کاسکو african grey parrot یک نوع طوطی خاص از میان سایر طوطی سانان می باشد که بسیار باهوش می باشد به طوری که به خاطر میزان هوش بالا در میان حیوانات خانگی بسیار محبوب قرار گرفته و در مواردی که با سگ و گربه نیز به عنوان یک حیوان خانگی محبوب رقابت می نماید . هم چنین درجه ی هوش این طوطی خاص قابل مقایسه با میمون می باشد. به دلایلی که ذکر شد کاسکو در میان تمام جوامع بشری دارای طرفداران خاص خود می باشد و هموراه افراد بسیار تمایل به خرید کاسکو دارند. با وجود مشغله های بسیار روزمره برخی افراد تمایل به خرید کاسکو بالغ اهلی دارند.


یکی از مواردی که در لیست پیشنهادات خرید طوطی کاسکو فروشگاه دنیای پرندگان قرار دارد خرید کاسکو بالغ دستی سخنگو شاداب می باشد که یک طوطی کاسکو بسیار جذاب و استثنایی با رفتاری متمایز می باشد که دارای درک بسیار بالایی از معانی کلمات و مفاهیم رفتارها می باشد و تنها یک مقلد سخنگو نیست بلکه با درک کامل به گفتگو می پردازد ، این طوطی ۵ ساله که یک طوطی باهوش است بیش از ۶۰ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت واضح بیان می کند و مستعد یادگیری نیز می باشد.

برای بازدید از فروشگاه و خرید کاسکو بالغ دستی سخنگو شاداب و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.


هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰