کاسکو سخنگو یا طوطی های آفریقایی گونه ای ویژه و منحصر به فرد از خانواده ی طوطی سانان می باشد که این نوعطوطی در درک کلمات و رفتار و هم چنین تقلید و بیان کلمات طوطی منحصر به فردی می باشد که با اطمینان می توان گفت که هیچ یک از سایر گونه های طوطی سانان این توانایی ها را در این سطح ندارند. هم چنین کاسکو سخنگو گونه ای محبوب در جوامع بشری است و با سایر حیوانات خانگی چون سگ و گربه در رقابت می باشد . اغلب افرادی که علاقه مند به کاسکو می باشند خرید جوجه کاسکو و یا کاسکو جوان را ترجیح می دهند ، چرا که در این سن می توانند مطابق میل خود کاسکو را تربیت کنند.
یکی از مواردی که در لیست خرید طوطی کاسکو دنیای پرندگان قرار دارد خرید جوجه کاسکو دستی شده زیبا ۱ ساله می باشد که یک کاسکو بسیار زیبا ، شاداب با پرهایی مرتب و منظم چیده شده است که از سلامتی کامل برخوردار است و هم چنین به خوبی رام و دستی گشته است و یک طوطی کاملا اهلی است و کاملا مناسب افرادی است که تمایل به آموزش کاسکو خود دارند.

برای بازدید از فروشگاه و خرید جوجه کاسکو دستی شده زیبا ۱ ساله و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰