فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  47
لایک لایک:  44
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
 1. #1
  مدیر انجمن طبیعت و حیات وحش
  مدیر سایت گالری عکس

  تخصص
  -
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  ماهی
  تاریخ عضویت
  Oct 2012
  شماره عضویت
  10572
  میانگین پست در روز
  4.13
  تعداد ارسال ها
  7,735

  5 خطرناک‌ترین نژادهای سگ در دنیا+تصاویر  عوامل مختلفی برای تعیین میزان خطرناک بودن سگ ها وجود دارد، و البته این مسئله از نظر بسیاری از محققان مردود است. پس شاید درست نباشد که بی رحمانه به یک سگ برچسب «خطرناک» بزنیم.

  با اینحال می دانیم برخی از سگ ها، در صورت حمله به افراد و حیوانات، پتانسیل بیشتری برای آسیب رساندن به آن ها دارند و بر این اساس 25 نوع از خطرناک ترین سگ ها را انتخاب و معرفی می کنیم و معیار انتخاب، پتانسیل آن ها برای آسیب جدی رساندن و یا کشتن افراد و حیوانات است.


  بخاطر داشته باشید اکثر سگ ها با تمایل به کسب رضایت صاحبانشان پرورش و رشد می یابند. بنابراین اکثر حوادثی که سگ ها می آفرینند، ریشه در تربیت نادرست و سختگیری صاحبانشان دارد.

  25- Tosa Inu


  توسا اینو یک سگ بزرگ است با 60 تا 90 کیلوگرم وزن و 60 تا 80 سانتی متر قد. اصولا آن را به عنوان سگ جنگجو پرورش می دهند. این سگ خطرناک محسوب می شود و نگهداری آن (از نظر قانونی) در برخی کشورها ممنوع است.

  24- American Bandogge


  سگی بسیار قوی که نژاد آن ترکیبی از پیت بول تریر (Pit Bull Terrier) امریکایی و بولدوگ (Mastiff) ناپلی است. اصولا این سگ ها برخلاف ظاهر عضلانی شان، برای جنگیدن تربیت نمی شوند. با این وجود برخی از آن ها را به عنوان سگ جنگی تربیت می کنند و به کار می گیرند.

  23- Cane Corso


  کین کورسو نیز سگی عضلانی است که وزن آن حدود 45 تا 68 کیلوگرم است. این نژاد مشهور است به آخرین گونه از سگ شکاری «Mastiff» و از نسل «Canis Pugnax» که توسط رومی ها در جنگ ها استفاده می شد.

  22- Bull Terrier


  این سگ با کله بزرگ و تخم مرغی شکلش شناسایی می شود. بول تریر، سگ هایی بشدت قوی هستند. آن ها لزوما وحشی نیستند اما نسبت به تحریک بسیار حساس اند و این خصیصه موجب می شود که (در برابر حیوانات کوچکتر) در رده سگ های خطرناک قرار گیرند.

  21- Rhodesian Ridgeback


  این سگ اصالتا از جنوب آفریقا ست. و از مشخصه هایش توانایی محافظت از شکاری که صاحبش گرفته، در برابر شیرها است. این سگ شکاری نیمه اهلی، وفادار و باهوش است اما از غریبه ها خوشش نمی آید. لازم است با آنها به خوبی مدارا شود و خوب تربیت شوند. از آموزش های سختگیرانه خودداری شود و در عوض مهارتهای اجتماعی آن ها تقویت شود، زیرا می توانند بسیار حساس و متهاجم شده و اصطلاحا روی سگ شان بالا بیاید.

  20- Dogo Argentino


  دوگو آرژانتینو، سگی بزرگ، سفید، ماهیچه ای است و در آرژانتین پرورش یافته است. این سگ اصولا به منظور شکارهای بزرگ، از جمله یوزپلنگ و گراز وحشی تربیت می شود. آرژانتینو با وجود آنکه بسیار قوی و عضلانی است، برای انسان ها کاملا بی خطر است. با این وجود، نگهداری آن ها در انگلستان غیر قانونی است.

  19- Boer Boel


  بور بول یک سگ بولدوگ بزرگ و از نژاد آفریقای جنوبی است. این سگ برای حفاظت از خانه یا مزرعه تربیت می شود. بور بول ها در برابر حیوانات درنده، معمولا در خط اول دفاع قرار می گیرند و در رد یابی بسیار مهارت دارند. آن ها وفادرند و از خانواده شان با تمام وجود محافظت می کنند.

  18- Gull Dong


  گل دونگ (که به بولداگ پاکستانی نیز مشهور است) نژادی مابین «Gull Dong» و «Bully Kutta» دارد. بسیار قوی و قدرتمند است. این سگ معمولا به طور خاص به عنوان سگ جنگی تربیت می شود، و به متهاجم بودن و غیر قابل کنترل بودن مشهور هستند.

  17- Basenji


  بسنجی از نژاد سگ های شکاری است که از آفریقای مرکزی آمده، و در رده سگ های تیزبین قرار می گیرد. آنها بسیار تیز، کنجکاو و مهربان هستند. بسنجی ها زیاد با غریبه ها جور نمی شوند، و از لحاظ قابل تربیت بودن (در میان دیگر سگ ها)، در پایینترین رده ها قرار می گیرند.

  16- Saint Bernard


  سنت برنارد سگی است بسیار بزرگ، که نخستین بار در کوه های آلپ ایتالیا و سوییس دیده شده است. این سگ اصولا به عنوان سگ امداد نجات تربیت می شود. این سگ ها معمولا عظیم الجثه هستند و در امداد نجات آلپ به کار گرفته می شوند. سنت برنارد (مثل بقیه سگ های بزرگ) آموزش می بیند که با غریبه ها و سگ های بزرگ دیگر ارتباط اجتماعی بهتری برقرار کند و لازم است تربیت آن ها از دوره نوزادی صورت گیرد تا از رفتار متهاجمانه آن ها جلوگیری شود.

  15-American Bulldog


  بولداگ آمریکایی سگ سنگین وزن و عضلانی است. در حالت کلی رفتار دوستانه و مطلوبی دارند، اما گاهی با بالا رفتن اعتماد به نفس شان کله شقی هایی از خود نشان می دهند. اصوصا این نوع سگ، به عنوان سگ مزرعه پرورش می یابد که می تواند از دام نگهداری کند، با گراز بجنگد، حشرات را بکشد و از اموال صاحب خود نگهداری کند.

  14-Great Dane


  این سگ، به «German Mastiff» و یا «DanU_ ;21>eund» نیز معروف است، و معمولا سایز بسیاز بزرگی دارد. این سگ رکوردار بلندقد ترین سگ، (112 سانتی متر) است. و برای شکار گراز وحشی و گوزن در آلمان تربیت می شود.

  13- Fila Brasileiro


  این سگ، با نام «بولدوگ برزیلی» نیز شناخته می شود. قدرت ردیابی بسیار بالایی دارد. می تواند بسیار متهاجم و خشن شود. نگهداری این سگ نیز بخاطر سایز بزرگ و سرشت و پتانسیل تهاجمی او در بسیاری کشور ها ممنوع است.

  12-Perro de Presa Canario


  این سگ بزرگ اصولا برای نگهداری دام پرورش می یابد. اسم این سگ اسپانیولی است و به «سگ قناری گیر» معروف است. لازم است در نوزادی مهارتهای اجتماعی و آموزش حرف شنوی بگیرد. این سگ، در برخی موقعیت ها می تواند نسبت به دیگر سگ ها، و یا با مضنون شدن به غریبه ها، بسیار متهاجم شود.

  11-Akita Inu


  این سگ در مناطق کوهستانی ژاپن دیده می شود. و دو گونه آمریکایی و ژاپنی دارد. خصیصه اش: قوی، مستقل، نافذ، و مهربان با اعضای خانواده، و اما دشمنی با غریبه ها.

  10-Boxer


  با اینکه ذاتا متهاجم نیست، بخاطر 48 حادثه ناخوشایند که این سگ ها از سال 1982 تا 2012 آفریدند، در دسته 25 سگ خطرناک قرار می گیرد. نژادش آلمانی است و از 23 تا 32 کیلو وزن دارد. بسیار با انرژی، سرزنده، و باهوش و کله شق است.

  9-Wolf Hybrid


  همانطور که از نام آن مشخص است این سگ به سگ گرگی نیز معروف است (معمولا گرگ خاکستری). در نتیجه این سگ دو رگه، صفات ژنتیکی دارد که (نسبت به سگ ها و یا گرگ ها) چندان قابل پیش بینی نیست.

  8-Chow Chow


  این سگ ها اگر چه بنظر می رسد مستقل و غیر صمیمی باشند، به صاحبانشان بسیار وفادارند. (مگر آن که متهاجم تربیت شوند). اصالتا چینی هستند، وزنی حدود 23 تا 32 کیلو دارند. می توانند بخوبی از صاحبان خود (در برابر غریبه ها) محافظت کنند. در رده سگ های ریسک پذیر قرار می گیرند. و بخاطر 238 مورد تلفاتی که از سال 1979 تا 1998 به بار آورده اند نگهداری آن ها بدون مجوز امکانپذیر نیست. با وجود آنکه می توان آن ها را در خانه و آپارتمان نگهداری کرد، لازم است فعالیت های فیزیکی داشته و ورزش کنند تا حیوانات خانگی خطرناک تبدیل نشوند.

  7-Doberman Pinschers


  مشخصه شان تیزی، وفاداری و هوشمندی است. این سگ ها بهترین سگ های نگهبان هستند. تنها زمانی حمله می کنند که خانواده یا اموالشان در معرض خطر باشد. نژادشان آلمانی است و وزنی حدود 30 تا 40 کیلو دارند. با اینکه به عنوان سگ نگهبان یا سگ پلیس نگهداری می شوند، در برابر غریبه ها و دیگر سگ ها، رفتاری پرخاشگرانه نیز از خود نشان می دهند. بخاطر وزن و قدرت قابل توجه، خصلت تهاجمی شان می تواند دردسر آفرین شود.

  6-Huskies


  در مناطق شمالی برای کشیدن سورتمه مورد استفاده قرار می گیرند. و همچنین به عنوان سگ مسابقه و ماجراجو نیز قابلیت های بالایی دارند. بخاطر غریزه قوی شکار می توانند برای حیوانات کوچکتر خطرناک باشند. این سگ اگر کسل شود می تواند خانمان برانداز شده و مصیبت به بار بیاورد.

  5- Alaskan Malamutes


  نژاد این سگ به سیبری بازمی گردد. به ورزش و تحرک روزانه احتیاج دارد تا بتواند شاد بماند. در غیرانصورت، کسل شده و نافرمان و یاغی می شود. این سگ بزرگ می تواند از 32 کیلو تا 45 کیلو وزن داشته باشد. می تواند برای حمل و نقل، همراه خوبی باشد و در برف و سورتمه کشی به کار گرفته شود. آن ها بسیار مستقل هستند، از زیر باران ماندن خوششان نمی آید، با حیوانات کوچکتر زیاد کنار نمی آیند، و به عنوان سگ نگهبان قابل اعتماد نیستند.

  4- Rottweiler


  سگ هایی بسیار قوی که غریزه نگهبانی و اتحاد دارند (یعنی می توانند به صورت گله سگ همکاری کنند). ذاتا پتانسیل رفتارهای خطرناک دارند که ریشه در رفتار غیر مسولانه، غفلت،تربیت ظالمانه و غیر اجتماعی بار آمدن از سوی صاحبانشان است. در غیر اینصورت، قدرت این سگ چیزی فرای حد تصور و غیر قابل اغماض است.

  3- German Shepherd


  این دسته سگ ها از نژاد آلمانی هستند و وزنی حدود 32 تا 45 کیلو دارند. به باهوشی، تیزی، اعتماد بنفس بالا، هوشیاری، و شجاعت معروف هستند، و معمولا به کار پلیس می آیند. اما باید به آن ها احتیاط کردن را آموزش داد، زیرا می توانند بیش از حد از خانواده و ملک خود دفاع کنند و اگر به درستی اجتماعی نشوند دردسرها می آفرینند.

  2- Pitbull


  اصطلاح پیت بول، نژاد هایی از سگ از جمله «American Pit Bull Terrier»، «Staffordshire Bull Terrier» و «American Bulldog» را در بر می گیرد.

  این دسته سگ ها برای حمله به گاو نر و گراز تربیت می شوند و نیز اکثریت آن ها برای جنگیدن با سگ، در بسیاری نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. این سگ در امریکا به عنوان خطرناکترین سگ شناخته شده است.

  1- Caucasian Ovcharka


  این سگ که به «Caucasian Shepherd» یا سگ قفقاز نیز معروف است. معمولا برای حفاظت از دام تربیت و به کار گرفته می شود. اعتماد به نفس بالایی دارد، پرخاشجو، مقتدر و شجاع است و قدرت دفاع بسیار بالایی دارد. اما اگر بدرستی تربیت و اجتماعی نشود کاملا غیر قابل کنترل و خطر آفرین می شود.  منبع:برترین ها
  همیشه و در همه حال به طبیعت احترام بگذاریم و حق زندگی برای حیوانات را هم محترم بشماریم​

 2. #2
  کاربر ثابت

  تخصص
  ماشینهای اداری
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  آرا_فلاورهورن
  تاریخ عضویت
  Feb 2011
  شماره عضویت
  3829
  میانگین پست در روز
  0.80
  تعداد ارسال ها
  2,009
  پس چرا ماستیف تبتی توی این لیست نیست؟
  فکر کنم پیتبول باید اول باشه چون بیشترین آمار حمله حتی به صاحب خودش رو داره

 3. #3
  همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

  تخصص
  biotechnology student
  محل سکونت
  گیلان
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  14693
  میانگین پست در روز
  0.69
  تعداد ارسال ها
  1,035
  این لیست واقعا جالب بود!اصلا معلوم نیس رو چ حسابیه! :\
  از رو هیکل گفتن خطرناکن?!
  هاسکی و مالاموت حتی امریکن بولداگ جز ارومترین و مهربونترین سگان
  راجب پیت باید بگم اسمش بقول معروف بد در رفته
  اگه سرچ کنید بیشترین آمار حمله ژرمن و بعد اون دابر و روت هست نه پیت بول!!!

 4. #4
  کاربرفعال

  تخصص
  study
  محل سکونت
  overland
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  rabbit
  تاریخ عضویت
  Jul 2014
  شماره عضویت
  16235
  میانگین پست در روز
  0.05
  تعداد ارسال ها
  68
  نمی دونم این درسته یا نه
  ولی اینو می دونم که گرین دین فقط جثه ی بزرگ داره و مناسب برای نگهبانی نیست ولی خیلی ترسناکه
  و همچنین زیبا ! از شما بابت ایجاد این تاپیک بسیار متشکرم
  رامین جان ممنون !!!
  ویرایش توسط hannaneh : 2nd September 2014 در ساعت 09:59 PM

 5. #5
  کاربرفعال

  تخصص
  study
  محل سکونت
  overland
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  rabbit
  تاریخ عضویت
  Jul 2014
  شماره عضویت
  16235
  میانگین پست در روز
  0.05
  تعداد ارسال ها
  68
  نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
  این لیست واقعا جالب بود!اصلا معلوم نیس رو چ حسابیه! :\
  از رو هیکل گفتن خطرناکن?!
  هاسکی و مالاموت حتی امریکن بولداگ جز ارومترین و مهربونترین سگان
  راجب پیت باید بگم اسمش بقول معروف بد در رفته
  اگه سرچ کنید بیشترین آمار حمله ژرمن و بعد اون دابر و روت هست نه پیت بول!!!
  در رابطه با گرین دین هم همینطوره گرین دین فقط تزئینی و همه از هیکلش می ترسن
  یه بار یه گیرین دین از پشتم رد شد خیلی بزرگ بود ولی وحشی نبود.

 6. #6
  کاربر ثابت

  تخصص
  ماشینهای اداری
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  آرا_فلاورهورن
  تاریخ عضویت
  Feb 2011
  شماره عضویت
  3829
  میانگین پست در روز
  0.80
  تعداد ارسال ها
  2,009
  نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
  این لیست واقعا جالب بود!اصلا معلوم نیس رو چ حسابیه! :\
  از رو هیکل گفتن خطرناکن?!
  هاسکی و مالاموت حتی امریکن بولداگ جز ارومترین و مهربونترین سگان
  راجب پیت باید بگم اسمش بقول معروف بد در رفته
  اگه سرچ کنید بیشترین آمار حمله ژرمن و بعد اون دابر و روت هست نه پیت بول!!!
  من خودم چند بار بدون هیچ دلیلی با حمله ی هاسکی مواجه شدم اصلا و اصلا مهربون نیست و کاملا خطرناکه
  سگی که خون گرگ توی رگشه آرومه؟
  وقتی بدون دلیل بهم حمله کردن صاحبشون با هزار بدبختی ساکتشون کردن
  نژاد های آمریکن بولی و بول تریر و پیتبول ها همگی خطر ناک هستن اسمشون بد در نرفته این خانواده اکثر اوقات مهار کردنشون توسط صاحبشون سخت میشه اصلا مغز و اعصاب درست حسابی ندارن آخه
  برا نگهداری از پیتبول توی آمریکا باید دوره ببینید و مجوز بگیرید تا اجازه داشته باشید این سگ رو با پوزه بند توی خیابون ببرید
  اما کدوم ژرمن رو با این وضع میبرن توی خیابون؟
  کدوم ژرمن دست صاحب خودش رو قطع میکنه؟
  توی یوتیوب هم تا اسم پیتبول بزنید سریع جلوش کلمه ی attack میاد
  ویرایش توسط StarFish : 2nd September 2014 در ساعت 10:14 PM

 7. #7
  همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

  تخصص
  biotechnology student
  محل سکونت
  گیلان
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  14693
  میانگین پست در روز
  0.69
  تعداد ارسال ها
  1,035
  هاسکی رگ نداره بلکه ژنش مشابه تره همه سگا در اصل و پایه گرگن
  هاسکی و هر سگی اگه درست تربیت نشه حمله میکنه تفاوتش اینه که تربیت هاسکی کمی دشوارتره و کسی متوجه نمیشه وقتی توانشو نداره سراغ هاسکی نره

  راججب مجوز والا نه دیده نه شنیده و نه تاحال جایی خوندم!نمیدونم شما از کجا میزنید این حرفو
  پیت و امریکن بولی برعکس بی نهایت خونگرمن و هر سگ گاردی حتی روت رو تو محیط های عمومی بغیر از پارک سگ و حومه شهر بدون پوزه بند جریمه میکنند و تنها شامل پیت نمیشه
  وقتی کسی توان تربیت نداره درست نیست بگه فلان سگ ذاتن وحشیه
  مثل موضوع کوچک شدن مغز دابر بعد از سه سالگی که تو ایران باب شده!
  فکر میکنین پایه و اساس داره?
  بعلاوه یوتوب معتبره بنظرتون?!
  چون از این نژاد برای جنگ استفاده میشده که الان غیر قانونی اعلام شده تو ایالات اینطور اسمش رو زبونا افتاده

 8. #8
  همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

  تخصص
  biotechnology student
  محل سکونت
  گیلان
  جنسیت کاربر
  زن
  نوع حیوان خانگی
  سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
  تاریخ عضویت
  Oct 2013
  شماره عضویت
  14693
  میانگین پست در روز
  0.69
  تعداد ارسال ها
  1,035
  شما از کجا میدونید هیچ ژرمنی نبوده مثلا به صاحبش حمله نکرده باشه?!اینا همه انتخاب بدون مطالعه ی سگه!
  اگه تربیت کار هرکس بود رشته ترینینگ سگ و مدرسه سگ چه معنا داشت?
  سگ منم با اینکه تریره روزای اول به منم دندون نشون میداد چندین نفرم گاز گرفته خونین کرده!اما الان کاملا گوش ب فرمانمه و فقط بری غریبه ها گارد میگیره
  حتی کتکم بزنمش کاری نمیکنه
  پس حتی یه سگ ۷کیلویی هم میتونه خطرناک بشه!

 9. #9
  کاربر ثابت

  تخصص
  ماشینهای اداری
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  آرا_فلاورهورن
  تاریخ عضویت
  Feb 2011
  شماره عضویت
  3829
  میانگین پست در روز
  0.80
  تعداد ارسال ها
  2,009
  شما مطلبی که خیلی زیاد توی رسانه های خارجی در موردش صحبت میشه رو اصلا قبول ندارید
  توی چندین شبکه ی تلویزیونی هم کلیپ های حمله ی پیتبول به آدمها رو نشون میدن
  یوتیوب رو هم کلا بی اعتبار میدونید
  نسرین خانم این همه کلیپ از حمله ی پیتبول توی یوتیوب هست که صاحبشون هم نمیتونن سگ رو آروم کنن
  من نمیدونم دیگه چه توضیح بیشتری بدم تا شما قبول کنید پیتبول و بول تریر خطرناک هستن و نه مهربون
  ژرمن شپرد به کسی حمله کنه وقتی صاحبش بهش دستور توقف بده بیخیال درگیری میشه اما پیتبول نه برا همینه اکثرا پیتبول هایی که توی خیابون مشکل ایجاد میکنن رو پلیس با گلوله درجا میکشه
  سگ شما تریره یا بول تریر؟ تفاوت این دو مثل بریتیش بولداگ و آمریکن بولی هست
  در مورد اون مطلب مجوز برا پیتبول هم دو سه سال پیش چندتا از ادمین های انجمن ایرانیان داگ میگفتن

  این همه کلیپ از وحشی بازی های پیتبول رو که پخش نکردن تا با آبروی این سگ بازی کنن و اون رو خدشه دار کنن

  اما به نظر من هوش و استعداد و انعطاف ژرمن رو هیچ سگی نداره
  ویرایش توسط StarFish : 3rd September 2014 در ساعت 11:52 PM

 10. #10
  کاربر موثر

  تخصص
  دانشجو
  محل سکونت
  تهران
  جنسیت کاربر
  مرد
  نوع حیوان خانگی
  دیسکس
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  11337
  میانگین پست در روز
  0.07
  تعداد ارسال ها
  116
  نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
  شما از کجا میدونید هیچ ژرمنی نبوده مثلا به صاحبش حمله نکرده باشه?!اینا همه انتخاب بدون مطالعه ی سگه!
  اگه تربیت کار هرکس بود رشته ترینینگ سگ و مدرسه سگ چه معنا داشت?
  سگ منم با اینکه تریره روزای اول به منم دندون نشون میداد چندین نفرم گاز گرفته خونین کرده!اما الان کاملا گوش ب فرمانمه و فقط بری غریبه ها گارد میگیره
  حتی کتکم بزنمش کاری نمیکنه
  پس حتی یه سگ ۷کیلویی هم میتونه خطرناک بشه!
  سلام ...من هم کاملا با شما موافقم ....من خودم ده مورد دیدم سگ تریر و شیتزو با کسی درگیر شده و صاحبش نتونسته جلوشو بگیره پس باید نفرات اول این لیست باشند...سایت یو توب هم با کلیپ های که با افتر افکت یا بقیه نرم افزار ها درست میشه رو به راحتی میشه توش اپلود کرد خوب معلو مه که معتبر نیست و نمیشه به فیلماش استناد کرد.. همیشه هم این شایعات عجیب غریب هست که مثلا از دهن فلان سگ بعضی وقتا اتیش در می اد و از این جور حرفا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 19th July 2014, 12:28 PM
 2. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 11th July 2014, 04:07 PM
 3. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 8th July 2014, 04:04 PM
 4. تصاویری از بزرگ‌ترین آکواریوم جهان
  توسط RAMIN در انجمن حیات وحش دنیا
  پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 6th May 2014, 06:45 PM
 5. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 23rd February 2014, 11:07 AM

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ