محیط بان پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق هدف گلوله شکارچیان قرار گرفت

۳۰ مرداد ۱۳۹۳
پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: صبح امروز (ساعت ۳ بامداد) محیط بانان پناهگاه حیات وحش خوش ییلاق شاهرود حین گشت و کنترل متوجه حضور دو موتورسیکلت و چهار سرنشین در منطقه شده و با خوردو تعقیب به آنان می پردازند.

در جریان تعقیب و گریز و پس از آنکه خوردوی مامورین به فاصله بسیار نزدیک موتورسیکلت ها می رسد، یکی از متخلفین به شیشه خوردوی محیط بانان شلیک می کند.

پس از این شلیک خودروی مامورین متوقف شده و هنگامیکه محیط بان از خودرو پیاده می شوند شکارچی متخلف با شلیک مستقیم اسلحه شکاری ساچمه زنی محیط بان حسین عجم را از ناحیه سر و صورت هدف قرار می دهد.………………………

…..
تصویر محیط بان حسین عجم در بیمارستان امام حسین شاهرود

یکی از ساچمه ها پس از ورود به دهان حسین عجم با خوش اقبالی از گونه سمت چپ وی خارج شده است که ممکن بود منجر به فوت وی در لحظه شود.

عباس علی دامنگیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان در مورد وضعیت محیط بان مجروح گفت: پس از این حادثه شکارچیان متخلف متواری و محیط بان حسین عجم به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شده است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سمنان افزود: هم اکنون حسین عجم تحت درمان کادر پزشکی قرار داشته و تلاش ها برای شناسایی ضاربین محیط بان ادامه دارد.