فروش کاکادو ملوکان سخنگو

طوطی کاکادو ملوکان یک گونه از انواع کاکادوها می باشد که بومی ملوکاس و استرالیا است که به عنوان بزرگ جثه ترین کاکادو سفید رنگ جهان تاکنون معرفی شده است . کاکادو ملوکان همانطور که در بالا ذکر شد یک کاکادو سفید رنگ با پرهای سفید – صورتی است که البته در ناحیه زیرین بال ها پرها به رنگ زرد کم رنگ دیده می شوند. کاکادو ملوکان یکی از بهترین کاکادوهای سخنگو می باشد که از قدرت سخن گویی بسیار بالایی نیز برخوردار است . به طور عمده رژیم غذایی کاکادو ملوکان گیاه خواری است ، البته توان گوشت خواری و حشره خواری را نیز دارد.


یکی از مواردی که در لیست فروش طوطی فروشگاه دنیای پرندگان قرار دارد فروش کاکادو ملوکان سخنگو می باشد که یک طوطی کاکادو بسیار زیبا و شاداب با پرهایی مرتب و منظم چیده شده است و از سلامتی کامل به صورت تضمینی برخوردار است و هم چنین توانایی خوبی نیز در سخن گویی کسب کرده است و مستعد یادگیری تعداد بیشتری کلمه نیز می باشد. کاکادو ملوکان دنیای پرندگان در حال حاضر توانایی بیان ۵ کلمه را با تن صدایی زیبا و به صورت کاملا واضح کسب کرده است.


برای بازدید از فروشگاه و خرید کاکادو ملوکان سخنگو و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت ها می توانید به فروشگاه و نمایشگاه دنیای پرندگان مراجعه نمایید.


هادی ندافی: ۰۹۱۲۴۴۰۳۲۹۰