کاسکو سخنگو یا طوطی های خاکستری آفریقایی یک نوع منحصر به فرد و بسیار محبوب از انواع طوطی سانان می باشد. این نوع از طوطی بهترین سخنگو در میان انواع طوطی سانان معرفی شده و عمده ترین دلیل جذابیت این طوطی نیز به همین دلیل می باشد. هم چنین باید گفت که کاسکو پرنده ای بسیار باهوش ، زیرک و مهربان است که اغلب به عنوان یک همدم ، موجودی دوست داشتنی می باشد و لحظات شادی را برای صاحبانش به ارمغان می آورد. هم چنین کاسکو علاوه بر تقلید و سخن گویی چنان چه مورد آموزش مناسبی قرار گیرد درک خوبی نیز از مفاهیم کلمات و رفتارها کسب خواهد نمود.


یکی از مواردی که در لیست فروش طوطی کاسکو فروشگاه دنیای پرندگان قرار دارد فروش طوطی کاسکو سخنگو جوان دستی می باشد که یک طوطی بسیار باهوش و دوست داشتنی می باشد که در حال حاضر ۱٫۵ ساله است و به خوبی رام و دستی شده است و دارای رفتاری کاملا دوستانه با اطرافیانش نیز می باشد . هم چنین این کاسکو جوان توانایی بیان ۸ کلمه را با تن صدایی زیبا دارد و کاملا مستعد یادگیری تعداد بیشتری کلمه نیز می باشد.

برای بازدید از فروشگاه و خرید طوطی کاسکو سخنگو جوان دستی و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰