کاسکو یک نوع طوطی باهوش با خصوصیات رفتاری بسیار خاص و استثنایی می باشد که همواره به عنوان باهوش ترین و جذاب ترین طوطی در سطح جهان مطرح است. اگرچه کاسکو در گروه زیباترین طوطی ها قرار نگرفته است و از نظر زیبایی قادر به رقابت با بسیاری از طوطی ها نمی باشد اما از قابلیت های بسیار منحصر به فردی برخوردار است که از این جهت هیچ طوطی دیگری قدرت رقابت با کاسکو را ندارد. از جمله ویژگی های استثنایی کاسکو می توان به میزان هوش و استعداد بسیار بالا ، قدرت سخن گویی استثنایی و یادگیری فوق العاده کاسکو اشاره نمود.


یکی از مواردی که در لیست پیشنهادات خرید کاسکو دنیای پرندگان قرار دارد خرید کاسکو بالغ سخنگو اهلی شده و باهوش است که یک طوطی بسیار شاداب و کاملا سالم با پرهایی مرتب و منظم چیده شده و چشمانی براق است و یک طوطی بسیار باهوش و استعداد است به طوری که اکنون که در سن ۳ سالگی قرار دارد توانایی بیان ۴۳ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح کسب کرده است و درک خوبی نیز از کلمات و رفتارها نیز دارد.

برای بازدید از فروشگاه و خرید کاسکو بالغ سخنگو اهلی شده و باهوش و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰