استفاده از چوب نشانگر برای آموزش طوطی ( قسمت دوم )


قبل از شروع این تمرین ، باید تمرین استفاده از چوب نشانگر برای آموزش طوطی ( قسمت اول ) رو انجام بدین

فاز دوم تمرین با چوب نشانگر رو مشاهده میکنید . تو این فیلم طوطی کاملا با چوب نشانگر آشنا شده و یاد گرفته که با دنبال کردن چوب در اطراف قفس میتونه به جایزه برسه .. طوطی مجبوره که فکر کنه چطور میتونه چوب رو با منقارش لمس کنه ..

تو این تمرین چوب ثابت نگه داشته میشه و طوطی با توجه به جایزه ای که براش در نظر گرفته شده باید خودش به سمت چوب حرکت کنه . همونطور که در فیلم هم نشون داده شده ، گاهی اوقات طوطی مکث میکنه .. تو این شرایط باید بهش اجازه بدید که فکر کنه .. چوب رو به سمت طوطی حرکت ندید و اجازه بدین خودش به سمت چوب حرکت کنه .

در نهایت میبینید که طوطی به صاحبش اجازه میده که دست رو داخل قفس ببره و این بازی جذاب رو داخل قفس ادامه بده .. احتیاطش رو موقع گرفتن جایزه میبینید .. اما از انجام این بازی لذت میبره چون میدونه اگه این بازی رو درست انجام بده به جایزه میرسه

با این روش بدون اینکه تماسی با طوطی داشته باشید میتونید با طوطی در تعامل باشید .. این بازی باعث میشه طوطی یاد بگیره به شما اعتماد کنه .

با استفاده از چوب نشانگر شما میتونید طوطی رو از قفس خارج کنید ، روی دست آوردن رو باهاش تمرین کنید ، سایر آموزش ها رو به طوطی یاد بدین ، عادت گاز گرفتن رو از بین ببرید .. این آموزش ها با استفاده از چوب نشانگر به زودی در همین بخش قرار میگیره ...

موفق باشید