فروش طوطی کاسکو دم قرمز جوان سخنگو

کاسکو یا طوطی خاکستری آفریقایی یک گونه از هزاران گونه ی طوطی سانان می باشد که دارای ویژگی های عمومی یک طوطی می باشد و علاوه بر این ویژگی ها یک سری خصوصیات منحصر به فرد و جذاب دارد که به دلیل این ویژگی های بسیار جالب به یک پرنده ای جذاب و محبوب تبدیل گردیده است . از ویژگی های منحصر به فرد کاسکو که آن را قابل رقابت با سایر حیوانات خانگی نیز گردانیده داشتن قدرت هوش و استعداد بالای کاسکو می باشد که هم سطح هوش میمون در نظر گرفته شده است و علاوه بر تقلید و سخن گویی قابلیت درک مفاهیم و رفتارها را نیز دارد.


یکی از مواردی که در لیست فروش طوطی کاسکو دنیای پرندگان قرار دارد فروش طوطی کاسکو دم قرمز جوان سخنگو می باشد که یک طوطی بسیار شاداب و باهوش است و به خوبی رام و اهلی شده است و روی دست می آید و دارای رفتاری کاملا اجتماعی و دوستانه با اطرافیانش نیز می باشد ، طوطی کاسکو دنیای پرندگان در حال حاضر ۱٫۵ ساله می باشد و بسیار مستعد یادگیری است و در حال حاضر نیز توانایی بیان ۱۰ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح بیان می کند.

برای بازدید از فروشگاه و خرید طوطی کاسکو دم قرمز جوان سخنگو و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.

هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰