تا از کنار اکواریوم رد میشم در میره خودشو میکوبه به شیشه وهمش فرار میکنه دیروز یه پارچه انداختم رو اکواریوم که کلا جایی رو نبینه البته چراغ اکواریوم روشنه و داخل اکواریوم 5 تا ماهی تگزاس هم هست نمیدونم چیکارش کنم دوباره به غذا بیفته دیروز دل گاو هم بهش دادم نخورد همش شنا می کنه در سطح اب و از کنار غذا رد میشه لطفا یکی بگه چیکارش کنم نگرانشم

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.06
    تعداد ارسال ها
    5,807
    لازم نیست دور تانک رو پارچه بکشید، اینجوری هر بار که اون پارچه رو بردارید عملا بیشتر از قبل میترسه. علائم انگل پوستی و ... نداره؟ خودشو به اشیا تانک نمیماله؟ عکس آرواناتون رو در سایت بزارید و وضعیت ماهی رو بر اساس این تاپیک گزارش کنید:

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=617
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو میرود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب.

به سوالاتی که در پیام خصوصی پرسیده میشه پاسخی نمیدم، در تاپیک ها بپرسید و لینکش رو برام ارسال کنید!

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)