فروش مرغ مینا سخنگو دستی شده زیبا

مرغ مینا پرنده ای از خانواده ی سارها با جثه ای کوچک می باشد که دارای توانایی بسیار بالایی در تقلید صدا و سخن گویی می باشد و همواره به عنوان یک مقلد استثنایی از آن یاد می شود ، این ویژگی مرغ مینا باعث شده تا در میان پرندگان محبوب و پر طرفدار دنیا دسته بندی گردد. منشا مرغ مینا هند است و حدد ۳۰۰۰ سال پیش برای اولین بار در هند اهلی شد و با توجه به اینکه پرنده ای اجتماعی بود سپس به سایر نقاط جهان نیز فرستاده شد و تجارت آن آغاز گردید. مرغ مینا دارای بدنی سیاه رنگ است که در برخی نواحی رنگ سفید در کنار سیاه جلوه ی خاصی به آن بخشیده است.


یکی از مواردی که در لیست فروش مرغ مینا مینا دنیای پرندگان قرار دارد فروش مرغ مینا سخنگو دستی شده زیبا است که یک مرغ مینا کاملا سالم و شاداب است که به خوبی رام و دستی شده است و یک مرغ مینا کاملا اهلی است که توانایی خوبی نیز در سخن گویی کسب کرده است ، به طوری که در حال حاضر که ۲ ساله است توانایی بیان ۳۵ کلمه را کسب کرده است.

برای بازدید از فروشگاه و خرید مرغ مینا سخنگو دستی شده زیبا و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.
هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰