خرید طوطی کاسکو بالغ شاداب دستی و سخنگو

کاسکو یاهمان طوطی خاکستری آفریقایی یک نوع طوطی خاص با ویژگی های منحصر به فرد و جذابیت های بسیار بالا می باشد که هر فردی را مجذوب خود می نماید و این جذابیت ها شامل هوش و استعداد بسیار بالا ، قدرت سخن گویی مناسب ، رفتار اجتماعی و دوستانه بسیار مناسب می باشد . به طور کلی افراد که علاقه مند به نگهداریکاسکو می باشند باید زمان کافی برای نگهداری ، مراقبت و آموزش کاسکو صرف کنند تا بتوانند لحظات شادی را همراه با کاسکو خود تجربه نمایند. هم چنین کاسکو اغلب به دلیل داشتن طول عمر بالا به عنوان یک همدم نگهداری می گردد و هدف از تربیت کاسکو نیز همراهی طی سالیان سال می باشد.


یکی از مواردی که در لیست پیشنهادات خرید طوطی کاسکو دنیای پرندگان قرار دارد خرید طوطی کاسکو بالغ شاداب دستی و سخنگو می باشد که یک طوطی بسیار زیبا و دوست داشتنی با رفتاری کاملا دوستانه و اجتماعی با اطرافیانش می باشد که به خوبی رام واهلی شده است و هم چنین توانایی خوبی در سخن گویی نیز کسب کرده است به گونه ای که در حال حاضر که ۲ ساله می باشد توانایی بیان ۳۲ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح دارد.

برای بازدید از فروشگاه و خرید طوطی کاسکو بالغ شاداب دستی و سخنگو و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰