خرید کاسکو بالغ سخنگو دم قرمز

کاسکو یک نوع طوطی از انواع طوطی سانان می باشد که به دلایل خاصی در گروه محبوب ترین طوطی ها معرفی گردیده است ، عمده ترین دلیل محبوبیت یک کاسکو مربوط به هوش و استعداد بی نظیر آن می باشد به طوری که هوش یک کاسکو در حد یک کودک ۴-۵ ساله ی انسان تخمین زده شده است و توانایی بسیار مناسبی در یادگیری و درک مفاهیم نیز دارد ، هم چنین کاسکو یکی از بهترین طوطی های سخنگو می باشد. اغلب افراد نیز تمایل به خریدکاسکوجوان دارند تا بتوانند آن را مطابق میل و سلیقه ی خود تربیت نمایند.


یکی از مواردی که در لیست پیشنهادات خرید طوطی کاسکو فروشگاه دنیای پرندگان قرار دارد خرید کاسکو بالغ سخنگو دم قرمز می باشد که یک طوطی کاسکو بسیار باهوش و شاداب و کاملا سالم است که به خوبی رام و اهلی شده است و روی دست می آید و رفتاری کاملا دوستانه و اجتماعی با اطرافیانش نیز دارد . هم چنین این طوطی کاسکو دنیای پرندگان در حال حاضر ۳ ساله می باشد و توانایی بیان ۴۵ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح بیان می کند.

برای بازدید از فروشگاه و خرید کاسکو بالغ سخنگو دم قرمز و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۳۲۹۰