فروش طوطی کاسکو سخنگو و بالغ

کاسکو یک طوطی بسیار زیبا و دوست داشتنی با توانایی های کاملا خارق العاده می باشد که هیچ طوطی دیگری توانایی های آن را ندارند . هم چنین از کاسکو اغلب به عنوان یک طوطی مهربان و یک همدم خانگی طولانی مدت که سال های سال در کنار صاحبانش زندگی می کند یاد می گردد. هم چنین از ویژگی های یک کاسکو می توان به هوش و استعداد بی نظیر ، قدرت سخن گویی و یادگیری می توان اشاره نمود. هم چنین برای خرید کاسکو اغلب خرید جوجه کاسکو پیشنهاد می گردد چرا که آموزش جوجه کاسکو بسیار راحت تر و بهتر از کاسکو بالغ می باشد .


یکی از مواردی که در لیست فروش طوطی دنیای پرندگان قرار دارد فروش طوطی کاسکو سخنگو و بالغ است که یک طوطی کاسکو کاملا سالم با پرهایی کاملا صاف و مرتب چیده شده است و هم چنین این کاسکو سخنگو به خوبی رام واهلی شده است و روی دست می آید و یک طوطی کاملا اجتماعی می باشد که رفتاری دوستانه با اطرافیانش نیز دارد ، هم چنین این کاسکو سخنگو در حال حاضر که ۳ ساله است توانایی بیان ۴۵ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح دارد و مستعد یادگیری تعداد بیشتری کلمه نیز می باشد.

برای بازدید از فروشگاه و خرید طوطی کاسکو سخنگو و بالغ و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰